nasiona marihuany

[ARCHIWUM] Offtop z konkursu Grow Roku # 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9




Hej,

w tym wątku zapraszamy do zadawania pytań lub podawania sugestii odnośnie przebiegu i zgłoszeń konkursu Grow Roku # 2014.

Osobiście widzę to tak, że możemy tu otwarcie przedyskutować każde zgłoszenie, jego podstawy, uzasadnienie. To nasz konkurs, na nasze najlepsze uprawy. Dobrze, jeśli zastanowimy się nad tym otwarcie, wspólnie. Każdy, kto tu jest.

Ja jestem, służę w kwestiach czysto informacyjnych. Do rozmów zachęcam wszystkich, nawet takich, którzy nie spełniają wymogu stażu uprawniającego do prawidłowego zgłoszenia. Ich głos może być zauważony i uwzględniony przez kogoś "z uprawnieniami".

Wątek informacyjno - zgłoszeniowy znajduje się pod poniższym odnośnikiem:


Dzięki i dobrej zabawy!
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
To tylko ja.

Dzięki za zgłoszenia. Gdybyście się lub innych nie zgłosili, to by nie było zgłoszeń...

I właśnie do tego chciałem nawiązać - niejasno było określone czy ma się zgłaszać samego siebie, czy kogoś innego. W domyśle widziało mi się to na zasadzie zgłoszenia kogoś, ale jak tam kto uważa i co widzi za warte zgłoszenia. Można i jedno, i drugie. Już dodałem.
Ważne, żeby zrobić przegląd i udokumentować / zareklamować swoją decyzję.

Uzasadnienie zgłoszenia jest takim pierwszym etapem kwalifikacji. Trzeba dostrzec coś wartego odnotowania w sposobie czy przebiegu uprawy. Zgłaszający tego dokonuje.
Inaczej w ogóle nie byłoby sensu robić zgłoszeń, tylko od razu ankietę z wszystkimi fotorelacjami w minionym sezonie.

Zgłoszenia na koniec podsumuję, jakąś podstawę mieć muszę i to ma być właśnie uzasadnienie Zgłaszającego...

Krym - póki co u Ciebie nie ma uzasadnienia zgłoszenia. Napisz, proszę, na co zwrócić uwagę przy ewentualnym wyborze na Grow Roku.

Dzięki, nara.
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
Masakra z tym wyborem GrwoRoku zarówno In jak i Out

Tyle świetnych projektów przewinęło się przez forum w 2014 roku że wybór to nie lada wyzwanie:sunny:

no cóż, trzeba wszystko od nowa przejrzeć ,takie zimowe archeologiczne wykopki hehe
 
G

Guest

Guest
Póki co ja rezygnuję z konkursu , zgłoszenie proszę usunąć ! dzięki , nara .

Jak Raslutaa uzasadni swoje to ja uzasadnię swoje zgłoszenie , no chyba ze mody nie musza nic uzasadniać ;) lecz póki co rezygnuję tak czy siak .
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Krym™;1324222 napisał:
Póki co ja rezygnuję z konkursu , zgłoszenie proszę usunąć ! dzięki , nara .

Jak Raslutaa uzasadni swoje to ja uzasadnię swoje zgłoszenie , no chyba ze mody nie musza nic uzasadniać ;) lecz póki co rezygnuję tak czy siak .

Na pewno? Trochę szkoda. Twoje zgłoszenie poparło kilka osób, więc czuję, że mogłyby być zawiedzione.

Wyszczególniłeś swoją metodę pracy na oucie i jej efekty, nie wspominając jednak o zwyczajnym uzasadnieniu swojego zgłoszenia. Uzasadnienie to rodzaj reklamy dla potencjalnych głosujących, wyjaśnienie swojego rozumowania, czasami pokazanie innym tego, czego nie dostrzegli. Dlatego poprosiłem o uzupełnienie. Nie miałem złych intencji. Ja tu tylko próbuję, bardziej lub mniej nieudolnie, poprowadzić tę zabawę w imieniu nas wszystkich.

Moim zdaniem, Ras napisał, że pokazuje porównania roślin w różnych warunkach wzrostu i z powodzeniem stosuje jak najtańsze metody nawożenia i przygotowania podłoża. Nie mnie oceniać jakość tej reklamy i stopień wysycenia atutów Rasluty. Oceniam jej obecność.
Konkurs toczy się o jak najbardziej wyjątkowe uprawy i sposoby dokumentacji swojego podejścia. Wyjątkowością, na upartego, może też być konsekwencja, regularność przeciętności. Bardzo podobny komentarz można opisać o Twojej i o każdej innej przeprowadzonej z sukcesem. W każdym wyróżnieniu chodzi jednak o coś, co wyróżnia. W tym kontekście rozumiem uzasadnienie.

Poprzez zgłoszenia samych siebie, postawiliście sobie trudne zadania podsumowania własnej działalności. Zawsze trochę łatwiej oceniać cudzą pracę, z perspektywy.

Przykro mi, że podniosłeś argument nierówności. Konto moderacyjne obsługuje się nie tak łatwo i zawsze człowiek czuje, że coś na tym stanowisku traci, od czasu po wiarygodność.

Raslutaa - jak masz chęć, to także dodaj więcej punktów do swojego uzasadnienia. Sprzedajecie swoją wyjątkowość. Myślę, że można dużo więcej z obu Waszych podejść wyciągnąć.

Tymczasem.

P.S. Na prywatne kąsy reagować nie zamierzam inaczej niż "defenestracją".
 
G

Guest

Guest
Nic się nie stało , po prostu rezygnuję z pobudek osobistych , nie mam urazy do nikogo i niczego ,rasta . <shiza>
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Usunąłem.

Jeśli coś się zmieni i będziesz miał ochotę wpaść jeszcze, to śmiało.

No i zapraszam do przeglądania fotorelacji i zgłaszania kandydatów. Jeśli ktoś nie ma stażu do samodzielnego zgłoszenia, to niech tu wkleja swoje typy, może ktoś je podchwyci.

Ja powoli i nieśmiało zbliżam się do zasygnalizowania dwóch fotorelacji, które uważam za bardzo przydatne dla forum, ale jeszcze chwilę poczekam...
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Usuwam swoje zgłoszenie, ale tylko dla tego że sam to zrobiłem. Nie do końca zrozumiałem informację w jaki sposób należy tego dokonać. . Nie chcę być oskarżony o jakiś narcystyczne zapędy. Moje odczucia raczej idą w stronę zgłoszenia mojej relacji przez innego użytkownika, który stwierdzi że warto.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Dżizaz, nie uciekajcie... Ale się wysztywniło...

Wszystko w normie. Tak jak w Fotce Miesiąca - samemu lub przez kogoś. Jedyne obostrzenie to, żeby zgłaszali człowieki z doświadczeniem. Stąd "świeżaki" z 2014 nie mogą sami siebie - taki myk.
Czasem samemu nie ma się odwagi albo się nie widzi jak się jest zdolnym... Albo głupio tę wyjątkowość podkreślać.

Szkoda, szkoda...

No nic, life goes on.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
To i ja usuwam swoje skoro tak.

To ja usuwam konkurs i tnę żyły. A ponieważ nie jestem pewien czy ładniej będzie wzdłuż czy w poprzek, to potnę się w #...

Izak, WhiteDragon - dzięki za zgłoszenia!
 
V

vegito

Guest
Usuwam swoje zgłoszenie, ale tylko dla tego że sam to zrobiłem. Nie do końca zrozumiałem informację w jaki sposób należy tego dokonać. . Nie chcę być oskarżony o jakiś narcystyczne zapędy. Moje odczucia raczej idą w stronę zgłoszenia mojej relacji przez innego użytkownika, który stwierdzi że warto.

to ja zgłaszam kandydature raslutyy :) chłopak juz uzasadnił a ja tylko dodam że jest bardzo pomocny i z jego fotorelacji duzo idzie sie nauczyc:D

ps. rasluta wrzuc spowrotem swoje zgłoszenie :)!
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Ponury spokojnie, wrócę ;-) Przemyślę jednak kwestie uzasadnienia.


Dżizaz, nie uciekajcie... Ale się wysztywniło...

Wszystko w normie. Tak jak w Fotce Miesiąca - samemu lub przez kogoś. Jedyne obostrzenie to, żeby zgłaszali człowieki z doświadczeniem. Stąd "świeżaki" z 2014 nie mogą sami siebie - taki myk.
Czasem samemu nie ma się odwagi albo się nie widzi jak się jest zdolnym... Albo głupio tę wyjątkowość podkreślać.

Szkoda, szkoda...

No nic, life goes on.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
To ja się tak przypomnę jak stara kontuzja...

Nie ma co się krępować, można typować, ja pomogę...

Szybkie wyjaśnienie też - dostałem info (dzięki, o dobry informatorze), że punkt 1 i 2 regulaminu mogą mieć niejasność. Raz napisane, że nieistotny staż autora fotorelacji, a potem, że trzeba mieć rok, żeby zgłosić relację do konkursu. Sprawę rozjaśnia dodatkowy opis tych punktów, że można zgłaszać siebie (jeśli staż pozwala) albo można zgłosić kogoś (między innymi takich, którym staż nie pozwala się zgłosić samemu).

No i tyle.

Nie spać, zwiedzać!
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Lecimy, przeglądamy. Jutro niedziela, czyli czas na haszysz.

Zgłoszenia indoor wyprzedzają licznością outdoor, trzeba się pochylić nad tym wiodącym w Czechach sposobem uprawy.

Dla zgłaszających nagrody! W postaci wielu dobrych słów...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół