nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
700
Buchów
1,657
a strona kiedy będzie działać ?
czujesz gnomie jak pieniądze uciekają ? xd
daj mi gnomie po 5 szt tego co pisaliśmy na pw dane do przelewu i ręka rękę myje xd
Witam ,mam nadzieje że zaraz zacznie to działać , od samego rana walczę z tym ,Pobudzułem informatyków i szukają rozwiązania, po zmianie servera mam kilka błędów mam nadzieje że już za chwilkę wszystko wróci do normy .Wrócę do faktu uciekających hajsów to wiem , ale wiecie co ? nigdy nie miałem wolnego 2-3 maja ta awaria to dar lol jak telefon nie dzwoni co 3 minuty to coś nowego .pozdrawiam
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
700
Buchów
1,657
MAJOWKA-222222.jpg
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,145
Buchów
1,135
Odznaki
3
Najlepszy sklep w PL.
Kupiłem 3 pechy :) piszę że nie chcę darmowych pestek zróbcie tylko rabat dobry oni że ok :) To nie dość że rabat taki jakby pechy były za darmo to dowalili tyle pestek za free że tego po prostu nie dam rady wysadzić hahaha niezła niespodzianka :D
POLECAM!
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
700
Buchów
1,657
Najlepszy sklep w PL.
Kupiłem 3 pechy :) piszę że nie chcę darmowych pestek zróbcie tylko rabat dobry oni że ok :) To nie dość że rabat taki jakby pechy były za darmo to dowalili tyle pestek za free że tego po prostu nie dam rady wysadzić hahaha niezła niespodzianka :D
POLECAM!
Bardzo nam miło! :D
Wielkie dzięki za tak zacną opinię! ?‍♂️
Serdecznie pozdrawiamy! Wszystkiego dobrego
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,799
Buchów
3,719
Odznaki
6
Wszystko sprawnie doszło, dzięki za faje i gratis ? przyda się..akurat czorna moja już była haha..polecam?
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,292
Buchów
4,022
Kapkę za póżno, mam kilka szczepów od nich ze stajni, chwalone na innych forach więc zdam relacje jak wszystko dotrwa do końca :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół