nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Witam, ja dziś odebrałem paczke od kumpla. Pierwsze co się rzuciło w oczy to, że w ogóle nie zabezpieczacie nasion zapakowanych oryginalnie. No i moje obawy były słuszne bo 1 nasionko passion#1 bylo zgniecione. A wystarczy dorzucic kartonik zgiety na kształt opakowania takiego jak ma samsara. Co odrazu niweluje takie sytuacje. Otworzyłem też dwie pozostałe paczki i w gratisowym red purps były dwie pesteczki więc powiedzmy, że wyszło na 0 :) Purple maroc bez zastrzeżeń wszystkie pestki ok. To taka moja rada na przyszłość. Ogólnie gorąco polecam dalej bo gratis miło mnie zaskoczył, nawet chciałem zamówić red purpsa ale kwitu zabrakło hehe :D poza tym bubba kush i tbm dopełniły banana na japie :D Do tego fajeczka, długopis z których zrobie na pewno użytek i błyskawiczna wysyłka chociaż dopiero dziś odebrana ale to wina kumpla.
 
Ostatnia edycja:
G

gnomesgarden.eu

Guest
Bardzo nam przykro slyszec problemy z paczka. Fakt niezabezpieczania paczek wynika tylko i wylacznie z faktu ze sami producenci (DP) zabezpiecza swoje nasiona oraz my dodatkowo wkladamy je do kopert babelkowych, nigdy wczesniej sytuacja zgniecionego nasiona sie nie przytrafila nie widzielismy wiec powodu nadgorliwego pakowania nasion.

Tak czy inaczej sytuacja wystapila wiec zamowilismy wiecej folii babelkowej i bedziemy lepiej pakowac paczki a Tobie zgniecione nasiono dolozymy przy nastepnym zamowieniu.

Pozdrawiam i dziekuje za rzeczowy wpis. Dzieki takim wpisom jestesmy w stanie podnosic jakosc naszych uslug.
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Niestety poczta w naszym kraju działa bardzo brutalnie od przybicia pieczątki po przewóz i segregację :) dzięki za odpowiedź! Sionek mam pod dostatkiem szczególnie, że aż 4 były gratisowe więc tak czy siak jest więcej niż być powinno! Druga sprawa to właśnie opakowania nasion FMS i DP, które słabo chronią zawartość..
 

Andrzej Strzelba

Active member
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
44
Buchów
1
Witam Serdecznie

Mam osobną skrzynkę mailową na którą wchodzę raz na pół roku, żeby nasiona zamówić. Aktualnie nie miałem w planie nic zamawiać ale coś mnie podkusiło żeby zobaczyć co za odmiany ostatnio zamawiałem. Wchodzę sobie na mejla... a tu poczta od Gnomesgarden że wygrałem główną nagrodę! :yeahh:



Jakimś cudem zostałem szczęśliwym posiadaczem tego eleganckiego zestawu:





Cieszę się jak dziecko :D Jeszcze raz wielkie dzięki Skrzacie! Robisz dobrą robotę <peace>
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
No i wreszcie rozwiazanie konkursu :) Ciesze sie niemniej niz Ty oraz bardzo dziekuje za wpis :)
Mam nadzieje ze sprzet posluzy przez dlugie lata :)

A poki co stany od Sanniego uzupełnione a na dniach uzupelniona zostanie reszta asortymentu :)

Pozdrawiam
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witajcie!

Weekend zaczyna się dopiero jutro, ale pewnie tak jak Wy nie moge się już doczekać więc rozpocznę impreze dzisiaj <lol2>

Przy okazji więc zorganizowałem małą promocję

Mianowcie od teraz do 08/2/2015 23:59

- do kazdego zamówienia pestka gratis po wpisaniu kodu rabatowego GRATIS
- darmowa wysyłka przy każdym zamówieniu powyżej 50 zł po wpisaniu kodu rabatowego WEEKEND
- podwójny gratis powyżej 100 zl i tu nie trzeba wpisywać żadnego kodu wystarczy, że dodasz gratis z my po prostu go podwoimy :)



Dodam, że w naszej puli gratisowej pojawiły się dwie nowe znakomite odmiany od Dinafemu

OG kush po wpisaniu kodu rabatowego OG_KUSH

oraz

Bubba Kush po wpisaniu kodu rabatowego BUBBA_KUSH_AUTO

Lista aktualnych pestek gratisowych znajduję sie pod tym linkiem -> klik

W międzyczasie dopełniliśmy stany od Speed Seeds.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu, Gnom
 

PitermaN

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2013
Postów
62
Buchów
0
Zamawiałem 2x za pierwszym razem super, za drugim razem lekkie nieporozumienie z jedną pestką po prostu ktos nie przeczytal wiadomosci dolaczonej do zamowienia ;p Ale wszystko w porządku jak najbardziej POLECAM SEEDBANK ! ;)
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Wpiszę się, krótko...

Miło mi się nabywało Gnomowe nasiona. Dla takich małopowierzchniowców jak ja, to oferta, w której każdą odmianę można kupić na sztuki, to szansa na skomponowanie różnorodnego boksa. Nie przeraża mnie przepakowywanie z oryginalnych opakowań do przewozowych tubek.
Do mojego zamówienia dostałem bardzo miłe upominki - udany i estetyczny młynek drewniany, długopis (trafił swój na swego) i eleganckie blety Mascotte Slim, długie i zamykane na magnes... Najs!



Oferta bogata. Nie było akurat na stanie jednej rzeczy z moich punktów do odhaczenia, ale to może następnym razem wrócę, jak się nie powieszę.

Wszystkiego dobrego.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Wszystko jak zawsze w najlepszym porzadku.Nasiona dotarly za granice szybciej, niz sie spodziewalem, a martwilem sie, ze bede dlugo czekal, no i mozna sie dogadac po ludzku, zawsze ida na reke.Polecam oczywiscie.
 
Ostatnia edycja:
D

Dundersztyc

Guest
Piękny seedbank. Świetne gratisy, mega szybka wysyłka i super kontakt ze sprzedającym. Nie ma się co zastanawiać tylko brać nasiona od Gnoma.
 
K

kotmichau

Guest
Mam pytanie przy zamówieniu poleconym poste restante , pieniądze muszę przelac z góry czy mogę zapłacić przy odbiorze listu ?;]
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witam

Przede wszystkim dziekuje wszystkim za wpisy

Opcja POSTE RESTANTE daje nam mozliwosctylko i wyłacznie odebrania przesylki w placówce Poczty Polskiej i nie jest opcją pobraniową, czyli wymagana jest przedpłata na konto

Pozdrawiam
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witam serdecznie

Jesteście gotowi na nadchodzący sezon? Bo my tak!!

Chciałbym poinformować, iż w tym roku bardzo wcześnie przygotowaliśmy się do sezou outdoor. W dniu dzisiejszym przyszła dostawa, uzupełniając stany magazynowe w odmiany automatyczne oraz nasiona outdoor'owe. W związku z wieloma zapytaniami i prośbami sprowadziliśmy i dodaliśmy do oferty 2 sprawdzone odmiany wszystkim znanego producena Dutch Passion. Sa to regularne wersje odmian Durban Poison oraz Hollands Hope.

Durban Poison Regularne

Hollands Hope Regularne

W poprzednim sezonie również Thefekt ciężko pracował nad feminizowaną wersją genów nordyckich. W wyniku czego otrzymał a my z największą przyjemnością pragniemy Wam zaprezentować

Super Royal Feminizowane

Połączenie genów Royal Dane x HashPlant2 x Danish Gold x Nepal x Hindu Kush x Wild Super

Po więcej szczegółów klikamy w linka powyżej

Życzymy wszystkim udanego sezonu

Pozdrawiam, Gnom i leśna ekipa
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Zawsze znajdę u krasnala coś smacznego. Polecam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół