nasiona marihuany

‡■‡ ▐▌ —‡— F2seeds.fr.pl / od 2007 r. / Najtańszy SeedBank w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
ku**a nie straszcie bo ja cały tegoroczny out postawiłem na Oriona...
 

Pierwiastek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
121
Buchów
0
Zmieniło się coś po tygodniu? Moje pestki orionowe z f2 wszystkie bez problemu wykiełkowały a miałem większość odmian po kilka sztuk.

Z tamtego pękło jedno ale nic nie wyszło.Z reszty co została wrzuciłem wczoraj do szklanki na ten moment wyszedł jeden
 
U

Usunięty 59382

Guest
Z tamtego pękło jedno ale nic nie wyszło.Z reszty co została wrzuciłem wczoraj do szklanki na ten moment wyszedł jeden

Mój kumpel narzeka na oriony. U mnie pomimo że ostatnie kielkowaly bo wolno a ostatecznie 5/5 og kush outdoor
 

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
Napewno orionowe łupy są twarde i maluchy mają problem by je zdjąć. Sam sciągałem każdej hełm ale jak bym dał dzień dłużej to by sobie na pewno same poradziły. Jeżeli łodyga przy kasku czarnieje to wtedy trzeba otwierać ręcznie. Podstawa to minimum 48h w wodzie+ kilka kropelek wody utenionej która rozmiękcza skorupę. Również rozpuszczona tabletka typu Paracetamol (przeciwbólowa) zmiękcza łupe. Pryskając takim roztworem kask rozpływa się w kilkanaście godzin. Na dziewczyny to nie wpływa w żaden negatywny sposób.
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
brak produktów :D co chciałem kupić to nie było ;/ więc, trzeba lecieć gdzie indziej :gerr:
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Jakiś kupon rabatowy się znajdzie dla użytkowników forum??
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
ku**a, nagadaliście o tych pestkach od Oriona i mam stracha wchuj. Ten sezon postawiłem na niego. Połowa od wczoraj na wacikach, zobaczymy co z tego wyjdzie, albo czy coś z tego wyjdzie...

 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
[MENTION=80820]wolf1990[/MENTION] dawaj znać, bo nie wiem czy coś zamawiać
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
[MENTION=84264]Layer1[/MENTION] nie wiem skąd panika i jeszcze dałem się w to wciągnąć ****♂️ sprawdzałem teraz to już większość pękła i puszcza kiełki. 12 w kieliszku i teraz jakieś 24h mija od włożenia na waciki. Zobaczymy jak będzie dalej, ale jestem dobrej myśli.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Od kilku lat zawsze mam sezony od Oriona.
Maroc i passion to klasyki i zawsze jest ok.
Tylko moja rada ze nie można ich za długo trzymac w namiocie, max dwa tygodnie i out wylot.
Jak przetrzymiesz to moga zakwitnać po wysadzeniui wtedy plon leci w dół strasznie po zanim zrewaeguja to troche czasu potrwa
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Nie wiem kto puścił tą plote, ale na 20 tylko jedna nie wykiełkowała i to było odrazu widac na wacikach.

je**ć tych siejących ferment i psujących markę Orionowi. Do przedszkola fasolkę kiełkować, a nie za marihuanen się bierzecie!
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
dyskretnie, szybko, profesjonalnie, dziękuje za przesyłkę

 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Nie wiem kto puścił tą plote, ale na 20 tylko jedna nie wykiełkowała i to było odrazu widac na wacikach.

je**ć tych siejących ferment i psujących markę Orionowi. Do przedszkola fasolkę kiełkować, a nie za marihuanen się bierzecie!

Powiem Ci że u mnie Oriony wszystkie wyszły na powierzchnię tylko połowa roslin albo stoi w miejscu albo powykrecane listki więc coś musi z nimi być nie tak:/ każda z moich roslin na takie same warunki i dla porównania rośliny od Ggs idą ładnie i nic im nie dolega pzdro
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Jak tam [MENTION=80820]wolf1990[/MENTION] sprawy się.mają ?
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
[MENTION=84264]Layer1[/MENTION] tak wygląda pierwszy rzut.



Easy chesse coś słabo. Dwa już przy kiełkowaniu było widać, że słabo i chyba z nich nic nie będzie. Dwa inne troszkę odstają od reszty, są trochę mniejsze.



Kiełkowałem też automaty, ale tylko dwa, Orginal amnesia i gorilla glue. Myślałem, że będzie lipa bo na początku słabo, ale udało się. Też są trochę mniejsze, może dlatego, że auto.



Ogólnie polecam. Critical fruit FV i Easy posion FV najlepiej kiełkowały.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół