nasiona marihuany

[ARCHIWUM] GROW ROKU # 2014, czyli najlepsza / najciekawsza uprawa roku

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Git, Leshy, ale opisz no jakie uzasadnienie, bo taka jest waluta tego zgłoszenia. Uzasadnienie, kurde moll.

Można napisać, na ten przykład, tak: "wyuprawiałem pięknego fioletowego Nepala z Hindu Kushem, który jest dziko - klasycznym przypadkiem odmiany nordyckiej zaadaptowanej do warunków oświetleniowych w Europie Do Bólu Środkowej, co jest, ku**a, przykładem pewnego przełomu w tej części świata. A czy zmianą na lepsze? Pewnie cyklicznie i tak, i nie. Diament ten Nepal x Hindu Kush.

(melodyjka)
(zbliżenie na slogan)
(piszesz większą czcionką z pogrubieniem B)

Nepal x Hindu Kush - wkład forum.haszysz.com w Polsko yyy Scene Konopno, w skrócie PYSK..."​

(koniec melodyjki)

I tak oto się robi w reklamie. Póki co w reklamie posiadaczy tych nasion...
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
witam.

jeżeli wypada to chciałbym zgłosić kolegę JIRO do kategorii indoor.
jego fotorelkę można zobaczyć tutaj https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?104504-CFL-46W-LED-20W-PCBOX-TOWER-royal-dwarf-%28rqs%29-la-diva-%28delicious-seeds%29

Dlaczego? Bo jest to przykład wręcz książkowy jak wykorzystać wiedzę zgromadzoną na forum i przeprowadzić grow nawet na niewielkiej powierzchni. Chłopak się postarał i wyszło mu to badzo fajnie. Tłumów w jego relce nie było ale mnie osobiście bardzo podobają się takie projekty. Sam pierwsze krzaki trzymałem u starych na chacie w szafce w której powinny leżeć książki do szkoły heh.
Warto brać przykład z Kolegi.

W kategorii Outdoor Rasluta wyręczył mnie w zgłoszeniu jego osoby heh. W ten rok rozpierniczył system.
Dlatego rzućcie okiem na relkę Samartona. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?97076-SAMATRON-BUNKIER-2014-6-Easy-Sativa-x-Shaman-1-AK47Auto
Outdoor to przygoda, a jak kończy się jak u tego kolegi to pamięta się ją do końca życia :) Chłopak zasłużył na wyróżnienie bo pięknie poprowadził swoje roślinki. Włożył w to sporo serca i napewno zdobył wiele doświadczenia. Życzę sobie i Wam więcej takich fajnych relek na tym forum.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Czołem,

no to listę zgłoszeń oficjalnych zamykam. Termin nadsyłania upłynął.

Komisja Konkursowa udaje się na narady dotyczące ewentualnego dopełnienia listy uczestników konkursu. Pod koniec tygodnia Komisja przybędzie z pięknymi listami zgłoszonych użytkowników, spomiędzy których wybierać będziemy najlepszych w 2014 roku, w ankietach.

Mimo dość oszczędnego podejścia do pomocy w wyborze zgłoszeń, dziękuję za wszystkie, które wystąpiły. To, jak się okazuje, trudny konkurs, bo ocenia się pracę, która już została wykonana i została by wykonana i bez tego, w podstawowej dziedzinie tego forum, jaką jest uprawa konopi. Nie ukrywam swojego zdziwienia, że konieczność docenienia albo chociaż przejrzenia starań innych nie spotkała się z tłumnym odzewem. Muszę mieć nieco zaburzone wrażenie tworzenia jakiejś społeczności, w rzeczywistości nieistniejącej.

Ten wątek zamykam, żeby nic nie uciekło, ale OFFTOP pozostawię otwarty, żeby trwały spekulacje, dalsze podejrzenia o malwersacje, ustawienia wyników i inne rzeczy, którymi karmi się podejście do życia.

Wszystkiego naj i do zobaczenia w ankietach.

X.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół