nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL 1100 odmian! 70 producentów! 100% zaufania! Najtaniej! Sklep z klasą

Wyszukiwarka Forumowa:

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Witamy Was ponownie!!

Z powodów technicznych zostały skasowane wszystkie nasze i Wasze wpisy, dlatego też, musimy przedstawić się Wam raz jeszcze.

Sklep nasionamarihuany.pl to sklep z klasą i pasją. Proponujemy więc Wam:

* ogromny wybór (1100 odmian, 70 producentów)
* niskie ceny
* dyskrecję (wysyłka w szarym pudełku)
* zaufanie
* gratisy (za każde 100 zł darmowe nasiono gratis)
* rabaty (po każdym zamówieniu nowy rabat)
* konkursy (zapraszamy na najlepszy i najchętniej odwiedzany konkurs na forum.haszysz.com),
* darmową wysyłkę przy płatności z góry
* odbiór osobisty
* nasiona na sztuki (nie rozpakowujemy nasion z oryginalnych opakowań, ale wyróżniliśmy dla Was specjalny dział - nasiona na sztuki)
* do każdego zamówienia - grinder z naszym logo gratis!

Oprócz sprzedaży nasion, angażujemy się w różne kooperacje, mające na celu szerzenie ideologii, w którą wierzymy - czyli legalnej marihuany w Polsce. Tylko do tej pory współpracowaliśmy z takimi brandami i osobami jak: Ganja Mafia, Stoprocent, Truekings Wear, Step Records, Patriotic, Preorder.pl, Z.B.U.K.U... i wielu innych. A już niedługo pojawią się nowe projekty!

Ponadto współtworzymy portal z newsami o marihuanie - Cannabisnews.pl Sami sprawdźcie!

Chcecie więcej? Macie propozycje, pomysły,sugestie? Jesteśmy zawsze na Was otwarci! Piszcie!


nasionamarihuany.pl
 
Ostatnia edycja:

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Polecam sklepik, świetne gratisy, przesyłka dyskretnie zapakowana. Pełna profeska
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Dziękujemy Khali! Codziennie ciężko pracujemy, by było jak najlepiej!

Pozdrawiamy!

nasionamarihuany.pl
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97



Zapraszamy do działu "konkursy". Tam czeka na was nowe pytanie konkursowe (przy kooperacji z cannabisnews.pl) i możliwość łatwego wygrania 100 zł w naszym sklepie nasionamarihuany.pl.

Zapraszamy!


 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Z czystym sumieniem polecam sklep :) Zawsze jak składam w jakimś sklepie zamówienie po raz pierwszy to mam obawy ale tu zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony :) szybki i bardzo dobry kontakt, dyskretne opakowanie, nie zdradzające zawartości, dużo gratisów, gadżetów, katalogów.

Na pewno wrócę ! :)
 

Ak47Skill

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
180
Buchów
0
Duży wybor i 100 % dyskrecji jak najbardziej polecam :-o
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97


Dziękujemy za propsy Zygmus.Hajser i Ak47Skill :) A wszytskich innych zapraszamy na strone www.cannabisnews.pl i do naszego konkursu.Warto!

 

jamann

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2014
Postów
325
Buchów
4
a ja standardowo WIELKIE DZIEKI i do nastepnego:
u mnie jak zwykle na zamowienie pestki i nie dosc, ze zapomnialem, ze zamowilem to jeszcze taka paczuszka do mnie przywedrowala ...



 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
a ja standardowo WIELKIE DZIEKI i do nastepnego:
u mnie jak zwykle na zamowienie pestki i nie dosc, ze zapomnialem, ze zamowilem to jeszcze taka paczuszka do mnie przywedrowala ...




Serdecznie pozdrawiamy Jamann!! Dziękujemy za zdjęcia!!!:)

nasionamarihuany.pl
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Jako iż byłem jednym ze zwycięzców i paczuszka doszła, wstawiam fotki z 1 pytaniem :)
Pytanie: Do czego to służy bo pierwszy raz dostałem takie cudo





Podziękowania :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół