nasiona marihuany

‡■‡ ▐▌ —‡— F2seeds.fr.pl / od 2007 r. / Najtańszy SeedBank w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

blackdomina

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2011
Postów
79
Buchów
0
Jak co roku outdoorowy dylemat i zawrót głowy z odmianami, chce smak, jakość, plon i wszystko co najlepsze z Marii. Nie mniej jednak zastanawiam się jakie nowości dojdą do waszego sklepu z marzeniami i wolałabym zaczekać z drugiej strony mam obawy czy wystarczy nasion bo w zeszłym sezonie musiałam się obejść smakiem co do niektórych, może rozwiejecie wątpliwości? :)
 

Keptejn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
123
Buchów
0
Kiedy będzie coś świeżego od Warr'a? Najlepiej gdyby zgrało się to z promocją, szczególnie, jeśli będzie to jakoś bliżej sezonu ;)
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Witam, własnie przeglądam waszą stronę i myślę, ze moglibyscie wprowadzić jedną bardzo przydatna zmianę

Byłoby warto popracować nad przejrzystością strony, dużo lepiej jest przeglądać odmiany, a dopiero później wybierać ilość nasion, tak jak to jest u konkurencji :D Oszczędzilibyście wertowania następnych stron i byłoby dużo łatwiej znaleźć to czego się szuka :D

Pozdrawiam :D
 

bindff

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
58
Buchów
0
Korzystałem w tamtym roku, dostalem super gratisy. W tym rowniez skorzystam. Czy beda jakies wiosenne promocje?
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
to chyba jasne, co roku w okolicy wiosny są jakieś wypSZ. zapisz się na newsletter bo tam wysyłają kupony wcześniej były też w paczkach ale widzę że chyba głównie na @
 
Rejestracja
Lut 6, 2014
Postów
11
Buchów
0
Zamawialem rok temu za 500zł dostałem 10x ak47femi i parę regularnych pestek. Polecam f2seeds i zamawiam na sezon 2015. Czekamy na jakąś miła niespodziankę od chlopakow z f2seeds w postaci jakichś bonów lub dodatkowych free pakietów :D
 

midxas

Member
Rejestracja
Lut 4, 2015
Postów
8
Buchów
0
Moje pierwsze zamowienie doszło dziś. Dzięki za gratisy, szybka wysyłka, polecam! (pestki już sie moczą)
 

mentos777

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2014
Postów
262
Buchów
9
Zamawiam już trzeci sezon i się nie zawiodłem:yeahh: aczkolwiek w tamtym sezonie promocji było dużo więcej i udało mi się pestki wyrwać -40%. Na ten sezon jak dotąd z promo -30% było ciężko...
 

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
Auto Viking AK47 jest dostępny tylko w wersji 50 szt. Kiedy będzie dostępny na 3 szt? :yeahh:
 

abraham6

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2012
Postów
78
Buchów
1
Pojawily sie nowe pechy od ggs. Passion x shaman jest jako polautomat. Opisu narazie brak. Ciekawe o co lotto...
 

bauman

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2013
Postów
76
Buchów
0
Napisalem maila ale zero reakcji,nie wiem czy zostałem przeoczony czy co,ale ogólnie polecam 4 sezon jade na pestach od f2seeds i nigdy nie narzekałem.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Jeżeli miałbym polecać jakiś polski tego typu sklep ,to tylko ten !!!!!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół