nasiona marihuany

Holenderskiskun.pl - gratisy, rabaty, darmowe dostawy, 100% bezpieczeństwa

Wyszukiwarka Forumowa:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam serdecznie,
z góry wielkie dzięki za złożenie mojej paczki konkursowej!
A teraz trochę informacji dla koneserów/kolekcjonerów...


Zamawiając w sklepie holenderskiskun możecie liczyć na:
  • ekspresową wysyłkę paczki
  • sumienne sporządzenie paczki wraz z wartościowymi gratisami do klasera i nie tylko
  • bardzo dobry kontakt z obsługą (z którą można się dogadać jak z ziomkiem)
  • dobre ceny autorskich kulek holenderskiskun.pl



Pozdrowenia dla ekpy
HolenderskiSkun.pl!
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Mi właśnie leci fotorelka z Superskunk i Whitewidow od was. Jak dolece do konca i wynik bedzie zadowalajacy to zostaje stalym klientem ;)
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
1.png
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Witam zawsze zamawiałem (od 2014) pestki od was i nigdy nie było żadnego problemu. Choć w tym roku nie wyrobi się z czasem wasz Maroc. Zebrał się do kwitnienia dopiero od piątego września. Czy inni mają ten sam problem z Tą odmianą??? Pozdrawiam i nadal będę waszym klientem. Dobry i solidny sklep. Pozdrawiam...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
1.png

[MENTION=85529]Honza[/MENTION], sprzedałeś się hahaha. :D
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Witam. Maroc od was (Female Seeds) Okazał się w tym roku bardzo późny. Zbiory koniec października. W poprzednim sezonie początek września. Czym jest spowodowane takie opóźnienie? Czy mogła być pomyłka w aplikacji pestki do opakowania? Opakowanie oryginalne (Female Seeds)
Poprzednie edycje to zbiory połowa września. Pozdrawiam.
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Witam. Maroc od was (Female Seeds) Okazał się w tym roku bardzo późny. Zbiory koniec października. W poprzednim sezonie początek września. Czym jest spowodowane takie opóźnienie? Czy mogła być pomyłka w aplikacji pestki do opakowania? Opakowanie oryginalne (Female Seeds)
Poprzednie edycje to zbiory połowa września. Pozdrawiam.

Niestety, jeżeli to oryginalne opakowanie od FS, to nie mamy wpływu na to jakie nasiona do niego spakowali, może u nich wystąpił jakiś błąd, albo po prostu taką mają pulę nasion, na oucie ważna jest też pogoda, outdoor outdoorowi nierówny.
Pozdro
Łukasz
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
@Romario73

U mnie to samo było z Marokami - zdziwiony byłem, że jeszcze stoją i się gapią. Jeszcze nigdy nie widziałem tak nieogarnietego Maroka ale jak mówi Łukasz- to widocznie za sprawą FS i ich puli genetycznej, Holenderskiskun nic z tym fantem zrobić nie może...

Pzdr.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Super. Dzięki za odpowiedzi. Nie żebym się czepiał bo wszystko i tak fajnie poszło ale zastanowiło mnie to spore opóźnienie. I tak będę miał maroki bo są mega fajne w smaku i mocy. Także jeszcze raz dzięki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół