nasiona marihuany

‡■‡ ▐▌ —‡— F2seeds.fr.pl / od 2007 r. / Najtańszy SeedBank w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

f2Seeds

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Maj 12, 2007
Postów
220
Buchów
25





W związku z zaistniałą sytuacją jak wiecie utraciliśmy tysiące komentarzy / opinii / sugestii i waszych cennych rad.
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w odbudowie tego tematu.

Warto skorzystać z promocji do 4-tego stycznia 2015r wszystko -20% kod: GWIAZDKA




Pozdrawiamy - zespół F2SEEDS
 

Obywatel Pacanowa

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
262
Buchów
2
F2Seeds :)To juz trzeci rok zamowien w tym shopie. Co moge o nim powiedziec? Nigdy nie mialem tendencji do zazygiwania czegos cukrem, ale tu nie da sie nic zarzucic. Najnizsze ceny, mega czeste rabaty, super kontakt na mailu. Panowie juz nie raz czy to odpowiedzieli na pytanie, czy skontaktowali sie z breederem. Ba, nawet doradzili gdy zapytalem o jakies nowosci, ktora sativka, ktora indica, co dojdzie "w Czechach". Na mailu bezproblemowo pakuja to co chcesz, pestki na sztuki tez dostaniesz. Gratisy wartosci 30-50% zamowienia, raz nawet wiecej. Wymiana wadliwych nasion, wysylka poste restante czy paczkomatem. Duzo chlopaki z wami sie przezylo i nigdy sie nie zawiodlem. Polecam zdecydowanie
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,593
Buchów
2,360
Odznaki
1
też zamawiałem kilka pestek dostałem mega dużo gratisów np. otwieracz, breloczek, 10 pestek reg. i kilka automatów fem i reg. Kontakt bardzo dobry co jest najważniejsze :) POLECAM gorąco ten seedbank <joint>
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Również polecam, w tym mijającym 2014 roku tylko tutaj zamawiałem. Zawsze świetny kontakt, szybka wysyłka, dużo ciekawych drobiazgów w gratisie :)

Na duży plus zasługuje fakt, iż jest to jeden z niewielu sklepów które w ofercie posiadają nasiona regularne, dla hobbystów :)
 

Keptejn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
123
Buchów
0
Jestem wieloletnim klientem tego przybytku i z czystym sercem polecam. Tanio, szybko i mają paczkomaty. Fajny sklep.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
791
Buchów
801
Pytanie do autora tematu. Mogę złożyć zamówienie tu na pw? Nie chce się rejestrować, zakładać nowego maila.
 

KatSuo

Active member
Rejestracja
Sty 30, 2014
Postów
35
Buchów
0
Polecam ten sklep, szybka wysyłka , gratisowe nasiona., i inne gratisy :bletki, bransoletka, lizak :D
 

Haa Wuu Dee Pee

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
40
Buchów
0
POLECAM jak najbardziej tanie i pewne nasiona! i super gratisy :p
Przy zamówieniu 3 paczki auto fem pakowane po 3szt. dostałem 4 paczkę bletki i zapalniczkę gratis :grin:
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
Te 20 % z rabatu będzie odjęte automatycznie po zrobieniu zakupu czy jak ? Bo chciałbym złozyć zamówienie i dokonać przelewu i nie wiem co robić :D

i jeszcze jedno pytanie

zamówienia na nasiona nasztuki których nie ma cie w ofercie składać na mejla ?
 
Ostatnia edycja:

Tupac

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2013
Postów
144
Buchów
0
zamawiałem z 4 seedshopów i ŻADEN nie był chodz w połowie dobry jak ten
- Dobre gratisy
- Świetny kontakt i cos co najbardziej cenie, da sie dogadać w każdej sprawie bezproblemowo co świadczy ze nie liczyc sie tylko hajss ale i klient


p.s
uuu... zajrzałem i nie ciekawie widze ,że Norden seeds podrożały o 7-8zł ?? Bedą jescze droższe? czy potanieją blizejs sezonu bo nie wiem czy nie kupować na zapas :D
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Polecam!
Niejednokrotnie zamawiałem pestki i zawsze a to zawsze byłem zadowolony.
Świetny kontakt, żadnych problemów, wszystko mozna załatwić.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Z czystym sumieniem POLECAM! zamawiam od lat i nigdy nie było żadnych problemów. Obsługa na absolutnie najwyższym poziomie, panowie mają ogromne zaplecze wiedzy. Do zamówień zawsze dużo gratisów i to nie byle jakich. Zdarzało się że gratisy przewyższały wartością zamówienie :) dla mnie sklep numer jeden !
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
Za***isty Seedbank, polecam ;) Mam nadzieję że będziecie mieć Warr No1 na sezon 2015 ;]
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Polecam sklep jak najbardziej kupowałem tyle razy u nich wszystko ok ceny bardzo dobre mega gratisy i rabaty Oby było tak dalej:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół