nasiona marihuany

‡■‡ ▐▌ —‡— F2seeds.fr.pl / od 2007 r. / Najtańszy SeedBank w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
747
Buchów
473
Będzie jeszcze jakaś promocja czy zamawiać u konkurencji bo bez promocji nie ma u was nic co by się opłacało

super sklep! ThC- T H C kolega z forum kupil ponad 100 i bardzo zadowolony.
idac do sklepu tez bierzesz wszystko tylko z promocji? jak nie ma to nie bierzesz? ;/
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Niestety od tygodnia nie dostałem odpowiedzi na e-maila z reklamacją, coś jest nie tak? :scratch:
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
514
Buchów
407
Odznaki
1
Dzień dobry, ile trzeba czekać u was na wysyłkę od złożenia zamówienia? Czas mnie goni dlatego wolę zapytać od razu.
Pozdro.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Up

Zamawialem u nich dwa razy, raz placilem za pomoca PayPal, wyslali jeszcze tego samego dnia. Drugi raz placilem za pomoca przelewu bankowego, wysylka poszla na drugi dzien od dnia przelewu.
 

Flowers

Active member
Rejestracja
Lut 18, 2013
Postów
31
Buchów
0
Witam. Planuje trochę większe zamówienie pestek od grzesia i moje pytanie: kiedy będą dostępne ? Bo na ten moment jedynie półauto i chyba jeden rodzaj af. Zalezy mi na skorzystaniu z promocji z okazji majówki, ale codziennie odświeżam ofertę i nie ma dla mnie pełnosezonów i afów :D
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Ja sobie chwalę f2seed. O stał mi się jeden pełnosezon ale to wina pikowania z balkonu na kamienie. Jak miałem problem z nie kiełkującymi pestkami rok temu to super kontakt ze sprzedającym i reklamacja. Afy 2 mam jeszcze. Niebawem będą kiełki bo zaczynają wyłazić z ziemi. Polecam.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,995
Kolejna paczka dotarła. Kupuję w f2seeds około 6-7 lat i zawsze wszystko git, gratisy nawet do najmniejszych zamówień, dobre promocje. Polecam i pozdrawiam
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Paczka doszla wczoraj, wszystko ok. W gratisie 10x Speedy Chile Feminisiert i bletki. Super i oby tak dalej.
 

f2Seeds

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Maj 12, 2007
Postów
220
Buchów
25
Witam czy w przyszłym roku będziecie mieli odmiankę hawaii maui waui?

Witaj, tak, możemy mieć tą odmianę, proszę nam dać znać 7 dni wcześniej. Jeżeli będzie brak na magazynie, szybko sprowadzimy :)
 

lolo4me

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
131
Buchów
2
Czy w przyszłości będzie coś dostępne od HSO? Humboldt Seeds? badź też od Trichome Jungle Seeds? Bodhi Seeds?
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Ostatnio miałem problem z pestkami które nie puściły kiełka. Kontakt ze sklepem bezproblemowy reklamacja przyjęta. Dostałem jedna pestkę więcej odmiany która zamawiałem. Polecam.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Witam. Dzisiaj dotarło moje zamówienie z F2.Seeds
Wszyscy są zachwyceni tymi pestkami więc i ja postanowiłem przetestować w sezonie 2020.
Zobaczymy jak będzie, zrobię fotorelację. Pozdrawiam

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół