nasiona marihuany

Holenderskiskun.pl - gratisy, rabaty, darmowe dostawy, 100% bezpieczeństwa

Wyszukiwarka Forumowa:

Amenophis IV

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2020
Postów
33
Buchów
0
Hej,
Takie pytanko z dupy mam w sumie. Odmiany przeznaczone na out serio dochodzą w Polskim klimacie? Bo czytam komentarze na stronie i nie mogę uwierzyć no byłoby wspaniale. Jeszcze jedno sklep robi wysyłki zagraniczne?

Pozdrawiam :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Na drugie pytanie ja Ci odpowiem. Tak sklep wysyła nasiona zagranicę.
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Hej,
Takie pytanko z dupy mam w sumie. Odmiany przeznaczone na out serio dochodzą w Polskim klimacie? Bo czytam komentarze na stronie i nie mogę uwierzyć no byłoby wspaniale. Jeszcze jedno sklep robi wysyłki zagraniczne?

Pozdrawiam :)

Wszystko zależy od pogody, znam wiele przypadków, w których były robione odmiany typu white widow. big bud, nebula - nie są to typowe odmiany na outdoor a bardzo fajnie doszły w naszym klimacie. W naszych typowych outdoorach staramy się umieszczać tylko odmiany, które przy dobrych warunkach są gotowe we wrześniu.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
2 - 3 deale były, więc pora napisać opinie :craz:

Rozpoczne opiniowanie od nie fajnej sytuacji, ale powód powstania tej sytuacji to niekoniecznie wina sklepu HS.
Kupiłem u was 10 nasion auto Big Moby od Bulk Seeds, BS zapakowali zamiast 10 nasion tylko 5.
Dobrze, że było kupione coś jeszcze na zapas.
Chciałbym was HS poprosić o wstępną weryfikacje ilości nasion w opakowaniach od producentów przed wysyłką (jeśli to możliwe i są widoczne), bo jak widać buble się zdarzają.

Poza tym wszystko na plus, fajna intuicyjna strona z dobrym filtrowaniem, ceny konkurencyjne, wysyłka do narkomatu bardzo szybka i szeroki wybór płatności.

Gratisy jak najbardziej też są na plus i nie ukrywam, że mocno mnie zaskoczyły.
Raczej zakładałem, że nasiona marki HS będą nijakie, do tego stopnia, że są rozdawane za darmo przy okazji zakupu.
Mimo tego zostały wysiane i szczerze jestem w szoku!
Tak oto prezentuje się jeden z dwóch Akaczy od HS:


Dodam, że w rośline ingerencji nie było, zero treningu.
Jedynie przycięte były odrosty u spodu podczas wchodzenia rośliny w faze kwitnienia.
Ja osobiście przekonałem się nasion HS, niedługo będzie okazja zapoznać się z ich % kiełkowania i femek przy większej ilości :)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
To mi sie coś pierdzieli z internetami czy serio w ofercie aktualnie macie tylko wasze ziarna HS i bulk'i?...
 

stulejarz

New member
Rejestracja
Gru 13, 2020
Postów
1
Buchów
0
Siema Holenderskiskun mam od was Amnesia haze auto oraz Auto ak dostałem w promocji. Napiszcie proszę ile nawozów lubią te rośliny i czy stosować w nich lst czy moze puscic je wolno? :)
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,972
Odznaki
11
Siema Holenderskiskun mam od was Amnesia haze auto oraz Auto ak dostałem w promocji. Napiszcie proszę ile nawozów lubią te rośliny i czy stosować w nich lst czy moze puscic je wolno? :)

Na weg wystarczy to co jest w ziemi tylko na flo cos musisz znalezc poczytac jest tego od ch
 

Soldier24

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
668
Buchów
2
Witam HolenderskiSkun.
Pytanie do was.
Kiedy będą dostępne Nasiona takich producentów jak np. Dinafem albo Dutch Passion?
Zamawiałem od was przez kilka lat teraz odwiedziłem stronę po długiej przerwie a tam pustki.
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Hello @HolenderskiSkun.pl
Wysyłacie ino do Zjednoczonego Królestwa?
I czy będą jakieś inne seedsy oprócz waszych pestek, które cenie bo są spoko albo bulka?
Przydałby się większy wybór a na pewno częściej będę zaglądał pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół