nasiona marihuany

Narkotesty w szkolach.

Wyszukiwarka Forumowa:

Galuxu

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2006
Postów
93
Buchów
0
Witam. Nurtuje mnie jeden zasadniczy watek, jakim sa testy w szkolach. Mial ktos z Was takie badania? Jak wyglada cala procedura takich badan? Czy wymagana jest zgoda prawnego opiekuna? U mnie w szkole szykuje sie taka akcja, i nie wiem czy jest sie czego bac. Nawet jakby zrobili testy to jakiego typu? tzn na mocz/sline/pot/osocze. Jak zapobiedz takim testom? z gory dzieki za pomoc
 

Galuxu

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2006
Postów
93
Buchów
0
Zajrzalem zajrzalem, ale chodzi mi o unikniecie testom, a nie fizyczne im zapobieganie ;)
 

*cough*

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
303
Buchów
5
Nie obnoś się z paleniem, dobrze się ucz, chodź do szkoły.
jak uniknąć...bardzo prosto: nie idziesz do szkoły
Właśnie mu poradziłeś jak Mieć testy po prostu ku**a gratuluje...

Nie dawaj po sobie poznać że jesteś zjarany. Mi się to udawało - pisałem m.in egzamin gimnazjalny i mature zjarany. Na uczelni 3 rok i też dobrze mi idzie jak na razie ...

Jedyny przypał miałem w pierwszej klasie liceum. Zajaraliśmy bubble gum'a na długiej przerwie. Poszedłem na Polski. W klasie gdzie też siedziałem w pierwszej ławce tuż przed nauczycielką (78 lat - 42 lata uczyła w liceum ŻYLETA JAK CHÓJ )
Usiadłem i spojrzałem się na chwilę za okno (wiosna - zielono i ciepło :] ) i nagle słyszę głos nauczycielki:
- <moje imie> czemu ty cały czas patrzysz się przez to okno?
- Jak to przez cały czas?? dopiero co się spojrzałem
- Tak?? Spójrz na zegarek
Patrze na zegarek a tu zostało 10 minut do zakończenia lekcji :sunny:
Wszyscy w klasie brecht ze mnie a zwłaszcza ci co wiedzieli, że zjarany jestem...

Ale skończyło się na tym, że nauczycielka po lekcji zapytała się mnie czy wszystko u mnie w porządku (oczywiście, że tak pani profesor <coolpalacz> ) i że się o mnie martwi...
 
Ostatnia edycja:

Galuxu

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2006
Postów
93
Buchów
0
Hehe dobre. A nawet jak by wykryli THC, to co dalej? jakis wniosek na policje, kurator, sledztwo ;o? czy poprostu obnizone zachowanie i tyle?
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Hehe dobre. A nawet jak by wykryli THC, to co dalej? jakis wniosek na policje, kurator, sledztwo ;o? czy poprostu obnizone zachowanie i tyle?
Posiadnie thc we krwi nie jest przestępstwem, ale napewno zwroci to niepozadaną uwage nieodpowiednich osób na Ciebie....
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
Mogą Ciebie wyj***ć ze szkoły o ile się nie myle, zależy od decyzji dyrektora.
Pamiętaj, jechałeś pociągiem z jakimiś holendrami co palili dziwne papierosy, może to była marihuana:crazy:
Remember, udawaj debila.
 

cezare

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2007
Postów
147
Buchów
13
jasssne udawaj debila .. pogieło was .. jak myślicie że takie gadki przechodzą to pass... po tem wezmą waszych starych na film pogladowy o staczajacej sie młodzieży i od czego zaczynają ćpuny by skończyć na wywiadzie matki, której syn nakoman też zaczynał od trawki - a właśnie oskarżony jest o zabójstwo na tle rabunkowym żeby mieć na działkę....


i myślicie że wasi rodzice do tego dopuszczą ? po takim sfilmowaniu ? po takim wkręcie ? - no way ... najlepiej nie byc zjaranym z rana - wieczorem róbta co chce ta .. zawsze wieczorem mogłeś spotkac holendra a miał zioło - i częstował to zciagbnąłeś hmurę - u nas to neilegalne - a on ma i kręciło jak lizak dla 6'lata - a nei twoja wina że lizaków w PL sprzedawać nie wolno - ale dzieciak jesteś chciałęś spróbować - ok ok więcej nie bedziesz....

ale inne zciemy ? ochujeliście ;) pyty to psy - ale nie wszystkie psy są głupimi burkami REMEMBER THIS
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
najlepiej to dogadywać się ze starymi
 
K

Kornel

Guest
Wiecie przede wszystkim to rady nie daj po sobie poznać, udawaj normalnego, to trochę o kand dupy rozbić bo do tego trzeba sporej wprawy, albo doświadczenia w paleniu inaczej jak już będzie coś na rzeczy to się połapią.
Inna bajka to, że w szkole właśnie w szkole to gówniarstwo ma się uczyć, a nie bakać. Macie imprezy to palcie a w szkole jak masz mieć przypał daj sobie spokój tak musisz zajarać, że nie wytrzymasz? Jak tak to odstaw palenie...
Konkludując jak wpadniesz jesteś idiotą, nie ma, że przypadkiem tylko nie myślisz i tyle. Wpadłeś dobrze Ci tak nauczysz się na przyszłość.
Mininarkomani ku**a...
 

tarzan

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
94
Buchów
1
mi nigdy nie robili testów i dobrze:D
bo w moich żyłach płynie czyste THC c21h30o2
 
K

KaroLt23

Guest
moim zdaniem testy na thc powinny być w szkołach!!!! nie w liceum i na studiach ale w gimnazjach i podstawówkach!!!! ci młodzi ludzie nie powinni sie tak wcześnie brac za mj:D takie jest moje zdanie i wiem że beda słowa krytyki no ale cóz wolna wola jest:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół