nasiona marihuany

Rozrabianie spirytusu

Wyszukiwarka Forumowa:

Chrzestny

Active member
Rejestracja
Paź 10, 2006
Postów
29
Buchów
0
Poszukuje przepisów na przyrządzanie ze spirytusu dobrej wódeczki. Znacie jakieś dobre i sprawdzone przepisy ?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
woda, spirol, sok malinowy.
 

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
Kupujesz cukierki eukaliptusowe albo miętowe,gnieciesz je
potem zalewasz spirytusem one z trzy dni postoją ładnie się zgryzą i rozrabiasz z wodą (albo i nie :D) i masz naprawdę dobrą wódeczkę :D
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Bierzesz 3 miarki butelkowanej stołowej wody niegazowanej, 2 miarki spiru, mieszasz, zamykasz, mrozisz aż się zrobi oleiście gęste, pijesz. Jeśli spirytus był ok to wódka będzie lepsza niż ze sklepu. Nie będzie aż takiego kaca jak po kupnej. Jeżeli spirytus był syfiasty to będziesz rzygał jak kot.
 

Chrzestny

Active member
Rejestracja
Paź 10, 2006
Postów
29
Buchów
0
Właśnie wykminiłem z ziomeczkami troszke starodawny chyba sposób bo babcia nam to doradziła i wygląda on tak.
litr spirytusu , karmel , i troszke cytryny. Pierw spirytus rozlewamy do 4 buletek 0,5 tak mniej wiecej równo.. Dodajemy karmelu .. chyba każdy wie jak się karmel robi :p Do tych buteleczek wlewamy oczywiście wode i ciuteńke karmelu dla zabarwienia. Odrobine około kieliszka cytryny do kazdej z butelek. Zależy jaką chcecie mieć barwe. Próbowałem troszeczke i powiem że całkiem całkiem. Czekam wiec to jutra jak sie flachy schłodzą w lodówce.
Tymczasem wariaty :D
 

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
Obecnie już kilka dni spiryt zgryza się z kukułkami hyhyhyh
ciekawe co z tego wyjdzie.
 

tarzan

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
94
Buchów
1
ruski spiryt:sunny: 50%
woda 40%
kompocik z wiśni i jest miodzik;]

dobre polecam ale kac jak sto chujów po tym:sunny:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
KRUPNIK ŻMUDZKI
2 l wódki czystej 45%
1 szkl wody
20 dag miodu
20 dag cukru
łyżeczka cynamonu
kilka listków ruty
szczypta imbiru
kawałek gałki muszkatołowej
płatki z 1 róży ogrodowej
kilka jagód jałowca
2 goździki

Miód, cukier, przyprawy zalać 1 szkl wody i gotować 10 min. Zdjąć z ognia, wlać wódkę, naczynie przykryć i podgrzać, ale nie gotować. Odstawić na 8 godzin w chłodne miejsce. Następnie przecedzić i rozlać do butelek. Przechowywać w chłodnym miejscu przez 2-3 m-ce.
 
K

Kornel

Guest
Kawa rozrobiona ze spirytem o ilości zależnej od twojej głowy. Przepis prostacki a wódka całkiem niezła w sumie widziałem lepsze, natomiast rozbuja każdą imprezę bardzo napędza. Tylko nie żadna rozpuszczalna, ale normalna kawa.
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
na jechałem w tym roku na wood to robiłem coś takiego.

Cytrynówka Mike'a

Przepis oszacowany na końcowy wynik: 3L.

Składniki:
2L wody cytrynowej Żywiec
1L Sprajta
3 cytryny
50dag (500g) cukru
Po 1 tabletce Witaminy C na każde 0,5L roztworu.

Tabletki W-C rozkruszamy do postaci proszku i wraz z cukrem dodajemy do gotującej się wody cytrynowej. Po zagotowaniu wywar odkladamy na bok w celu ostudzenia go. W tym czasie możemy okroić cytrynki ze skórki, ale tylko i wyłącznie z samego ‘naskórka’, czyli tej żółtej warstwy, białą zostawiamy wraz z owocem. Następnie całość, czyli syrop wody z cukrem, sprajta i skórki cytrynki mieszamy w pojemniku i przelewamy do szklanych naczyń i zostawiamy na 3 doby do przegryzienia w ciemnym miejscu o stałej temperaturze. Po trzech dniach destylujemy przez gazę lub cokolwiek i do lodóweczki na 24h.



[FONT=&quot]Wszyscy zachwalali i wszyscy się na***ali. Polecam[/FONT]

Zawartość alkoholowa oscyluje w granicach 30% więc można łoić bez zapoi. ;)
 
O

otojai

Guest
mój przepis na wódeczkę jest taki:
-pół litra spirytusu
-skórka(drobno posiekana) z całej cytryny lub 1/2 pomarańczki ( nie sok!!!)
-do cytryny miód a do pomarańczy cukier (tak ok. duza łyżkę stołową - do smaku)
taki wywar musi stać ok. tydzień
potem się go cedzi i rozrabia 50/50 z woda
można pic bez przepitki, no i nie ma po tym kaca :crazy:
 
G

gio

Guest
ja spiryt miłem na miliony sposobów najgorysz był spiryt - około 95% z dpobrego żródła chyba jakies 15zł za 1 litr rozrobiony 50-50 z woda z pociagu - oblecha ale kopie jak trza (ale to był juz spontan)

Dobry sposob ale zabójczy jest około 40% spirytu 40% wody przegotowanej 20% miodu tylko akiego dobrego najlepjej kupic od kogos kto ma swojej produkcji . Wódki czuć mało co ale kopie strasznie raz pilismy szklankami i juz tego nie powtórze :p
p9ozdro
 

darekq3

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2008
Postów
117
Buchów
4
1 litr spirola na 1.5 litra sprita !!!


sprita odgazować wlać do gara dołożyć spiryt, wymieszać, dołożyć 10-15 kropel cytrynki, do lodówy na 2 godz i zobaczycie co znaczy gitara !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół