nasiona marihuany

QUAKEMIND.PL - sklep z nasionami. Zapraszamy na konkurs!

Wyszukiwarka Forumowa:

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,066
Buchów
423
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu www.quakemind.pl
Nasz sklep powstał w 2006 roku założony przez pasjonatów. Pracujemy nad tym aby zapewnić dobre ceny, najlepszą jakość i zadowolenie klienta.

W ofercie mamy zarówno nasiona f1 oraz f2. Automaty, indoory, outdoory.

Dla nas klient jest najważniejszy. Zapisując się do newslettera, na naszej stronie, zostaniecie poinformowani o aktualnych promocjach.

Niestety nasz stary temat z 400 stronami komentarzy został skasowany.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
G

Guest

Guest
Nie szkodzi i tak jesteś na topie :) polecam sklep kupowałem kilka razy wszystko zgodne z oczekiwaniami :).
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Jesteście w moim TOP3 sklepów w których kupuje.
 

abcd

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
127
Buchów
0
POLECAM w 100% DOBRA JAKOŚĆ - DOBRA CENA!
 

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Q będą jeszcze te kody wybór gratisu? Jeżeli by były mógł byś wrzucić je jeszcze raz:salut:
ps W okresie "wiosennej gorączki'' zamówienia trochę idą jeśli Wy lub wasz bank nie wyrobi się przed piątkiem.
Poza tym biorąc pod uwagę wielkość asortymentu kiełkowalność i cena jest bardzo dobra, do tego miałem kilka razy zamówienia z "udziwnieniami" które zawsze były uwzględnione; mogę z czystym sumieniem polecić:queen::harvest:
 
Ostatnia edycja:

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Polecam , przesyłka w ciągu kilku dni była na miejscu . Doskonały kontakt mailowy , nie trzeba czekać 3 dni na odpowiedź .
Zamawiałem 2 razy i 2 razy nie ma się do czego przyczepić .
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,066
Buchów
423
Q będą jeszcze te kody wybór gratisu? Jeżeli by były mógł byś wrzucić je jeszcze raz:salut:
ps W okresie "wiosennej gorączki'' zamówienia trochę idą jeśli Wy lub wasz bank nie wyrobi się przed piątkiem.
Poza tym biorąc pod uwagę wielkość asortymentu kiełkowalność i cena jest bardzo dobra, do tego miałem kilka razy zamówienia z "udziwnieniami" które zawsze były uwzględnione; mogę z czystym sumieniem polecić:queen::harvest:

Dzisiaj zapisani do newslettera dostaną kody na -15% lub podwójne gratisy
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,066
Buchów
423
Nie współpracujemy z Orionem.
Z nowości mam jeszcze automatyczne, feminizowane: Caramel, sour diesel, og kush, sweet tooth, power plant, chocolope, jack herer, chronic, durban poison, blue dream, nyc diesel. Wszystko w cenach 40-50 zł za 3 szt.
 

Dr.Haszysz

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2015
Postów
25
Buchów
0
No czyli jak co roku stajecie na wysokości zadania. Nigdzie nei kupilem takich dobrych auto za 40 dychy jak u was :D :pr:
 

spilty

Member
Rejestracja
Lis 7, 2013
Postów
6
Buchów
0
doby kontakt - brzmi jak propaganda, ale seedsklep wywiązuje sie ze swoich obowiązków na 110 % POLECAM :)
 

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Jak zapisać się do do newslettera? Widziałem jakieś info o promocjach na maila ale na podstronach poszczególnych brederów i to nie wszystkich, to moja przeglądarka słabo działa czy tak się wyświetla? Zapisałem się gdzieś tam i otrzymałem nawet maila z potwierdzeniem ale żadnych kodów na promocje puki co niema. Trzeba się zapisać na newslettery wszystkich interesujących brederów czy raz wystarczy:szczena: Bless:salut:
 
Ostatnia edycja:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Kiedy będziesz miał w ofercie nasiona od hfh?
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
Witam , czy Pan Q. JEST na urlopie czy co? pytam z racji gdyz zamowiłem paczke a zwrotnego e-maila nie otrzymalem , co zawsze bylo kwestią dnia lub mniej. Jezeli cos wiecie to czekam na odzew. Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół