nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL 1100 odmian! 70 producentów! 100% zaufania! Najtaniej! Sklep z klasą

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To zamów na paczkomat bez podawania numeru telefonu tylko adres email założony na tą okoliczność.
A jeśli nie chcesz na paczkomat to ogarnij bezpieczny adres.
O zamawianiu jest wiele postów na forum. W czym problem?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Nasiona używamy do celów kolekcjonerskich panie [MENTION=75024]delavega[/MENTION]
i problem z głowy. <joint>
A są legalnym zakupem [MENTION=84381]Kris94[/MENTION]
Nie masz się czego obawiać. Strona jest bardzo dobra i kontakt jest ok. Na paczkomat jak powiedział nam kolega wyżej wystarczy adres email który możesz założyć na stronie specjalnie co zniknie sam po jednym dniu lub krócej.
Może być numer telefonu który możesz mieć zarejestrowany na słupa jakiegoś albo coś.
Na serio nie ma przypału w tył sklepie.
Polecam z własnego doświadczenia.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemano, paczuszka wkoncu u mnie, polecam sklep w 100% przy wyborze nasion obsługa odpisywala w ciągu paru minut. Wszystko cacy gratisow sporo, pestek znacznie więcej niż zamawialem. Pozdrawiam [MENTION=65511]nasionamarihuany[/MENTION].pl
A tak prezentuje się paczuszka

20190130_125644.jpg
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Dobry kontakt,wysyłka szybka jak najbardziej polecam.
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
DARMOWE PESTKI ZA TEST NOWEGO SKLEPU!!!!!


Mamy wielką prośbę do Was i prosimy o pomoc! W związku z wdrożeniem nowiusieńkiego sklepu w pełni dostosowanego do używania go na mobile (w końcu!), prosimy Was o sprawdzenie go. Chodzi nam o to, abyście weszli na nasz nowy sklep https://nasionamarihuany.pl/ i powiedzieli nam wprost, co wam się podoba, co jest dobrze a co źle, czego brakuje – wszystko, co nam napiszecie będzie dla nas bardzo cenne – sklep jest dla was i zależy nam na Waszym zdaniu. Oczywiście najciekawsze opnie będą przez nas nagradzane pestkami, a znamy się od lat i wiecie, że jesteśmy HOJNI :)


Jak zwykle również, bardzo prosimy nagrodzone osoby o publikowanie zdjęć paczek i kontakt z nami.

Piszcie na PRIV
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
1. Czcionka - ma jakieś błędy no chyba,że tak ma być,może taki styl ale i tak ja bym to poprawił.
2. Tło tak jasne trochę koli w oczy,ciemniejsze by było przyjemniejsze,tworzy lepszy klimat według mnie.
3. Obok Autoflowering pomyślcie nad jeszcze jednym paskiem Fast Version czyli jakże popularne w naszym kraju półautomaty,ja i myślę,że wielu ludzi szuka szybkich odmian i zajmuje to troszkę czasu a nowa zakładka gdzie wszystko już by było znacznie ułatwi sprawę.
4. Zmniejszyłbym troszkę pola przy wybieraniu ilości nasion oraz prostokąt ,,kup''

Po za tym według mnie jest ok, prosto i przejrzyście <joint>

Wybaczcie,nie doczytałem,już poszło na prywatną pocztę. Moderatorów Proszę o usunięcie mojego posta,sam nie wiem jak to zrobić :scratch:
 
Ostatnia edycja:

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
860
Odznaki
1
Napisałem swoją opinię na maila którego podaliście na fb. Kiedy będzie wiadomo które opinie zostaną nagrodzone?
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Nagrody będziemy dawać pod koniec marca. Czekamy wciąż na wszytskie Wasze opinie i komenatrze. Są dla nas bezcenne i bardzo wam za to dziękujemy!!!!
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
5 oryginalnych nasion marihuany o wartości ponad 150 zł za darmo do każdego zamówienia

--> Jak co roku zorganizowaliśmy najlepszą promocję na outdoor!
--> Dodajemy do każdego zamówienia 5 oryginalnych (Female Seeds, Barneys Farm, Dinafem, Black Diamonds Seeds, The Outlaw Seeds) nasion marihuany (bez względu na wartość zamówienia).
--> Promo obowiązuje od 1 kwietnia do wyczerpania zapasów (mamy kilka tysięcy gratisowych nasion, ale i tak trzeba się śpieszyć, bo rok temu zainteresowanie promocją było ogromne).

Spieszcie się!! Kto pierwszy, ten lepszy!
Zapraszamy na zakupy -->

https://nasionamarihuany.pl/outdoor-promo-2019

 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
860
Odznaki
1
Zamowione z gratisem, gdy dojdzie paczka wrzuce fote. Tylko jedno pytanie gratisy to automaty czy sezony? I czy 5 nasion takich samych czy rozne?
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
5 nasion 5 różnych producentów wypisanych powyżej.

W zależńości od producenta, część indoor, część auto - i różne odmiany, w zależności od producenta. Także losowo każdy dostaje co innego.
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
ja otrzymałem
black diamond seeds- critical king
barneys farm- peyote critical
female seeds- maroc
the outlaw seeds- barney kid
dinafem- gorilla
 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
860
Odznaki
1
Doszla dzis paczka, wszystko ok tylko nie dostalem filterka oraz zamiast early skunka dostalem outdoor grapefruit, ale ogolnie polecam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół