nasiona marihuany

Alergia na Konopie

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Teoria bardzo trafna potwierdzam ja w 100% Od kiedy przestalem jesc drob i ograniczylem gmo (tylko orkisz) znowu nabralem masy i alergie na pylki traw przestaly mnie meczyc !!!!
 
J

Jake Sully

Guest
Zastanawia mnie po co dotykać brzuchem udem czy też innymi częściami ciała konopi to się pali tym się nie naciera...haha
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] wyleczyles sie z tej alergii czy nadal ja masz?.
Temat dosc starawy bo z 2015r.:zombi:
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
stary ale ciekawy. Ja osobiście nie mam, za to moja kobieta ma alergie i to mocną. Nic nie może robić przy roślinach. Jak ją kiedyś poprosiłem, żeby podlała planty to w momencie kontaktu z łodygami roślin, na przedramionach wyskoczyły jej czerwone krosty, no może bardziej bąble niż krosty. Przy trymowaniu też nie może mi pomagać bo ciurkiem z nosa jej leci, kicha, ma czerwone oczy. Kontakt z suszem nie powoduje już kichania, łzawienia ale podrażnia palce, np podczas skręcania lolka. Całe szczęście palić może normalnie, nic jej się nie dzieje. <lol>
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Być może zapaliłeś bata w dniu szczepienia lub miałeś wtedy kontakt z kwitnącą konopią, to nie żadna teoria spiskowa, za większość uczuleń odpowiadają szczepienia, np w usa do masowej produkcji szczepionek używano olej arachidowy bo to skuteczny skuteczny środek konserwujący i adiuwant, przez co masa ludzi posiada uczulenie na orzeszki, podobnie z pyłkami traw i innych roślin kwitnących, ludzie którzy mają na nie uczulenia prawdopodobnie w tym samym dniu co szczepienie mieli kontakt z tymi pyłkami, np w gabinecie lekarskim.
http://szczepienie.blogspot.com/2015/04/szczepienie-alergie-czyli-czy-o.html [MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] możesz spróbować się "odtruć" po szczepieniach jeśli takie przechodziłeś, nie wiem czy nie jest za późno ale może nie, pogadaj z dobrym homeopatą, oni są w temacie. Pozdro.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Hymmm, nie wydaje mi się żebym był szczepiony przeciwko czemukolwiek przez ostatnią dekadę, bo tyle mniej więcej jaram...
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Odkopuję temat :)

Nie wiem czy to alergia, ale ja np. zaczynam maniakalnie kichać przy jakimkolwiek kontakcie z pyłkiem konopi ;/
Lubię bawić się w crossowanie, więc jest to moją zmorą...
Czasami kicham 20 razy z rzędu ;o
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Odkopuję temat :)

Nie wiem czy to alergia, ale ja np. zaczynam maniakalnie kichać przy jakimkolwiek kontakcie z pyłkiem konopi ;/
Lubię bawić się w crossowanie, więc jest to moją zmorą...
Czasami kicham 20 razy z rzędu ;o

Nie masz jakiejś alergii na pyłki ? ;d Prze***ana sprawa.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Nowe alergie nie znają bariery wieku :V
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół