nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja zamówiłem trochę pesteczek reguralnych i fastów. Jest wszystko w porządku. Dostałem sporo gratisowych pestek, za co bardzo dziękuję !
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,261
Buchów
3,960
Miałem rok temu od nich fast diesel, niestety zalazło go całkowicie, ale zapowiadał się świetnie.

też miałem 5 szt, wigor niesamowity, próbowałem go azotanem potraktować lecz pestki nie zdążyły dojrzeć ponieważ cała odnoga zgniła, za to zapylił mi reszte krzaków :)



 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Za***iście wygląda, srogie pały porosły, może gnom coś ściągnie od nich :)
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,261
Buchów
3,960
Za***iście wygląda, srogie pały porosły, może gnom coś ściągnie od nich :)

Miałem kilka odmian od RGSC, Freezewarp ,Freezeland , Fast Diesel, Lemonade OG, Tyle że ja to na bagnach więc walka z pleśnia była, choć nie na wszystkich krzakach. :) Mają być nowe odmiany to może Gnom coś ściągnie :) choć nie wiem po co ja to kupuje i robię magazyn nasion :D
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,500
Odznaki
10
Miałem kilka odmian od RGSC, Freezewarp ,Freezeland , Fast Diesel, Lemonade OG, Tyle że ja to na bagnach więc walka z pleśnia była, choć nie na wszystkich krzakach. :) Mają być nowe odmiany to może Gnom coś ściągnie :) choć nie wiem po co ja to kupuje i robię magazyn nasion :D

I co o nich sądzisz, dochodziły pod polskim słońcem jak z plonem i jakością?
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,261
Buchów
3,960
I co o nich sądzisz, dochodziły pod polskim słońcem jak z plonem i jakością?

Freezewarp : to ta sztuka po prawej, gotowa na koniec września pierwszy tydzień pażdziernika, duża na około 3m, kwiaty średnio zbite, nie zdążyłem zebrać z braku miejsca w suszarni.


Lemonade Og ; Jedna była podatna na pleśń druga tylko kilka małych ognisk i ja zebrałem całą, była gotowa w pierwszym tygodniu pażdziernika, kwiaty dość zbite.


Fast Diesel ; 2 sztuki gotowe w połowie września, kwiaty zbite, 2 lużniejsze i gotowe w pierwszym tygodniu pażdziernika



Freezeland; 5 szt i wszystkie były jednakowe, zakwitły w tym samym czasie, kwiaty małe lecz twarde, wysokość około 2 m, kapke podatne a pleśń.






W UK większość ludzi działa na genach od RGSC. spróbuje i w przyszłym sezonie czegoś od nich.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tylko najpierw se mordo ogarnij porządną suszarnie bo na***ać się cały sezon a potem zostawić towar na krzkach z braku możliwości wysuszenia to dla mnie zbrodnia.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,261
Buchów
3,960
Tylko najpierw se mordo ogarnij porządną suszarnie bo na***ać się cały sezon a potem zostawić towar na krzkach z braku możliwości wysuszenia to dla mnie zbrodnia.

No niestety nie ma warunków, suszenie na strychu jesienią jak nie ma ciepła to jest średnia sprawa, tym bardziej że musiało to byc niewidoczne co przyczyniło się do ograniczonego miejsca. Również był to taki eksperyment żeby zobaczyć ile można wyciągnąć z tego spota...Jak widać można dużo bo krzaki rosną ogromne.:)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Gnomy jak zawsze nie zawodzą! Wygrałem 3seedy w skrzacim konkursie świątecznym. Miałem dylemat z wyborem strainu a te małe stworki same zaproponowały, że dostanę dwa gatunki (2szt jednej odmiany i 1szt drugiej)..

Do tego gratis 10regularnych NYC DIESEL.

POLECAM Z CAŁEGO SERCA WSPÓŁPRACĘ Z GNOMESGARDEN!

AHOJ!
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Jak legulaly to NYCD x GUAVA IX. A jak się mylę to niech Gnom poprawi.

Opisane są tak :)

20210104_012033~2.jpg
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,786
Buchów
10,100
Odznaki
9
Też mam je tylko w innym opakowaniu, myślę że jakby to był cross z guavą to [MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] by je inaczej podpisał zwłaszcza ze w ofercie ma NYCD feminizowane.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół