nasiona marihuany

Lipton

Wyszukiwarka Forumowa:

Gun_44

Member
Rejestracja
Paź 6, 2014
Postów
11
Buchów
0
Czesc. Chcialbym zapytac co moze grozic mi jesli zlapali mnie z 5 mery kilka g bialego proszku, dopki i syntetyczna baka 10. Pewnego dnia w sloneczny dzien szedlem sobie do domku z plecaczkiem i niestety napotkalem psy. I tu sie zaczol problem bo kazali mi pokazac co mam w kiermanach. Grzecznie wciagajac portfel dwa telefony fajki jednemu z owych pieskow nie spodobalo sie ze za wolno wyciagam telefon z kieszeni i kazala mi pokazac co mam w plecaku. I niestety ale sie w***alem w gowno w ch*j... Papuga zalatwiony wiec niby gra ale na wage czekam ku**a juz ze 4 miechy... Oczywiscie kazdy z telefonow z calym plecakiem dalej na komendzie. Gdyby ktos mogol cos powiedziec bylo by oka bo niewiem czego sie spodziewac. Jedyne co mnie uratowalo to to ze powiedzialem ze na uzytek wlasny i ze odmawiam dalszych zeznan. Bo wypuscili mnie w miare szybko bo po 3h.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Sędzia sk***iel to i kara chu**wa. Chociaż gdybym był sędzią i miałbym wydać Ci wyrok to byś dostał wysoki za te chemiczne gówna.

Pozdro

PS. Mnie bardziej dziwi czemu nie spie****ałeś gdy chcieli zaglądać do plecaka, i tak nic do stracenia już nie miałeś a mogłeś tylko wygrać.
 
Ostatnia edycja:

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
ehhh...rada od znajomego psa:

Zawsze ale to zawsze jak cos przy tobie znajdą mów że to znalazłeś i idziesz na psiarnie to odnieść po podejrzewasz że to dragi, koniec tematu.

<coolpalacz>
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
co wykazalo badanie tego systetycznego palenia?

tez zaliczyli jako mj?


negatywy

2 telefony + stuff brany do szkoly to juz masz na swoja niekorzysc dowody...

podzielone miales to ?

duzo bedzie zalezalo tez od wywiadu srodowiskowego ze szkoly ew sasiadow, czy przemawiaja za toba czynniki demoralizujace,

teraz plusy
ps do 21 roku zycia zawsze lzejsze sa kary :)
uczysz sie,
 

pojebanyTALIB

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2013
Postów
802
Buchów
5
Dwa telefony, jaranie i syntetyki, dla psa jesteś diler prokurator wystawił by nakaz przeszukania i zaczeli by zabawę.
Poco ci adwokat, szkoda szmalu wystarczy olej w głowie i znajomość prawa choć w tym kierunku, na rozprawę trochę poczekasz bo za mało sądzących, albo przeciągną to do zmiany kodeksu i na zawiasy wtedy nie licz.

ps. Adwokat załatwi to za ciebie, jak będziesz grzeczny i się ubierzesz jak facet.
 

Kai Greene

&#23567;&#36040;&#23020; &#21313;&#38754;&#22475;&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
ehhh...rada od znajomego psa:

Zawsze ale to zawsze jak cos przy tobie znajdą mów że to znalazłeś i idziesz na psiarnie to odnieść po podejrzewasz że to dragi, koniec tematu.

Gorzej jak znajdą przy tobie jak autem jechałeś.
 

Gun_44

Member
Rejestracja
Paź 6, 2014
Postów
11
Buchów
0
Przeszukanie bylo w ten sam dzien jak mnie zlapali... Nic nie znalezlo bo nic nie mam to tylko na uzytek wlasny. Ale ciutke sie wystraszylem. Bo ten co mnie zawinol mowi ze jak nie powiem to sanki. A ja pie***le go w koko i powiedzialem ze to moje. Haha co najlepsze to gosciu przy konczeniu zeznan pyta mnie komu kibicuje :D
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
co do syntetykow - latem znajomego złapali z kostką dość sporą haszu (20g) i jeszcze nie porwanymi bloterami NBOME (karton mniej więcej wielkości A4) zabrali wszystko do analizy postraszyli go i jakieś 2 - 3 tygodnie temu miał zamknięcie sprawy - okazało się że hasz to był fake hasz - o tym nie wiedzieliśmy myśleliśmy że to prawdziwy ale w sumie można było podejrzewać że coś jest nie tak bo jak raz to z nim zapaliłem to jedyny raz w życiu miałem naprawdę krzywą fazę po której powiedziałem że tego gówna nie dotknę więcej (ale ostatnio wpadł mi w łapki "testowy" gram prawdziwego marokańca i teraz wiem że nawet po wyglądzie idzie odróżnić ten fake syf a już najłatwiej spalić troszeczkę w popiołce i zobaczyć jaki popiół jest) na kartonach też nic zabronionego nie znaleźli tylko gdzieś w worku jakieś resztki 0.03g mj za to dostał mandat bodajże 200zł i oddali mu kostkę i kartony :D
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
ehhh...rada od znajomego psa:

Zawsze ale to zawsze jak cos przy tobie znajdą mów że to znalazłeś i idziesz na psiarnie to odnieść po podejrzewasz że to dragi, koniec tematu.
Gorzej jak znajdą przy tobie jak autem jechałeś.
serio ?? ale kit xd ciekawe jaka była by reakcja policji i sedzi
Jakby co to mam amnesie nic nie pamiętam :D
co do syntetykow - latem znajomego złapali z kostką dość sporą haszu (20g) i jeszcze nie porwanymi bloterami NBOME (karton mniej więcej wielkości A4) zabrali wszystko do analizy postraszyli go i jakieś 2 - 3 tygodnie temu miał zamknięcie sprawy - okazało się że hasz to był fake hasz - o tym nie wiedzieliśmy myśleliśmy że to prawdziwy ale w sumie można było podejrzewać że coś jest nie tak bo jak raz to z nim zapaliłem to jedyny raz w życiu miałem naprawdę krzywą fazę po której powiedziałem że tego gówna nie dotknę więcej (ale ostatnio wpadł mi w łapki "testowy" gram prawdziwego marokańca i teraz wiem że nawet po wyglądzie idzie odróżnić ten fake syf a już najłatwiej spalić troszeczkę w popiołce i zobaczyć jaki popiół jest) na kartonach też nic zabronionego nie znaleźli tylko gdzieś w worku jakieś resztki 0.03g mj za to dostał mandat bodajże 200zł i oddali mu kostkę i kartony
No bo to przecież legalne jest normalnie w internecie to sprzedają
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
No bo to przecież legalne jest normalnie w internecie to sprzedają

prawda ale jak kupujesz coś co jesteś w 100% przekonany że jest haszem i zgarniają cię psy to wcale tak wesoło nie jest :p to chyba jedyny przypadek że ktoś cieszył się że sprzedali mu syntetyczne gówno a nie prawdziwy hasz :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół