nasiona marihuany

[LED18W+noname, CFL20W][0.09m2]Royal AK Automatic

Wyszukiwarka Forumowa:

Jak myślicie ile będzie suszu? ??

  • 20 g

    Głosów: 1 8.3%
  • 30 g

    Głosów: 4 33.3%
  • 40 g

    Głosów: 6 50.0%
  • 50 g

    Głosów: 1 8.3%

  • Łącznie głosujących
    12
  • Poll closed .
M

mlodygru

Guest
No tak mi się dodało jakoś z tym zdjęciem. OK dzięki za pomoc.

---------- Post Zaktualizowany 22:58 ---------- Data pierwszego postu 22:11 ----------

A co sądzicie o tym najtańszym nawilzaczu na baterie/ kabel USB? Da radę w tak małym boksie?
 
M

mlodygru

Guest
14 dzień







---------- Post Zaktualizowany 22:24 ---------- Data pierwszego postu 22:21 ----------

ten jeden spalony listek to mam kilka opcji: 1. za blisko ziemi i został przypalony biohumusem- w co raczej wątpię. 2. Zwilżam listki w czasie gdy lampy są włączone i może wyjarało listka :), 3. coś innego :)

---------- Post Zaktualizowany 22:27 ---------- Data pierwszego postu 22:24 ----------

Ogólnie strasznie trudno mi utrzymać odpowiednią wilgotność pomimo tych niezbyta ładnie wyglądających skarpet, ale bez nich to już w ogóle by sahara była:)
 
Ostatnia edycja:

big.james

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2014
Postów
82
Buchów
0
Te młody :) box masz jak mój. Zerknij. Nie wiem czemu ale jak to patrze to mi się przypomina moja szafeczka która przechodziła z 3 razy metamorfozę. Może to jakoś ogarnij, nie mówię że to konieczne. Ale naprawdę małym wkładem pracy, może to być za***isty box.
Możesz:
wkręcić 2 małe haczyki na gorze. zamontować blachę do pieczenia za pomocą 2 śrubeczek. dać w nią te 3 lampy, nawet jak by miały być w pionie. wyj***ć te skarpety, a dać 2 słoiki połączone jedną ściereczką która będzie nonstop mokra i na nią skierować wiatraczek.
:) widzę potencjał hahaha pozdro i powodzenia.
 
G

Guest

Guest
Hey.
Przelewasz te maleństwo ...
Podnieś ją bliżej światła i zwolnij z podlewaniem.
Często początkujący morduja swoje pociechy nadgorliwością.
 
M

mlodygru

Guest
W ogóle jej nie podlewam od momentu przesadzenia. Wiem ze to częsty błąd bo w zeszłym roku się o tym przekonałem dlatego teraz z wodą ostrożnie. Codziennie tylko spryskuje liście, ale nic poza tym. Ale dziękuję za uwagi.
 
M

mlodygru

Guest
Ale lipa, ona powoli chyba zaczyna kwitnąć bo pomiędzy główną lodyga a wiatrakami zaczynają pojawiać się białe preciki. .....

---------- Post Zaktualizowany 22:32 ---------- Data pierwszego postu 21:19 ----------

 
M

mlodygru

Guest
20/4 cały czas

15 dzień

---------- Post Zaktualizowany 22:49 ---------- Data pierwszego postu 22:47 ----------



---------- Post Zaktualizowany 22:50 ---------- Data pierwszego postu 22:49 ----------
 
Ostatnia edycja:

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Kwitnie, na pierwszej fotce widać ewidentnie
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
No to zwala. Bo wyjdzie z tego chyba 2 g ��
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Bądź dobrej myśli, na FLO jeszcze Ci trochę podrośnie
 
M

mlodygru

Guest
No ale na pewno nie tak jak w zeszlym roku. Weź obadaj sobie fotki od nie zarejestrowanych użytkowników Quick One, pierwsze zdjecie;)
 

Marceli

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2014
Postów
1,604
Buchów
1
mlodygru moja określiła sie w 13 dniu i wiesz jaka mała była i tez kminiłem ze hu*a z tego bedzie, ale patrząc teraz zmieniam zdanie. Nie dygaj jak wejdzie w faze flo to tak podrosnie, ze sie jeszcze zdziwisz
 
M

mlodygru

Guest
Podlewać ja juz plantonem K? Ogólnie od momentu przesadzenia czyli 8 dni temu jej nie podlewalem, ponieważ ziemia była wilgotną, ale z tego co widzę niczego jej nie brakuje. Wiec moje pytanie czy lac odżywkę czy filtrowania kranowa na razie starczy?

---------- Post Zaktualizowany 15:50 ---------- Data pierwszego postu 15:18 ----------

18 dzień życia roślinki, małe LST



 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół