nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
G

gnomesgarden.eu

Guest
Siema, co z moim zamówieniem? Złożyłem w zeszłym tygodniu, płatność przyjęliście w poniedziałek i od tamtej pory przygotowywanie do wysyłki.. 83,90 kwota

Witam

Podczas skladania zamówienia w adresie wpisałeś, cytuję, "podam przy wysylce" wiec ja się pytam gdzie ten adres? Kontaktowalismy się ale niestety bez odzewu czekamy więc na adres.

Pozdrawiam
 

Wkrzaki

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2015
Postów
332
Buchów
0
siema chce złożyc zamówienie ale nie widze opcji przy pobraniu
pisałem wiadomość pw do was :)
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Witam

Podczas skladania zamówienia w adresie wpisałeś, cytuję, "podam przy wysylce" wiec ja się pytam gdzie ten adres? Kontaktowalismy się ale niestety bez odzewu czekamy więc na adres.

Pozdrawiam

To musiała wam strona nawalić, bo ja zaznaczyłem adres PR który zawsze biorę, dostałem email z całym zamówieniem gdzie również jest podany ten adres z post restante.. a poza tym nie mam żadnej odpowiedzi od was, ani na stronie, ani na mailu w zadnym folderze :D także wiecie na jaki adres już wysłać :)

a adres podam przy wysyłce kiedys utworzyłem jak wygrałem aukcje, ale czekałem na nasionka które zamówiłem żeby złapać wszystko w jednej przesylce :)
___________________________________________________________________________________

Tak wiem, grunt, że się wyjaśniło wszystko. Nie śpieszy mi się aż tak z paczką ale po prostu z ciekawości zacząłem się interesować co jest przyczyną 'opóźnienia'/ Pozdrówki :)
 
Ostatnia edycja:
G

gnomesgarden.eu

Guest
To musiała wam strona nawalić, bo ja zaznaczyłem adres PR który zawsze biorę, dostałem email z całym zamówieniem gdzie również jest podany ten adres z post restante.. a poza tym nie mam żadnej odpowiedzi od was, ani na stronie, ani na mailu w zadnym folderze :D także wiecie na jaki adres już wysłać :)

a adres podam przy wysyłce kiedys utworzyłem jak wygrałem aukcje, ale czekałem na nasionka które zamówiłem żeby złapać wszystko w jednej przesylce :)

wysle zaraz na maila screenshoty. do konta mozna miec kilka adresow a w zamowieniu pokazuje nam się adres wybrany podczas skladania zamówienia.

Pozdrawiam
 

seq

Member
Rejestracja
Mar 20, 2015
Postów
5
Buchów
0
Witam mam pytanko, jak złożyć zamówienie na paczkomat?
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witam mam pytanko, jak złożyć zamówienie na paczkomat?

Witam

Dodac produkty do koszyka -> klik Realizuj zamowienie -> przekierowanie do nastepnej strony z koszykiem -> utworzyc konto/zalogowac sie podajac nr telefonu bo paczkomaty tego wymagaja -> wybrac z listy paczkomat -> pod lista przewozikow upewnic sie ze zostal wybrany odpowiedni paczkomat -> zaakceptowac regulamin -> wybrac forme platnosci i w zasadzie gotowe

Pozdrawiam
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Podawanie numeru telefonu jest dość kontrowersyjną formą anonimowych zakupów. Wiąże się to nie tylko z „czystym” numerem ale także telefonem. Z doświadczenia wiem że zamawiając przez paczkomaty w zupełności wystarczający jest mail na który przyjdzie nam zarówno powiadomienie o statusie paczki jak i numer niezbędny do odebrania jej.
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Oczywiscie ze wystarczy ale z doswiadczenia wiemy ze klienci stosunkowo rzadko sprawdzaja maila i paczki wracaly co wiazalo sie z ponownymi wysylkami, opoznieniami, niezadowoleniem. Czasem mail trafil tez do spamu -> efekt podobny.

Pozdrawiam
 

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
Polecam sklepik. Wszystko sprawnie a pestki dotarły sybciutko.
 
T

THE STIG

Guest
Dobra zamówienie dotarło więc krótka recenzja:

Koperta posklejana taśmą, mało estetyki ale nie o to chodzi więc przejdźmy dalej bo nasiona dotarły w całości.

Oto moje zamówienie:



a dostaje:

2 x amnesia super strain po 3 sztuki + 3 luzem we fiolce ( skoro jest napisane ile sztuk jest w opakowaniu to nie mam pojęcia jak to się stało ale lecimy dalej )

reszta się zgadza oprócz exodus cheesa, bo też jest we fiolce a miał być w opakowaniu.

Bardzo mi na tym zależało bo chciałem mieć je w katalogu w oryginalnych opakowaniach.

Gratisy dinafem
3 x critical
3 x cheese
3 x oryginal amnesia
1x og kush
młynek

noo panowie to jest spoko ale jak się nie ma na stanie tego co klient zamawia to się z nim kontaktuje i dochodzi do porozumienia lub nie, mało profesjonalnie wam to wyszło.

brak paragonu!

Mimo to pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości.


Natychmiastowa reakcja, świetny kontakt, zdarzają się nieporozumienia ale na tym polu sklep dał radę! Naprawdę polecam wszystkim. POZDROWIENIA
 
Ostatnia edycja:
G

gnomesgarden.eu

Guest
Dobra zamówienie dotarło więc krótka recenzja:

Koperta posklejana taśmą, mało estetyki ale nie o to chodzi więc przejdźmy dalej bo nasiona dotarły w całości.

Oto moje zamówienie:



a dostaje:

2 x amnesia super strain po 3 sztuki + 3 luzem we fiolce ( skoro jest napisane ile sztuk jest w opakowaniu to nie mam pojęcia jak to się stało ale lecimy dalej )

reszta się zgadza oprócz exodus cheesa, bo też jest we fiolce a miał być w opakowaniu.

Bardzo mi na tym zależało bo chciałem mieć je w katalogu w oryginalnych opakowaniach.

Gratisy dinafem
3 x critical
3 x cheese
3 x oryginal amnesia
1x og kush
młynek

noo panowie to jest spoko ale jak się nie ma na stanie tego co klient zamawia to się z nim kontaktuje i dochodzi do porozumienia lub nie, mało profesjonalnie wam to wyszło.

brak paragonu!

Mimo to pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości.

Witam

Dzieki za wpis. Sluszna uwaga. Blad wyniknal po stronie magazynu gdzie rozpakowane byly 2 paczki zamiast jednej. Stan ilosciowy nasion sie zgadzal ale nie paczki otwarte/pelne. W zwiazku z tym poszly 2paczki pelne trojki oraz dopakowane pojedyncze.

Po kontakcie telefonicznym uzgodnilismy ze doslemy 5 sionek w oryginalnym opakowaniu

Co do exodusa byl brany na sztuki i taki polecial

Pozdrawiam
 

Majster

...robi swoje...
Weteran
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
1,028
Buchów
5
Też miałem przyjemność zamawiać ostatnio z tego sklepu.
Gratisy bardzo przyjemne, obsługa i kontakt ponad oczekiwania.
Polecam z czystym sercem:)
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
Jakiś czas temu i ja miałem okazję zamawiać pestki od gnoma. Szybka wysyłka, dobre gratisy(takie jak sobie zażyczyłem) i przede wszystkim świetny kontakt - szybka odpowiedź na każdą wiadomość. Zakupy u Was to czysta przyjemność.

Polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół