nasiona marihuany

‡■‡ ▐▌ —‡— F2seeds.fr.pl / od 2007 r. / Najtańszy SeedBank w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Witaj sklepie, chciałem złozyc zamówienie na pestki, lecz przy ostatnim kroku, przy potwierdzeniu zamówienia, klikając w logo ""potwierdz zamówienie" nic sie nie dzieje, strona nie przenosi nas nigdzie, jest brak reakcji, pozdro
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Ja drugi rok już taka sam sytuacja. Zakupiłem po sztuce od Dianfem AF i znwou nie chcą kiełkować, kiełek tydzień i ma 1mm jedna MDXXL poszła w miare szybko ale wcale nie rośnie w ziemi. Zawiodłem sie w ch**. Myślełem że miałem jakiś nie fart w zeszłym roku bo też Dinafemy nie strzelały ale teraz to już nie wiem. Napisałem reklamacje zobaczymy. Niezadowolony!!!
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
mi w tym roku też 25 nie wykiełkowało pie***le ten sklep juz nie mam siły i chęci na ciągłe reklamacje
 

f2Seeds

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Maj 12, 2007
Postów
223
Buchów
32
Byłem w sumie stałym klientem od kilku lat do niedawna, dostalem pestki wszystko spoko jak zawsze aż do momentu w którym stwierdziłem , że coś nie tak z tymi plantami jest - jakieś ku**a niemrawe trochę podrosły i już się zatrzymały , może z 9 raptem coś tam poszło w górę ale ogólnie to się zawiodłem strasznie. nie polecam elo.

Witaj, proszę napisać bezpośrednio do sklepu z reklamacją.

---------- Post Zaktualizowany 11:02 ---------- Data pierwszego postu 10:54 ----------

Ja drugi rok już taka sam sytuacja. Zakupiłem po sztuce od Dianfem AF i znwou nie chcą kiełkować, kiełek tydzień i ma 1mm jedna MDXXL poszła w miare szybko ale wcale nie rośnie w ziemi. Zawiodłem sie w ch**. Myślełem że miałem jakiś nie fart w zeszłym roku bo też Dinafemy nie strzelały ale teraz to już nie wiem. Napisałem reklamacje zobaczymy. Niezadowolony!!!

Witaj, dziękujemy za kontakt, doszła do nas informacja o problemie. Wiadomość zwrotna zostala już do Pana wysłana.

---------- Post Zaktualizowany 11:10 ---------- Data pierwszego postu 11:02 ----------

Witaj sklepie, chciałem złozyc zamówienie na pestki, lecz przy ostatnim kroku, przy potwierdzeniu zamówienia, klikając w logo ""potwierdz zamówienie" nic sie nie dzieje, strona nie przenosi nas nigdzie, jest brak reakcji, pozdro

Witaj, problem jest przez pliki cookies. Na dole ekrany pojawia się informacja o plikach cookies, po prawej stronie jest zielony przycisk/ptaszek. Trzeba go wcisnąć, odświeżyć stronę i potwierdzić.

W razie problemów można wysyłać na e-maila zamówienia, zrzuty ekranu lub składać zamówienia telefonicznie pod numer 733 985 202
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
A mi nawet nie raczycie odpisać na maila więc napiszę tu. Sygnowane przez Was pestki auto sweet coffe Haze cbd można sobie wsadzić w buty zamiast do klaseru. Tak samo z auto durbanem cbd od Oriona.
 

f2Seeds

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Maj 12, 2007
Postów
223
Buchów
32
A mi nawet nie raczycie odpisać na maila więc napiszę tu. Sygnowane przez Was pestki auto sweet coffe Haze cbd można sobie wsadzić w buty zamiast do klaseru. Tak samo z auto durbanem cbd od Oriona.

Witaj, proszę przesłać jeszcze raz informacje o zamówieniu na e-maila lub na PW, ewentualnie proszę o telefon 733 985 202
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
ludzie zaczynaja siać to i reklamacje sie ruszają :lol3:
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
U mnie w klaserze ładnie się spisują coffe i jack od was, nawet mają największy wigor spośród reszty takich breederów jak Ministry of cannabis, dinafem, sensi.
Wszystko spoko tylko mało informacji o tych właśnie nowych strainach od was. Także nie wiem czego się ku*** spodziewac :freak: Wasz Jack herer auto to nie wiadomo jakie geny ma, tak jak mexican widow auto...
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Paczuszka z reklamacji dotarła cała i zdrowa. Idę robić miejsce w klaserze.
Dzięki.
 

hasz_klos

New member
Rejestracja
Sie 7, 2015
Postów
4
Buchów
0
bedzie moze jeszcze dostepny w pojedynczych sztukach Quick Critical + feminise od Dinafem ???? Bo widze ze juz nie ma a za 3 pestki ponad 100 zl trzeba zaplacic ;)
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Witam!
Chyba ostatni raz zamawiam u was cokolwiek,jeśli tak ma to wyglądać.
W przeszłości robiąc u was bardzo często zakupy nie było z niczym problemu(kontakt jak czegoś nie było,wysyłka itp).Lecz po tym co zobaczyłem dzisiaj otwierając paczkę dostałem szału.
Panowie z f2!
Jeśli czegoś nie macie, to powinniście chociaż powiadomić o tym klienta ! TYM BARDZIEJ ŻE NA STRONIE WYRAŹNIE JEST NAPISANE"NA STANIE"
A nie bez konsultacji z klientem bezczelnie wciskać inny produkt wklejając do rachunku naklejkę "dodajemy",jednocześnie skreślając brakującą odmianę z listy zamówienia.!
Bardzo zależało mi na pewnej odmianie a skoro jej nie macie, to chciałabym o swoich pieniądzach decydować sam i ewentualnie wybrać coś innego. A nie kurvva że ktoś z was decyduje o moim sianku " a damy mu to i chvj".
Bardzo mocno mnie to wk***iło.
Tymbardziej że zamiana dokonana przez was to padaka.:thumbs-down-hand-sm:pl:
 

f2Seeds

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Maj 12, 2007
Postów
223
Buchów
32
Witam!
Chyba ostatni raz zamawiam u was cokolwiek,jeśli tak ma to wyglądać.
W przeszłości robiąc u was bardzo często zakupy nie było z niczym problemu(kontakt jak czegoś nie było,wysyłka itp).Lecz po tym co zobaczyłem dzisiaj otwierając paczkę dostałem szału.
Panowie z f2!
Jeśli czegoś nie macie, to powinniście chociaż powiadomić o tym klienta ! TYM BARDZIEJ ŻE NA STRONIE WYRAŹNIE JEST NAPISANE"NA STANIE"
A nie bez konsultacji z klientem bezczelnie wciskać inny produkt wklejając do rachunku naklejkę "dodajemy",jednocześnie skreślając brakującą odmianę z listy zamówienia.!
Bardzo zależało mi na pewnej odmianie a skoro jej nie macie, to chciałabym o swoich pieniądzach decydować sam i ewentualnie wybrać coś innego. A nie kurvva że ktoś z was decyduje o moim sianku " a damy mu to i chvj".
Bardzo mocno mnie to wk***iło.
Tymbardziej że zamiana dokonana przez was to padaka.:thumbs-down-hand-sm:pl:




Witaj, niestety czasem może się zdarzyć, że towar który został zamówiony na www, nie będziemy mieli fizycznie. Proszę o kontakt na e-maila, lub telefonicznie na 733 985 202.


Pozdrawiam
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Witaj, niestety czasem może się zdarzyć, że towar który został zamówiony na www, nie będziemy mieli fizycznie. Proszę o kontakt na e-maila, lub telefonicznie na 733 985 202.


Pozdrawiam

To nie możecie klienta od razu o tym poinformować? Wybrałby sobie coś innego. Na miejscu gościa też bym się wk***ił za brak kontaktu i wciskanie na siłę czegoś, czego nie chciałem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół