nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

mlynu345

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2018
Postów
52
Buchów
0
super, pojutrze zamawiam u Was sionka pierwszy raz mam nadzieje ze sie nie zawiode pozdro!
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam ,szybka notka dla Klientów ,mamy niestety opóźnienie ,

do wieczora powinno być już wszystko na błysk,

wynagrodzę to Wam oj wynagrodzę !!pozdrawiam Gnom.
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam ,sklepik dalej nie został włączony , mam problem z poprawnym działaniem sklepu na języku angielskim ,są święta więc sklepik zostanie uruchomiony jak błąd zostanie naprawiony ,a promocja na 420 zostanie przeniesione, przepraszam i pozdrawiam Gnom
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Zakupy u Pana to wyjątkowa przyjemność. Zamówienie wysłane bez zwłoki, prawie drugie tyle gratisów co zakupionych rzeczy.
Jestem pod wrażeniem. Polecam bez dwóch zdań.
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Zakupy u Pana to wyjątkowa przyjemność. Zamówienie wysłane bez zwłoki, prawie drugie tyle gratisów co zakupionych rzeczy.
Jestem pod wrażeniem. Polecam bez dwóch zdań.

Bardzo dziękujemy za opinię , to bardzo motywuje do dalszej pracy :)

---------- Post Zaktualizowany 21:15 ---------- Data pierwszego postu 21:10 ----------

Czołem Farmerzy !

Z lekkim poślizgiem obiecane
PROMO 420
DO KOŃCA KWIETNIA


WhatsApp_Image_2019-04-23_at_20_06_20.jpeg




Pozdrawiam GNOM
 
Ostatnia edycja:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Podłączam się do pytania kolegi:spalony:

Jest jakiś kod rabatowy, czy poprostu promocja na cały asortyment na stronie
Boo nie mogę się połapać..<lol>
.
Nie trzeba kodów ,
promocja jest włączona (-35% na cały asortyment do końca kwietnia ) przy składaniu zamówienia , pozdrawiam Gnom​


---------- Post Zaktualizowany 11:35 ---------- Data pierwszego postu 10:39 ----------

Witam ,był błąd na sklepie z Grzesiowymi pestkami ,już zostało to naprawione ,zdaje sobie sprawę że teraz w przeciągu kilku dni będą się pojawiać błędy za które z góry przepraszam , była to migracja no nowszego silnika a z tym same niespodzianki .Mam nadzieje że nowa strona sklepu się spodoba i razem z wami usuniemy nie dociągnięcia , pozdrawiam Gnom ,
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Pewnie strona pierwsza klasa..
Dziękuje za zainteresowanie i szybką odpowiedź polecam sklep gorąco, kontakt gratisy cud miód :yeahh:
 

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
A ja pisałem PW i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi to samo tyczy się @
Żeby zrobić zakupy trzeba podawać aż tak dużo danych?
Następnie chodziło o gratisy czy to ostateczność,wcześniej było tego ogrom
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam z miłą chęcią poszukam emaila, ale nie wiem od kogo go szukać na sklepie ,a na forum staram sie odpisywać na emaila z tym ze blokują mnie ograniczenia czasowe i nie raz myśle że odpisałem a jednak czas 90 sekund blokuje wysłanie wiadomości ,już dzisiaj kilka razy odpisywałem na wiadomość co do ilości gratisów ,ale po przenosinach sklepu jest tego tyle i wszędzie że można sie pogubić co gdzie kto i jak .

Co do ilości odmian na gratisy mam nadzieje że zaraz program zadziała jak należy bo widzę w koszyku że trwają prace , niestety nie wszystko zadziałało jak należy po przenosinach ,


już szukam Rasputin twojego priv ,zaraz odpiszę na forum pozdrawiam Gnom​
 

KWAKWA

Member
Rejestracja
Lut 7, 2019
Postów
10
Buchów
0
Bardzo dziękujemy za opinię , to bardzo motywuje do dalszej pracy :)

---------- Post Zaktualizowany 21:15 ---------- Data pierwszego postu 21:10 ----------

Czołem Farmerzy !

Z lekkim poślizgiem obiecane
PROMO 420
DO KOŃCA KWIETNIA


WhatsApp_Image_2019-04-23_at_20_06_20.jpeg




Pozdrawiam GNOM

Mam tylko 1 nasiono do wyboru, a wartosc w koszyku ponad 75zł bez dostawy Więc to promo dziala czy nie ?
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
witam proszę zaznaczyć sobie 3 gratisy na pewno działa wszystko ,lub jak Pan chce jedna odmianę otrzymać w ilości 3 nasion to zaznaczamy jedną odmianę a my dołożymy ją x 3 ,pomarańczowy kolor na zdjęciu poniżej pokazuje zaznaczone 3 odmiany pozdrawiam Gnom

 

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
Bryy

Dziwnie się dzieje,a więc tak
Dostałem informację od znajomej że paka już jest
Ale nic nie płaciła ,paczka już była opłacona a miała być za pobraniem jak dla mnie bardzo dziwne, sklep się zamotal i wyslal tak? Po 2 to nie róbcie jak z gratisami jeżeli coś dajecie promo na gratisy że niby x3a tam niby jest 2 za150 zł odezwij się się w sprawie zapłaty za paczkę
Porządek musi być
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam wysłałem wiadomość czekam na nr zamówienia , pozdrawiam Gnom

---------- Post Zaktualizowany 11:06 ---------- Data pierwszego postu 10:14 ----------

Witam ,sprawdziłem wszystkie zamówienia od czasu trwania promocji i tylko jedno faktycznie poszło do Klienta wybrane jak pobranie a poszło bez pobrania, więc tak jest to moja wina przepraszam , nie oczekuje zapłaty w takim razie za te zamówienie , dziękuje za uczciwość za chęć raportowania takiego błędu.
Wysyłamy dziennie sporo zamówień i może się zdarzyć że coś pójdzie nie tak za mało gratisów czy za dużo , ale jak widzę akurat te zamówienie dostało odpowiednia ilość nasion gratisowych do wydanej kwoty , więc wydana kwota zamówienia to 139.67 zł i będąc szczegółowym nie było dodane do zamówienia 2 nasionka tylko 3 a 139 ,67 zł to nie 150zł

zawsze mamy zdjęcia z pakowania towaru

pozdrawiam Gnom



to 139,67 zł
Wysyłka 18,05 zł
Razem 157,72 zł
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół