nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL 1100 odmian! 70 producentów! 100% zaufania! Najtaniej! Sklep z klasą

Wyszukiwarka Forumowa:

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Bedziecie mieli Critical Mass Automatic od Big Buddha Seeds ?

Niestety, ale wycofujemy się ze sprzedaży tego producenta ze względu na problemy z dostępnością [MENTION=77086]yY0x0[/MENTION]

Sprawdzajcie video od Cannabis News - TOP 5 odmian marihuany na OUTDOOR :spalony:


Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów - ekipa sklepu nasionamarihuany.pl :yeahh:
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Elo mordeczki!

Z okazji święta 420 robimy wysyłkę gratis do każdego zamówienia od dzisiaj do niedzieli!!! :jaraczz:

4_20.jpg


Wbijajcie na sklep i zamawiajcie pestki!!!!!<coolpalacz>

pozdro 420 :queen:
 

wieniek456

Member
Rejestracja
Lip 16, 2016
Postów
16
Buchów
0
zamówiłem 45 nasion i 10 pestek wykielkowalo tylko doszło nie pozdrawiam 800 zlposzło się je**ć przez pare lat zamawiałem u was i wszystko git pestki dobrea w tym roku zawiedliście mnie na całej lini 20 big diamond 5 trans siberian 15 chese auto 5 ak
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
zamówiłem 45 nasion i 10 pestek wykielkowalo tylko doszło nie pozdrawiam 800 zlposzło się je**ć przez pare lat zamawiałem u was i wszystko git pestki dobrea w tym roku zawiedliście mnie na całej lini 20 big diamond 5 trans siberian 15 chese auto 5 ak

Cześć ! Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie.
Pozdrawiamy
 

wieniek456

Member
Rejestracja
Lip 16, 2016
Postów
16
Buchów
0
Cześć ! Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie.
Pozdrawiamy
zamówiłem gdzie indziej i elegancko wykielkowalo jestem uratowany jestem w szoku ze mnie tak potraktowaliscie po 3 letniej wspolpracy jak zamawiam to usuwam emaile ze wzgledu bezpieczenstwa wk***iliscie mnie na maxa strata pieniedzy i mojego cennego czasu moglem wczesniej wysadzic a tak to trzeba bylo czekac na nastepne kielki i nie pisze tego ze zlosci tylko z mocnego wk***ienia i nie jestem zalogowany na zadnych portalach tylko tutaj na haszysz zeby byc na biezaco
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
? konkurs ?

Sieeeemanko kochani amy dla was kolejne konkursiwo!
100 zł na zakupy + pakiet gratisów od Royal Queen Seeds :spalony:
Oto pytanie:
Czym pochwalili się ostatnimi czasy Argentyńscy agenci federalni na Tweeterze? Znacie podobne historie?

Zostawiajcie odpowiedzi pod tym wpisem⬇⬇⬇
.
.
.
.
rozwiązanie za tydzień
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Czym pochwalili się ostatnimi czasy Argentyńscy agenci federalni na Tweeterze? Znacie podobne historie?
Oprócz tego twittera ogłoszeniem "zamknięcia plantacji", znam historię, którą możemy uznać za podobną. Ciekawie postąpiła holenderska policja zamykając HansaMarket, który był marketem w sieci TOR. Oprócz tego że przez miesiąc kontrolowali cały serwis, to po oficjalnym jego zamknięciu na stronie wrzucili informacje, m.in statystyki dotyczące zatrzymań, zidentyfikowanych osób, wszystko połączone z ich nickami. Osoby aresztowane, mają przy sobie odnośniki do artykułów z konkretnym zatrzymaniem. Dodatkowo na stronie jest FAQ odpowiadajace na pytania typu "Co jeśli moja nazwa użytkownika znajduje się na stronie?". Według mnie, ciekawa bardzo zagrywka ze strony tamtejszych organów ścigania. Jeśli ktoś jest ciekawy, to do dziś można śledzić te statystyki właśnie na stronie (byłego)marketu, oraz poczytać FAQ. Jak widać, każdy organ ścigania ma inny sposób na przechwałki dotyczące "sukcesów".
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Czym pochwalili się ostatnimi czasy Argentyńscy agenci federalni na Tweeterze? Znacie podobne historie?
Oprócz tego twittera ogłoszeniem "zamknięcia plantacji", znam historię, którą możemy uznać za podobną. Ciekawie postąpiła holenderska policja zamykając HansaMarket, który był marketem w sieci TOR. Oprócz tego że przez miesiąc kontrolowali cały serwis, to po oficjalnym jego zamknięciu na stronie wrzucili informacje, m.in statystyki dotyczące zatrzymań, zidentyfikowanych osób, wszystko połączone z ich nickami. Osoby aresztowane, mają przy sobie odnośniki do artykułów z konkretnym zatrzymaniem. Dodatkowo na stronie jest FAQ odpowiadajace na pytania typu "Co jeśli moja nazwa użytkownika znajduje się na stronie?". Według mnie, ciekawa bardzo zagrywka ze strony tamtejszych organów ścigania. Jeśli ktoś jest ciekawy, to do dziś można śledzić te statystyki właśnie na stronie (byłego)marketu, oraz poczytać FAQ. Jak widać, każdy organ ścigania ma inny sposób na przechwałki dotyczące "sukcesów".

Siema!
Napisz PW do nas w celu odebrania STÓWKI na pestki :)

Miłego!

---------- Post Zaktualizowany 11:32 ---------- Data pierwszego postu 11:30 ----------




1f4b8.png
?
1f4a5.png
?
KONKURS
1f4a5.png
?
1f4b8.png
?

Ta piękna pogoda i słońce grzeje nam głowy bo znowu ROZDAJEMY
1f4b2.png
?
1f4b2.png
?
1f4b2.png
?
na pestki
1f642.png
:)

Tym razem jest to konkurs zadaniowy:)
Pewien zaprzyjaźniony portal boryka się ostatnimi czasy z problemem cenzury w sieci. Jaki to portal i co się stało?

Jest też petycja do podpisania w tej sprawie.
Aby zgarnąć 100 PLN na zakupy w naszym sklepie, oprócz odpowiedzi, prosimy o wypełnienie tej petycji - jeżeli znajdziecie odpowiedź to znajdziecie petycję
1f642.png
:)

Pozdro!
.
.
.
.
Rozwiązanie 04.06

 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Z całego serca chcę polecić nasionamarihuany.pl, właśnie doszła paczka z konkursu. Nasiona wybrałem trzy, końcowo mam ich w paczce siedem
Oprócz tego dużo gratisów, zapalniczka długopis, blety, filterki, kraszer, długopis, wlepy. Wielkie dzięki chłopaki, spożytkuję to w jak najlepszy sposób!
Pozdrowienia.
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Pamiętam pakę z zeszłego roku też była zacna dsieki
 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Polecam każdemu ten sklep. Świetne ceny. Niesamowicie duży wybór. Przejrzysta i łatwa w obsłudze storna internetowa. Co chwila jakaś duża promocja. Ja zamówiłem auto ak za zaledwie 13.60 za jedną pestkę. W Gratisie dostałem aż 3 ( albo 4 nie pamiętam ) nasionka Maroc. Dodatkowo wlepe filterek i katalog. W sumie za 20zł z dostawą, dostałem nasiona za prawie 100zł.
Polecam każdemu
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Jak najbardziej polecam ten sklep konkret obsługa idealny kontakt. A gratisy są takie, że głowa mała. Zaopatrzenie na out2019. *po części gotowe pozdrawiam. [MENTION=65511]nasionamarihuany[/MENTION]

 

Kris94

New member
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
2
Buchów
0
Siemanko , chciał bym zamówić nasiona , mam tylko jedną obawę co do zamawiania , nie chciałbym po podaniu adresu i zamówieniu w prezencie mieć nieproszonych gości , pomoże ktoś ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół