nasiona marihuany

Kącik Grafomana i wylewy spod wątroby !

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Daj coś jeszcze o płaskiej ziemi i szczepionkach :)
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
ten się śmieje, kto się śmieje ostatni pozdrawiam

tylko @Bio Nova smutna prawda jest taka, że Ty na końcu sie nie będziesz śmiał. Podejrzewam, że jak będziesz kontynuował tak jak kontynuujesz ( popadać w paranoję i zajmować się niepotrzebnym syfem ) i na końcu tej błędnej drogi jednak zrozumiesz, że: ziemia nie jest płaska... świat nie funkcjonuje tak jak myslisz... World Trade Center jednak roz***ał BinLaden a nie Amerykanie... i szczepionki są jednak skuteczne - to skończysz w psychiatryku, bo zrozumiesz, że to wszystko czym Ty sie nakręcałeś przez te lata było strata czasu, czyli jest poważnie gówno warte...
... Przecież jakby się tutaj zalogował jakiś fizyk, doktor, czy obojętnie kto logicznie myślący ( nie musi być nikt z tytułem ) i by zobaczył co Ty tutaj wypisujesz to by pomyslał, że to forum jest do chu*a nie podobne, a ludzie palący i uprawiający konopię to lunatycy.
Nie istotne... Szkoda gadać.. nie traktuj tego jako atak, bo ja Ciebie szanuje jako growera i nie umniejszam Twojej pracy związanej z uprawą.

pozdro !
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
tylko @Bio Nova smutna prawda jest taka, że Ty na końcu sie nie będziesz śmiał. Podejrzewam, że jak będziesz kontynuował tak jak kontynuujesz ( popadać w paranoję i zajmować się niepotrzebnym syfem ) i na końcu tej błędnej drogi jednak zrozumiesz, że: ziemia nie jest płaska... świat nie funkcjonuje tak jak myslisz... World Trade Center jednak roz***ał BinLaden a nie Amerykanie... i szczepionki są jednak skuteczne - to skończysz w psychiatryku, bo zrozumiesz, że to wszystko czym Ty sie nakręcałeś przez te lata było strata czasu, czyli jest poważnie gówno warte...
... Przecież jakby się tutaj zalogował jakiś fizyk, doktor, czy obojętnie kto logicznie myślący ( nie musi być nikt z tytułem ) i by zobaczył co Ty tutaj wypisujesz to by pomyslał, że to forum jest do chu*a nie podobne, a ludzie palący i uprawiający konopię to lunatycy.
Nie istotne... Szkoda gadać.. nie traktuj tego jako atak, bo ja Ciebie szanuje jako growera i nie umniejszam Twojej pracy związanej z uprawą.

pozdro !


obudz sie , to dzieje sie naprawde a gadanie , ze ktos sobie cos nawkrecal i zeby tak nie myslal to typowa ignorancja.

Taka jest prawda , ale ciebie latwiej oszukac bedzie niz uswiadomic w tym ze to jednak nie chodzi o to kto ma racje tylko jaka jest prawda..

jesli WTC to Binladen a ameryhamy nic nie zrobily to serio ale otworz oczy :D

---------- Post Zaktualizowany 22:54 ---------- Data pierwszego postu 22:53 ----------

Daj coś jeszcze o płaskiej ziemi i szczepionkach :)

o plaskiej rzeczywistosci jest bardzo wiele , poszukaj matryce torusow i rozkladu pol elektromagnetycznych :)
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
"Towarzyszu podróży! Zbudowałeś byt swój zasklepiając, jak termit, wyloty ku światłu i zwinąłeś się w kłębek w kokonie nawyków, w dławiącym rytuale codziennego życia. I choć przyprawia cię on co dzień o szaleństwo, mozolnie wzniosłeś szaniec z tego rytuału przeciw wichrom, przypływom, gwiazdom i uczuciu. Dość trudu cię kosztuje, by co dnia zapomnieć swej kondycji człowieka. Teraz glina z której zostałeś utworzony wyschła i stwardniała. Nikt już się nie dobudzi w tobie astronoma, muzyka, altruisty, poety, człowieka, którzy zamieszkiwali może ciebie kiedyś."
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Okropności nocy rozpływają się gdy odpalam blanta.
Pod ciepłym blaskiem przetrwałem dzień pandemii.
Następnie idziemy dalej, mój cień rośnie wraz z moimi lękami.
A moja dusza kurczy się wraz z nastaniem nocy, i strach.
Bo jestem skręcony, jestem skręcony, wewnątrz spalony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół