nasiona marihuany

Holenderskiskun.pl - gratisy, rabaty, darmowe dostawy, 100% bezpieczeństwa

Wyszukiwarka Forumowa:

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Niestety zaistniała sytuacja wpłynęła na utratę Waszych cennych opinii, uwag i sugestii..

Będziemy ogromnie zobowiązani, jeżeli pomożecie nam odtworzyć to, co straciliśmy.

HS_dobre_pestki.jpg


HolenderskiSkun.pl działa na polskim rynku od 5 lat.

W naszej ofercie poza naszą marką, znajdziecie odmiany najlepszych producentów ;)

Do zamówienia powyżej 80 zł dorzucamy blunt’a
- Za każdą stówkę dorzucamy 1 nasiono gratis
- Przy wpłacie z góry przesyłka za friko (Poczta Polska, Paczkomaty, Poste Restante)
- Szybkie, bezpieczne przelewy on-line
- Do każdego zamówienia dodajemy kod rabatowy na następne zakupy


Bezpieczeństwo
- transakcje są dokonywane przez bezpieczne, szyfrowane połączenie (SSL)
- bez rejestracji
- dane są kasowane od razu po przepisaniu ich na kopertę


HolenderskiSkun.pl
tel. 501 820 998
mail: info@holenderskiskun.pl
Skype: HolenderskiSkunPl
 
B

beic

Guest
Nie polecam zrobiłem zamówienie pare dni przed świątami - byłem w odwiedzinach w swoim mieście mogłem odebrać. 1 dzień przed Sylwestrem dopiero doszła paczka kiedy mnie już nie było, po mimo poprzeniego udanego zakupu teraz się zniechęciłem.
 
H

Hashey

Guest
Nie polecam zrobiłem zamówienie pare dni przed świątami - byłem w odwiedzinach w swoim mieście mogłem odebrać. 1 dzień przed Sylwestrem dopiero doszła paczka kiedy mnie już nie było, po mimo poprzeniego udanego zakupu teraz się zniechęciłem.

Zamawiałeś jaką formą wysyłki? Niektórzy ludzie którzy robili swoje fotorelacje, pisali, że pestki mają właśnie z tego sklepu i ładne chwasty im powychodziły, że sam nabrałem zaufania do tego sklepu i szykowałem już swoje zamówienie. W sumie to chwilowo się wstrzymam, jest jeszcze kupa czasu do kwietnia/maja, ale twój problem dotyczy wysyłki, a jak było z zamówionym towarem? Ktoś mógłby mnie bardziej przekonać do tego sklepu? ;-) Pozdrawiam
 

GoceLo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
432
Buchów
16
Polecam sklep. Niejednokrotnie robiłem tutaj zakupy i wszystko było w porządku z nasionami do tego jakieś gratisy zawsze wrzucili.

Czasem zdarzyło sie, że paczka szła z tydzień.
 
N

Nadszyszkownik Kilkujadek

Guest
Nie polecam zrobiłem zamówienie pare dni przed świątami - byłem w odwiedzinach w swoim mieście mogłem odebrać. 1 dzień przed Sylwestrem dopiero doszła paczka kiedy mnie już nie było, po mimo poprzeniego udanego zakupu teraz się zniechęciłem.
Okres swiąteczny - to utrapienie dla poczty i kurierów - wszystko wtedy dochodzi swymi prawami ( czyli po czasie założonym - przeważnie i to nie tylko paczki , ale również listy i widokówki ) Ja zamawiałem 3 razy zawsze happy. Zawsze gratisy , pożądnie zapakowane . Często sezonowe promo - 25-30 % na małych nawet paczkach pestek . Dużo breederów- Ja polecam gorąco. ps -2 razy 3 dni raz 4 dni szła paczka do mnie .
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ja zamawiam tutaj tylko podczas promocji, tak jak G-Point napisał - jest -30% (zwykle na Święta) to się opłaca, w innym okresie są tańsze sklepy. Przesyłka spoko zabezpieczona w twardym pudełku, duży wybór odmian. Generalnie polecam.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
A ja zazwyczaj olewam takie przepychanki na opinie, bo to tylko opinie i to jeszcze internetowe, ale w sklepie Holenderskiskun.pl rozpoczęła się moja przygoda z uprawą trawska. Obdzwoniłem kilka sklepów, w niektórych (bez podawania nazwy) spotkało mnie - kompletnego świeżaka wtedy - niezbyt miłe przyjęcie. A tu chwilę pogadaliśmy, zrozumiałem mniej więcej czego sam szukam, polecone zostało mi przejrzenie oferty firmy Sweet Seeds jako seedbanku oferującego odmiany z dużą zawartością CBD oraz z samokwitnieniem. I tak natrafiłem na mą jakże sentymentalną, ale jakże dobrze dobraną pod nastawienie i zapotrzebowanie odmianę Cream Caramel, której nasiona w kolejnym pokoleniu powielam do dziś, a to już ze trzy lata jak nic.

Także dzięki za niezbycie mnie wtedy jakimś tekstem w stylu: "no pospiesz się, sam nie jesteś, inni czekają na dodzwonienie się", rzeczową i miłą rozmowę, zupełnie profesjonalną i jak to mówi młodsza młodzież "bezprzypałową", to jest nie padła żadna sugestia czemu te nasiona mają służyć, usłyszałem sympatyczną odpowiedź, że sklep nie udziela porad uprawowych. Jakoś tak ludzko, ale i profesjonalnie, żeby nikt nie miał kłopotów ani z hobby, ani z biznesem.

Współczuję Wam oraz wszystkim innym sklepom utraty wątków z opiniami. Ja się nimi raczej nie kieruję, ale dla wielu osób mogą być istotne, pomocne. Mi wystarczy potwierdzenie tu na forum, że sklep to nie oszust i sprzedaję, to co widać na stronie, bo kilka lat temu takich podrobionych sklepów było mnóstwo i też się naciąłem.

Rzecz, która się zdarzyła z działem Zaopatrzenie, była i jest niemiła także dla obsługi forum, związana także z kłopotami technicznymi, które przełożyły się nadużycie nerwów i sympatii sklepów, które przedstawiają tu swoją ofertę. Mam nadzieję, że uda się to jakoś przeskoczyć, nadrobić. Ludzie, którzy wiedzą co w tym kraju działa, a co nie, nie zniknęli i na pewno będą potwierdzać swoje dobre doświadczenia.

Problemy z wysyłkami / odbiorem w okresie świątecznym to upierdlistwo. Nauczyłem się tyle, że niczego nie zamawiam w tym czasie. Polecam. Lepiej działa na nerwy niż Cream Caramel...

Także sentymentem darzę tę witrynę. Kartonowe pudełko, w którym dostałem pierwsze nasiona mam do dziś i służy mi jako przechowalnik na setki kolejnych nasion, już własnej produkcji.
Holenderski Skun dał mi kopa na start, a ja przesyłam teraz pionę i znak Szatana, który jak wiemy, zarządza wszystkimi nasionami na świecie.

Ave.

X.
 

jolero88

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2014
Postów
194
Buchów
440
Dla mnie sklep bomba, co prawda w innych sklepach gratisy są większe, ale częste promocje i duży wybór stawia ten sklep u mnie na 1 miejscu. Ps. Nigdy nie miałem problemu z kiełkowanie nasionek z tego seedshopu.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Zamawiałem kilka razy i dla mnie wszystko git. Nie ma żadnych niedomówień bo wszystko zapakowane oryginalnie, duży wybór, nawet sporo nasion na sztuki. Jedynie co oferta outowa oklepana ale jeżeli chodzi o sklep to jest dla mnie obecnie numer 1. Dobre rabaty, wysyłka mi odpowiada, tak samo jak gratis, który można powiedzieć jest standardem ale oprócz tego mają bardzo często promocje w postaci dodatkowych nasion do każdego zamówienia. No i jakiś czas temu pomogli mi kupić vaporizer za pośrednictwem ich sklepu :) polecam i pozdrawiam.
 
G

Guest

Guest
U holendra kupuję dość często , kiedyś było gorzej teraz się poprawił , jest ok ..;]
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
A ja zazwyczaj olewam takie przepychanki na opinie, bo to tylko opinie i to jeszcze internetowe, ale w sklepie Holenderskiskun.pl rozpoczęła się moja przygoda z uprawą trawska. Obdzwoniłem kilka sklepów, w niektórych (bez podawania nazwy) spotkało mnie - kompletnego świeżaka wtedy - niezbyt miłe przyjęcie. A tu chwilę pogadaliśmy, zrozumiałem mniej więcej czego sam szukam, polecone zostało mi przejrzenie oferty firmy Sweet Seeds jako seedbanku oferującego odmiany z dużą zawartością CBD oraz z samokwitnieniem. I tak natrafiłem na mą jakże sentymentalną, ale jakże dobrze dobraną pod nastawienie i zapotrzebowanie odmianę Cream Caramel, której nasiona w kolejnym pokoleniu powielam do dziś, a to już ze trzy lata jak nic.

Także dzięki za niezbycie mnie wtedy jakimś tekstem w stylu: "no pospiesz się, sam nie jesteś, inni czekają na dodzwonienie się", rzeczową i miłą rozmowę, zupełnie profesjonalną i jak to mówi młodsza młodzież "bezprzypałową", to jest nie padła żadna sugestia czemu te nasiona mają służyć, usłyszałem sympatyczną odpowiedź, że sklep nie udziela porad uprawowych. Jakoś tak ludzko, ale i profesjonalnie, żeby nikt nie miał kłopotów ani z hobby, ani z biznesem.

Współczuję Wam oraz wszystkim innym sklepom utraty wątków z opiniami. Ja się nimi raczej nie kieruję, ale dla wielu osób mogą być istotne, pomocne. Mi wystarczy potwierdzenie tu na forum, że sklep to nie oszust i sprzedaję, to co widać na stronie, bo kilka lat temu takich podrobionych sklepów było mnóstwo i też się naciąłem.

Rzecz, która się zdarzyła z działem Zaopatrzenie, była i jest niemiła także dla obsługi forum, związana także z kłopotami technicznymi, które przełożyły się nadużycie nerwów i sympatii sklepów, które przedstawiają tu swoją ofertę. Mam nadzieję, że uda się to jakoś przeskoczyć, nadrobić. Ludzie, którzy wiedzą co w tym kraju działa, a co nie, nie zniknęli i na pewno będą potwierdzać swoje dobre doświadczenia.

Problemy z wysyłkami / odbiorem w okresie świątecznym to upierdlistwo. Nauczyłem się tyle, że niczego nie zamawiam w tym czasie. Polecam. Lepiej działa na nerwy niż Cream Caramel...

Także sentymentem darzę tę witrynę. Kartonowe pudełko, w którym dostałem pierwsze nasiona mam do dziś i służy mi jako przechowalnik na setki kolejnych nasion, już własnej produkcji.
Holenderski Skun dał mi kopa na start, a ja przesyłam teraz pionę i znak Szatana, który jak wiemy, zarządza wszystkimi nasionami na świecie.

Ave.

X.

Serdecznie dziękujemy za wpis! Pozdrawiamy ciepło
 
H

Hashey

Guest
na takie odpowiedzi jak na pierwszej stronie czekałem co pozwoliło mi się w pełni przekonać do tego sklepu - na dniach z pewnością złożę zamówienie, pozdrawiam państwa serdecznie
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Nie polecam zrobiłem zamówienie pare dni przed świątami - byłem w odwiedzinach w swoim mieście mogłem odebrać. 1 dzień przed Sylwestrem dopiero doszła paczka kiedy mnie już nie było, po mimo poprzeniego udanego zakupu teraz się zniechęciłem.

Przepraszamy za opóźnienie w doręczeniu, nie znając nr zamówienie nie jesteśmy w stanie powiedzieć z czego wynikło opóźnienie.
Gdybyś jeszcze kiedyś się zdecydował na zakup to proszę przypomnij o tej sytuacji to zrobimy 10% rabatu.
 

PanZłotaFajka

New member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
4
Buchów
0
Holender jest jednym z najbardziej profesjonalnych sklepów. Fakt, ceny gdy nie ma promocji są o parę złotych wyższe, ale za to dostajemy pewność, że dostaniemy świeżę, dobrze przechowywane dobre pestki do kolekcji. Stali klienci i tak maja kupony rabatowe, zawsze się tez można dogadać. A przy promocjach 25-30% to holender miażdży konkurencje :) Wszystko też jest przejrzyste co dostaniemy, jakie gratisy itp. A jak ktoś zamawia w święta na ostatnią chwile i płacze, bo dostał 2 dni robocze później, to może mieć pretensje tylko do siebie.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół