nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witamy w skrzacim swiecie kolekcjonerskich nasion konopii indyjskich

https://gnomesgarden.eu

Istniejemy na rynku od 2013, firma stosunkowo swieza lecz pełna profesjonalizmu z niemalym doswiadczeniem co potwierdzic mogla stale wydluzajaca sie lista pozytywnych komentarzy klientow zarówno nowych jak i tych, ktorzy juz na stale u nas goszcza.

Tak bogata oferta nasion na sztuki pozostawi Cie w stanie niezdecydowania, paleta smakow i aromatów jest oszalamiajaca a cena sprawi ze nasiono kazdej odmiany chciałbys mieć w koszyku.

Wiele sklepów reklamuje się jako największe w Polsce, ale żaden sklep nie pokazał swojej lodówki:) My jako jedyni w Polsce oferujemy wybór rzeczywisty co oznacza ze kazda odmiane, na która jestes w stanie zlozyc zamowienie jest w naszej lodowce. Nasz stan magazynowy to nie tylko fotka na stronie www ;) plusem dla Ciebie jest oczywiscie szybkosc dostarczenia przesylki, ktore wysylamy w 24h po zaksiegowaniu platnosci























Przy zakupach warto też wiedzieć, że połączenie jest szyfrowane 256-bitowym certyfikatem SSL , dodatkowo serwer znajduje się w Holandii, możesz sie więc zrelaksować w naszym sklepie bez obaw o bezpieczeństwo twoich danych osobowych.


Oferujemy bogata ofertę dostaw -
Sprawdź sam


Dostępne metody płatności to: PayPal, Wpłata na konto, Płatność przy odbiorze.


Jako nasz klient za każde zmówienie będą przyznawane punkty, które możesz wymienić na zniżkę w postaci kuponu rabatowego, twoje poczynania jako klient również będą "monitorowane" a czasem odpowiednio nagradzane.

Oferujemy wybór gratisów, które regularnie się zmieniają a z aktualna dostepną ofertą mozesz zapoznac się
tutaj

Aktualnie trwa a powoli dobiega już końca
konkurs grudniowy



Pozdrawiamy i zapraszamy
 
D

DIABLO

Guest
Jak zwykle szybko i sprawnie z waszej lodówki dotarły do mojej lodówki zamówione nasiona + gratisy w pestkach jak i inne za co bardzo dziękuje,Szczęśliwego Nowego Roku GNOMIE oraz wielu tak zadowolonych klientów jak ja,polecam nie pierwszy już raz.

 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Konkurs juz zakonczony, ogloszenie wynikow nastapi 10/1/2015 - czekamy tylko na splaty osob co zlozyly zamowienie tuz przed koncem roku by uwzglednic te osoby rowniez w losowaniu nagrod :)

Pozdrawiam
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Zamawiałem w ubiegłym roku i wszystko bez problemu. List zwykły, biała koperta nie zdradzająca zawartości. W środku to czego chciałem. Pozdrawiam.
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witam

Konkurs zakończony, ogłoszenie wyników tuż tuż, a póki co ogłoszenie promocji roku.

Do końca stycznia na wszystkie nasiona poniżej wymienionych producentów obniżka cen o

-40%

Nie czekaj, zamów już teraz bo taka okazja może się już nie powtórzyć

Ace Seeds
Advanced Seeds
Bid Buddha Seeds
Buddha Seeds
Eva Seeds
Genethik
Hybrids From Hell
Joint Doctor
Kannabia
Macaronesia Seeds
Nirvana
Nordyckie
Paradise Seeds
Samsara Seeds

Jak widać jest to też świetna okazja nabyć naprawde fajne geny tuż przed sezonem po naprawde niskich cenach.

Po co więc czekać i przepłacać jak można już teraz zaoszczedzić a co ważniejsze zamówić więcej genów za dokładnie te same pieniądze co w trakcie trwania sezonu :)

Pozostała część asortymentu cena została obniżona o 20% :)

Serdecznie zapraszam, Gnom​
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Konkurs grudniowy zakończony

Do zwycięzców poleciały maile
i paczuszki wyjdą
jak tylko otrzymamy potwierdzenie
z aktualnymi adresami

Mam też nadzieję że zwycięzcy pochwalą się
tu z nami nagrodami do czego mocno zachęcam :)


losowanie odbylo się za pomocą skryptu komuterowego, zupełna przypadkowosc numerów zamowien grudniowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i udzial w konkursie

 
K

Krzysztof_Tołdi

Guest
Polecam sklep ostatnio zamówiłem kilka pestek wszystko jak trzeba szybka wysyłka no i oczywiście gratis się znalazł w paczce
 
C

Crays

Guest
Wygrałem 2 miejsce, jak tylko wybiorę co i jak chętnie się tu pochwalę. Jak widać zakupy u was są opłacalne i zawsze fajne gratisy można dostać <peace>, a tylko dwa razy zamawiałem od was. Wielkie dzięki!
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Dzien dobry

Zwycięzca nagrody głównej wciąż nie zgłosił się po odbiór nagrody, myśle ze poczekamy jeszcze z tydzien i wylosujemy jeszcze raz? Takze sprawdz skrzynke jesli robiles u nas zakupy w grudniu bo moze czeka na Ciebie vapo!!!

Pozdrawiam
 

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Pierwszy raz kupowałem u gnoma i jestem bardzo zadowolony.Szybka przesyłka sporo gratisów to jest to. ;)


PozdRo.
 
C

Crays

Guest
Przesyłka doszła, tak jak i obiecałem foto (dzięki za gratisy :)):

WP_20150114_001.jpg
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Zamawiałem już kilka razy i wszystko jak najbardziej ok :) obecnie czekam na kolejne zamówienie
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
Witam

Jako że poprzednia osoba nie zglosila sie po wygrana wylosowalismy pierwsza nagrode ponownie. Sprawdzcie swoje skrzynki moze czeka na Was mila niespodzianka a poki co

NOWOSC ze stajni Dutch Passion

CBD Kush Feminizowane

Nasiona dostepne na sztuki oraz w paczkach 3 i 5 nasion.

CBD Kush jest odmiana wyhodowana we współpracy z CBD Crew. CBD Kush jest odmianą bogatą w CBD, z zawartością CBD na poziomie 1:1 w stosunku do THC. W testach zawartość CBD została zmierzona na poziomie 7%, podobnym do poziomu THC. Odmiana ta została stworzona z krzyżówki bogatej w THC odmiany Kandy Kush z odmianą o dominującym CBD. Genetyka odmiany to mieszanka indica i sativy, lecz przeważnie wygląd wskazuje na dominację indica; zapewnia ona dobre zbiory i przyjemny smak. Rośliny osiągają około 100 cm wysokości.

Jest to odmiana, która spodoba się użytkownikom medycznym, którzy szukją wysokiej zawartości CBD, lecz naszym zdaniem również użytkownicy rekreacyjni docenią silne upalenie oraz przyjemny, kontrolowany haj, który zapewnia ta odmiana.




Pozdrawiam i zapraszam, Gnom​
 
Ostatnia edycja:
S

Statysta

Guest
Pierwsze zamówienie, konkretna obsługa i ogółem wszystko gra :afroweed:
 
G

gnomesgarden.eu

Guest
UWAGA UWAGA UWAGA

Jesli jeszcze chciałbyś skorzystac z naszej MEGA promocji zrób to teraz bo tak korzystne ceny utrzymaja się tylko do niedzieli 25/01 23:59.

----------------------

Druga wylosowana osoba również nie zglasza się po odbiór nagrody, podczas gdy w miedzy czasie pierwsza osoba nawiązała z nami kontakt, dlatego jesli druga osoba się nie odezwie do 30/01/2015 nagroda zostanie przekazana do usera który wygrał w pierwszej kolejnosci.

Pozdrawiam, Gnom
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół