nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
no pewnie kazy ma to samo Taki tłit martetindody

chcialem cos kupic idua sraka nie darady
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
tak brzydko ni chuu jaa nie idzie czyli lipa juz mam to 2 raz lipaaa na maxa

rano chodzilo za***iscie a od godz 13 zaro odzewu
 
M

Mielny

Guest
Rzeczywiście, przy każdym not found trzeba dodać https://
Dziena 3072
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witam!

Dzisiaj w godzinach wieczornych/nocnych sklep/strona internetowa nie będzie funkcjonować do momentu pełnej aktualizacji oraz powrotu pełnej funkcjonalności.

Za utrudnienia przepraszamy oraz mamy nadzieję uporać się ze wszystkim tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiam, Gnom



A mi nie działa, co bym nie kliknął to 404 not found ;)

naprawione

mi tak samo

jest lipa od wczoraj nie moge nic zakupic

naprawione

Co z tego jak po wejściu na stronę chcę wejść np. w jakiegoś producenta to wtedy wyskakuje błąd. A chciałem na ostatnią chwilę wykorzystać promo ;/

naprawione oraz promo zostanie przedłużone

no pewnie kazy ma to samo Taki tłit martetindody

chcialem cos kupic idua sraka nie darady

żaden chwyt bo raczej nie psujemy by Was denerwować. Od kilku dni informatyk nie schodzi z komputera :) prace trwają

tak brzydko ni chuu jaa nie idzie czyli lipa juz mam to 2 raz lipaaa na maxa

rano chodzilo za***iscie a od godz 13 zaro odzewu

teraz np działa bardzo dobrze :) ale jak wspomniałem wyżej za kilka godzin sklep zostanie wyłączony

Rzeczywiście, przy każdym not found trzeba dodać https://
Dziena 3072

juz nie ma takiej potrzeby, naprawione

Jak juz wspominałem wczesniej trwaja prace administracyjne a że jest weekend, niedziela to prosze doceńcie że ktoś poświęca swój wolny czas by naprawić to jak najszybciej to możliwe. Staramy się działać tak by nie zakłócić możliwości przeglądania, kupowania... Nie zawsze sie to udaje. Jak również wspominałem wcześniej można spokojnie złożyć zamówienie na maila, czy na pw tu na forum. Promo również zostanie przedłużone po naprawie wszystkich usterek i krzywda nikomu się nie stanie ;)

Pozdrawiam raz jeszcze, Gnom
 
M

Mielny

Guest
O no i fajnie, poczekam do całkowitej renowacji - może coś dodacie i zrobie zamówienie :D A co do zamówienia to jak zrobić zamówienie na paczka24 pobranie za 17,95 ? Pisze, że przy indywidualnych ustaleniach, a jak i gdzie to z wami można ustalić? Bo przy wyborze wysyłki tego nie ma, a gdy się wejdzie w "dostawa" to jest taka opcja
 
M

Mad Kulfon

Guest
Paczuszka przyszła bardzo szybko. Dzięki za firmowego długopisa oraz bletki, które rozeszły się błyskawicznie.
Na promo się nie załapałem, ale i tak jestem bardzo zadowolony. Elo:)
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witam

Po długiej nocy i krótkim dniu udało się sklep doprowadzić do, mamy nadzieję 100%, używalności :) Błędy nie powinny się juz pojawiać a jeśli już to drobne i w razie takowych prosimy o kontakt, nie sposób w tak krótkim czasie przetestować wszystkich funkcji :)

Skrypt działa już w najnowszej wersji a nowości już wkrótce ;) Promo przedłużone do 22/3/2015.

Za cierpliwość dziękuję wszystkim oczekującym

Muodziak zapraszam na pw lub info@gnomesgarden.eu

Pozdrawiam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Dzięki Skrzacie :) nie mam żadnych zastrzeżeń, dzięki za gratisy :)

 
T

THE STIG

Guest
Zrobiłem właśnie zamówienie u was amnesia, chemdog jack herrer i exodus cheese, najbardziej brakuje numeru telefonu żeby się z wami skontaktować ale to nic :) wszystko zapowiada się ciekawie, zwłaszcza dlatego ze macie chemdoga którego nikt nie ma bo się skończył rzut. Poooozdro
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Siema, co z moim zamówieniem? Złożyłem w zeszłym tygodniu, płatność przyjęliście w poniedziałek i od tamtej pory przygotowywanie do wysyłki.. 83,90 kwota
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół