nasiona marihuany

‡■‡ ▐▌ —‡— F2seeds.fr.pl / od 2007 r. / Najtańszy SeedBank w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Ja również wątpię żeby to była wina beeboka,w drugiej parti która wrzuciłem wszystkie poszły ładnie, ewidentnie wina starych pestek bądź złego przechowywania...ale cóż klient płaci,klient wymaga taki biznes...
 

tadziu 1

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2013
Postów
114
Buchów
0
Napisalem ze to gratis to nie reklamuje..a co mnie mnie obchodzi czyja to wina?w sumie w zadnym normalnym sklepie gratisow sie nie dostaje..gdybym za nie zaplacil to bym sie wk***ił,pare lat temu byla akcja u Ganja farmer , Bulk z***al cala partie i wszyscy klienci dostali nowe nasiona..
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
Napisalem ze to gratis to nie reklamuje..a co mnie mnie obchodzi czyja to wina?w sumie w zadnym normalnym sklepie gratisow sie nie dostaje..gdybym za nie zaplacil to bym sie wk***ił,pare lat temu byla akcja u Ganja farmer , Bulk z***al cala partie i wszyscy klienci dostali nowe nasiona..

hohoho, to ja kupuję w samych popie****onych sklepach najwidoczniej
 

tadziu 1

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2013
Postów
114
Buchów
0
Chodzi o normalne sklepy a nie z nasionami.Dostaje stare nasiona i mam byc zadowolony ze za darmo? I siedziec cicho bo to gatis? Duzo ludzi zwrociło na to uwage w tym sezonie,Co nie zmienia faktu ze sklep godny Polecenia.
 
Ostatnia edycja:

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Tez mialem przygode z nasionami Bebooka ,na 30 sztuk tylko dwie wyszly, trzeci rok wysiewalem afy od Bebooka i dopiero w tym roku takie rzeczy sie dzieja :(
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
ja tu zamawialem i odziwo 60/60 wyszlo roslin gdzie wczesniej zamawialem z innych sklepow i takich wynikow nie bylo zeby 100% wyszlo ja tam ich polecam w ch*j
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Ja w tym roku widziałem dużo zaskakujących przecen, całkiem możliwe, ze były to juz starsze pestki a część z was z tego skorzystała. Z drugiej strony dużo czytałem tez, ze pestki od Oriona też nie pękają, to samo z Beebokiem... A u mnie na 16 pestek z f2seeds 15 pękło(są już kiełki), jedną otworzyłem sam. Pestki od Oriona, f2seeds, Philosophera, Beeboka i Female seeds. Jak będą mutanty to dodam info, ale narazie już 4 rok mnie nie zawodzą.
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Co roku sie temat powtarza, jest stale wałkowany. Nie ma starych kul, są co najwyżej roczne lub młodsze. Trzyletnie kule mają jeszcze wigor jak swierze, dopiero potem wolniej kiełkują. W swojej lodówce mam jeszcze 7 letnie co normalnie idą. Nie można oczywiście odrazu wyjąć z lodówy i do wody, pare dni w temperaturze pokojowej dla aklimatyzacji. Z moich obserwacji wynika, że dużo osób daje za dużo wody, nie da talerza pionowo żeby ściekł nadmiar. To samo prekrusz po dobie moczenia dla równego startu, przy moich kulkach wysoce zalecany z powodu twardej skorupy większości crosów. Warto dzielić kiełkowanie na pare talerzy, jak co pójdzie nie tak zmniejsza to straty, zwłaszcza przy większej ilości. Każdy kto przeżył poród swego dziecka wie jak ciężki jest to proces, ile rzeczy może pójść nie tak. Napisze więc to samo co rok temu. Proszę winić producenta zawsze, a nie sklep. Przy następnych zakupach każdy uwzględnia swoje doświadczenia przy wyborze. A już absolutnie, pod żadnym względem proszę nie winić siebie. Niedopuszczalna myśl, jeszcze żeby winić sklep
 
G

Guest

Guest
Co racja to racja sklep spzredaje nie robi , np ggsy nak***iają zdrowo a GHS,y same mutanty jutro idą do śmietnika , je**c GHS :).
 

Ka$a

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2016
Postów
75
Buchów
0
Paczuszka dotarła :):) w końcu paczka bez tony gazetek a z pestkami gratisowymi!! Polecam
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Nie wiem o co kaman. Pesteczki namoczone 24h poszły do gleby. Podlane, nie przelane nie przesuszone 5 dzień i nie wychodzi nic. Cisza. Ok. 1 cm w glebie kwiatowej. Odmiana BWC i wczesny mix. Trzeba popytać koleżke dila o nonamy bo chyba chu*a z tego będzie.
 

0lilvlp

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2016
Postów
16
Buchów
0
Z tym kiełkowaniem to trzeba sie nauczyc zamawiam 5 lat conajmniej z tego sklepu i raz mi niewykielkowały nasiona od proseds 50%. Zazwyczaj 100 % raczej niezdaza sie zeby niekiełkowało cos tak wiec :flipping-the-bird::flipping-the-bird:Nauczcie sie kiełkowac głomby gimby itd moim zdaniem :pl:a co do sklepu sory za bledna ocene choc te esy sativy naprawde ciezko ida:thumright::smoking-smiley-face za rok tez zamawiam pozdrawiam
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Nie ciśnieniuj się przyjacielu. Dwie wyszły
Może jeszcze kilka dni i wyjdą. I potrafię kiełkować bo miałem w zeszłym roku przyzwoity plon ;) peace
 

0lilvlp

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2016
Postów
16
Buchów
0
Wyjda wszystkie <peace> ale duzo tu glombow itd co nieumieja a pestki dobre polscy producenci:jocolor: firmowe (f2seeds ( dla glombow))pafy ladny wigor dorodne pestki ciekawe jak wrazenia z :harvest: moze sie dowiem okaze sie to sie dobry sklep i najtanszy pozdrawiam ide oprawic kolekcje w ramki <lol2>
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Witam.
Czy wiadomo już kiedy będzie nowa dostawa pestek od bebook'a? pisał coś że powinny być na 22-28 maja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół