nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Polecam sionka produkcji tego pana "gnoma" !

https://gnomesgarden.ie/pl/brand/101-gnomes-seeds

mam na myśli jego super skunki, power planty, C99, gorilla glue ...

sadziłem to kilka razy, na pewno będę wracał do jego nasion .. a czemu?

dobra cena, jakość ZA***ISTA palonka... u mnie na osiedlu 'sztuki' takiego ziółka, latają po 50zł za 1g

porównując do delicious seed, WOS, buddaha seed itd wcale gorzej nie wypada, na prawdę... chłopak zrobił dobrą robotę, zero herm, rośliny zdrowe, za***iste jednym słowem sztosik !!

polecam serdecznie i czapa z głowy Gnomie! na pewno wrócę i to nie raz :)

edit : właśnie kiełkowałem power planty (bardzo małe nasionka, mikroskopijne pierwszy raz widziałem tak małe nasiona), white OG, delicious candy, C99, i jakieś inne sionka ale nie od Gnoma, kiełkowalność 100% !! ;) i to nasiona co troche już u mnie leżały... polecam polecam hehe
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657



---------- Post Zaktualizowany 07:45 ---------- Data pierwszego postu 07:44 ----------

Polecam sionka produkcji tego pana "gnoma" !

https://gnomesgarden.ie/pl/brand/101-gnomes-seeds

mam na myśli jego super skunki, power planty, C99, gorilla glue ...

sadziłem to kilka razy, na pewno będę wracał do jego nasion .. a czemu?

dobra cena, jakość ZA***ISTA palonka... u mnie na osiedlu 'sztuki' takiego ziółka, latają po 50zł za 1g

porównując do delicious seed, WOS, buddaha seed itd wcale gorzej nie wypada, na prawdę... chłopak zrobił dobrą robotę, zero herm, rośliny zdrowe, za***iste jednym słowem sztosik !!

polecam serdecznie i czapa z głowy Gnomie! na pewno wrócę i to nie raz :)

edit : właśnie kiełkowałem power planty (bardzo małe nasionka, mikroskopijne pierwszy raz widziałem tak małe nasiona), white OG, delicious candy, C99, i jakieś inne sionka ale nie od Gnoma, kiełkowalność 100% !! ;) i to nasiona co troche już u mnie leżały... polecam polecam hehe

Dziękuje [MENTION=78640]Rivi1[/MENTION] za super komentarz , dziękuje i pozdrawiam
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam zapraszam do nowego Promo u Gnoma
do każdego zakupionego 5 paka firmy Barney Farms
dodajemy za darmo 3 paka ,tej samej odmiany lub o podobnych genach i czasie kwitnienia ,oraz proszę sprawdzić zniżkę - 40 % na nasiona firmy Royal Queen Seeds .
Dla zamówienia za kwote 150 zł wysyłka na paczkomat free .oraz za każde wydane 75 złotych 4 nasionka gratis ,2 do wybory na sklepie i 2 my dajemy z pulinasion na gratisy zapraszam /Jeśli mogę ci w jakiś sposób pomoc ,jest jakiś problem na sklepie proszę o kontakt -Pozdrawiam Zespół Gnomes Garden.




 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Hej, kiedy można się spodziewać wjechania na sklep takich odmian jak Serious 6 oraz Green Poison FV? :)
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Dla nasion od Real Gorilla Seeds nie nalicza się rabat
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Dla nasion od Real Gorilla Seeds nie nalicza się rabat

Witam tak zgadza się ,na Sannies Seeds i Gorilla Seeds nie mam rabatu ,niestety te nasiona nie idzie kupić taniej , sprzedaje je po cenie po której sam je nabywam ,te firmy nie prowadzą dystrybucji to są małe Seedbanki ,ja kupuje te nasiona jako zwykły klient, tylko dlatego żeby moi klienci mogli posiadać unikatowe geny których nie ma w innych seedbankach ,wiem ze warto je posiadać w klaserze pozdrawiam
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Dzięki za obszerne wyjaśnienie. Szanuję ludzi, którzy mówią jak jest oraz dbają o rynek konopny. W sumie i tak się czaiłem na te geny, podobno ładnie się prezentują w klaserach o umiarkowanym klimacie. Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół