nasiona marihuany

‡■‡ ▐▌ —‡— F2seeds.fr.pl / od 2007 r. / Najtańszy SeedBank w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siema

Znowu ja! Idę właśnie wysadzić ostatnie 10 krzaków od Oriona, w sumie oriona przez małe o.

Chwaliłem to strasznie i broniłem, ale zmieniam zdanie. Wykiełkowałem dwie pestki które miałem z krzaków Grzeska i dwa czy trzy tygodnie młodsze sadzonki prawie dorównały orionom.

Tak że nie polecam puki co i zobaczymy co będzie dalej.

Jak mi Orion z***ie sezon to mnie ch*j strzeli, tym bardziej że odpalam po roku przerwy...
 

Pierwiastek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
121
Buchów
0
Siema

Znowu ja! Idę właśnie wysadzić ostatnie 10 krzaków od Oriona, w sumie oriona przez małe o.

Chwaliłem to strasznie i broniłem, ale zmieniam zdanie. Wykiełkowałem dwie pestki które miałem z krzaków Grzeska i dwa czy trzy tygodnie młodsze sadzonki prawie dorównały orionom.

Tak że nie polecam puki co i zobaczymy co będzie dalej.

Jak mi Orion z***ie sezon to mnie ch*j strzeli, tym bardziej że odpalam po roku przerwy...

Czyli dobrze mówiłem że coś jest z tymi nasionkami... Mi wyszły 3 Oriony i praktycznie stoją w miejscu
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Tak mnie z rana na bekę wzięło i pomyślałem, że f2 w razie w, może pestki oriona na kilogramy sprzedać jako super food haha

Tak na poważnie to ciekawe co na to wszystko sam twórca pestek, mógł by się wypowiedzieć, wziąć odpowiedzialność. Jak nie bezpośrednio to przez f2.

Swoją drogą [MENTION=5691]f2Seeds[/MENTION] też by się mogło zainteresować i go zapytać bo to nie tylko moja opinia ale kilku osób więc raczej coś w tym jest.

Jakaś rekompensata. W moim przypadku, jak mi sezon nie pójdzie, to jakis kilogram wysłać dobrego haze i będziemy kwita.

Elo!
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
919
Buchów
925
Odznaki
3
Nie wiem jak na out ale u mnie indoor od Oriona indziej lepiej niż RQS. Mam amnesia haze, nie dużo ale wszystkie wyszły i od początku były najszybsze i największe. Nie wyszła tylko jedna sativa mass.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
U mnie autosy Oriona stanęły na jakieś 2 tygodnie i ruszyły. Zobaczę jaki będzie efekt końcowy ale liczę że 30g standardowo z krzuna ściągnę.
 

NormanK

Active member
Rejestracja
Mar 7, 2015
Postów
32
Buchów
2
Moje auto od Oriona też słabo nw coś się ten orion popsuł... Niby amnesia auto xl co to miało nie być a jest w wieku auto od ggs i ma 20 cm a ggs ma z 70. I inne tak samo mazary auto skunki,
 

Pierwiastek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
121
Buchów
0
Tak mnie z rana na bekę wzięło i pomyślałem, że f2 w razie w, może pestki oriona na kilogramy sprzedać jako super food haha

Tak na poważnie to ciekawe co na to wszystko sam twórca pestek, mógł by się wypowiedzieć, wziąć odpowiedzialność. Jak nie bezpośrednio to przez f2.

Swoją drogą [MENTION=5691]f2Seeds[/MENTION] też by się mogło zainteresować i go zapytać bo to nie tylko moja opinia ale kilku osób więc raczej coś w tym jest.

Jakaś rekompensata. W moim przypadku, jak mi sezon nie pójdzie, to jakis kilogram wysłać dobrego haze i będziemy kwita.

Elo!

i jak tam Twoje Oriony? Moje sięgają po kolana
 

Pierwiastek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
121
Buchów
0
Mi trochę urosły największy sięga prawie do pasa ale np pestka no name z palonka ma 1,5 metra więc jest spora różnica
 

cannanana

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2020
Postów
48
Buchów
7
Odznaki
1
Witam będziecie ściągać pestki od Norden seeds? Głównie chodzi mi o większą ilość auto ak47
 

Czarodziej_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
174
Buchów
0
Siema. Uzupelnicie ofertę outdoor w pestki od Oriona? Sa spore braki a chętnie pobrałbym ich trochę.
Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół