nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Samuraj

Guest
Jak znaleźć u was wasze wszystkie nawozy co macie w ofercie, bo teraz jak szukałem to tylko jeden znalazłem, a pamiętam ze mieliście ich sporo; )
 
G

gnomesgarden.eu

Guest

zdzisiek

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2013
Postów
175
Buchów
0
Będziecie mieli coś od warra, interesuje mnie jego amnesiaxkilling fields i sour diselxkillingfields
 
K

kotmichau

Guest
Można by znać bliższy termin kiedy wyjda nowe pestki od warra ? :] Moze byc to miesiąc nie prosze o dokładną datę bo tego to nawet ty gnomie pewnie nie wiesz ;D
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Na pewno bedziemy sie starali wprowadzic nowe nasiona Warra jeszcze przed sezonem

Pozdrawiam
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,666
Wszystko szybko i sprawnie. Fajnie, że można kupić nasionka na sztuki. Można poprubować różnych odmian. Napewno jeszcze odwiedzę sklep niedługo. No i gratisik, którego w sumie się nie spodziewałem.Wkrótce nowa fotorelacja ;)
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witamy

Od dzisiaj wszystkie produkty na naszej stronie przecenione zostały o 20%.

Promocja potrwa do 15/03/2015

A jutro z okazji dnia kobiet do kazdego zamówienia dodamy jedno nasiono feminizowane (dobierane do zamówienia przez załogę sklepu).

Wszystkim kobietkom życzymy wszystkiego najlepszego - gorące buziaki ;)

Zapraszamy
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Pytania:
Od kilku dni nie działa mi wasza strona, ocb?
Co mnie nurtuje od dłuższego czasu co jest napisane na strzałce drewnianej za skrzatem na waszej stronie?
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,666
No to może ja ci odpowiem na nurtujące cię pytanie ;) Na strzałce napisane jest magazine ;) a strona działa już.
 

oberdiler

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
414
Buchów
1
Ogarnijcie stronkę, bo gdy klikam w swój koszyk, w którym są pordukty i chce zrealizować zamówienie wyskakuje mi :

Ta strona jest niedostępna.
Przepraszamy, ale adres strony, który wpisałeś/aś jest już niedostępny.

By znaleźć produkt, wpisz jego nazwę w pole poniżej.


Przeszukaj katalog produktów:
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Pytania:
Od kilku dni nie działa mi wasza strona, ocb?
Co mnie nurtuje od dłuższego czasu co jest napisane na strzałce drewnianej za skrzatem na waszej stronie?

Magazyn

No to może ja ci odpowiem na nurtujące cię pytanie ;) Na strzałce napisane jest magazine ;) a strona działa już.

dziala ale nie do konca sprawnie

Ogarnijcie stronkę, bo gdy klikam w swój koszyk, w którym są pordukty i chce zrealizować zamówienie wyskakuje mi :

Ta strona jest niedostępna.
Przepraszamy, ale adres strony, który wpisałeś/aś jest już niedostępny.

By znaleźć produkt, wpisz jego nazwę w pole poniżej.


Przeszukaj katalog produktów:

ten blad akurat mogl byc zueplnie przypadkowy w zwiazku z pracami modernizacyjnymi na sklepie i nieoczekiwane rezultaty dzialan naprawczych.

Mi też strona nie bangla w ogóle.

wnioskuje ze widzisz adres gnomesgarden.eu nie dziala bo z jakiegos powodu nie przekierowuje do https://gnomesgarden.eu

z przedrostkiem powinno dzialac. Moga byc jeszcze problemy jak znikajace obrazki ale zapewniam ze trwaja prace nad naprawa. A wszystko po to by przygotowac sklep na nowe rzeczy ktore dla Was szykujemy. W zwiazku z tym wszystkich ktorzy mieli jakiekolwiek problemy ze sklepem pragne bardzo przeprosic, zamowienia mozna skladac jak najbardziej na maila czy na pw. Zdaje sobie tez sprawe ze moze to zakłocać nasza aktualnie trwajaca promocje dlatego jesli bedzie trzeba odpowiednio ją przedlużymy. Do konca tygodnia sklep powinien dzialac juz normalnie a juz wkrotce przedstawimy Wam nowosci i niekoniecznie chodzi o nowe nasiona :)

Pozdrawiam, Gnom
 

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
A no faktycznie, nie chce przekierowywać, wlazłem z linku google i wszystko hula :)
Ale walczę z opcją paczkomat pobranie -.-
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół