nasiona marihuany

Księżyc w nocy - Imitacja

Wyszukiwarka Forumowa:
K

KOMAR.

Guest
Witam mam pewien pomysł otóż marihuana jak wiecie jest inna niż reszta roślin lecz rozwijała się w tych samych warunkach co wszystkie i o to mam patent a co gdyby przez kilka dni w miesiącu "udawać" fazy księżyca? kupić podświetlany na niebiesko wentylator który zastosujemy jako mieszający (główne zastosowanie w mikro) doczepić go koło lampy i włączać w nocy ?
Moim zdaniem czemu nie chyba nie zaszkodzi? ponoć gdy jest pełnia to zachodzą jakieś procesy w "wnętrzu" krzaka to prawda? odbite światło z księżyca trafia na liście i zachodzi "jakiś" proces, może to odbija się na plonie, mocy a może na czym innym? pozdrawiam!
 

bezstresu

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2012
Postów
73
Buchów
0
Marihuana to nie roślina tylko susz kwiatów konopi. Gdy mamy pełnie, mamy przypływ, Ty nie możesz spać bo cała woda na ziemi jest jakby ciągnięta ku górze, to samo dzieje się w roślinach. Odstawianie krzaka do ciemni na 48h nic nie daje, ale ścinanie go w czasie pełni może przynieść jakieś efekty.
 
K

kacpi-92

Guest
Tak jak kolega mówi, księżyc rzutuje na grawitacje i wszystkie istotne substancje idą ku górze do stozkow. (rolnicy wykorzystują to powszechnie na ogromna przecież skalę). Ale ja mam w sumie inna zagwozdke. W terrarystyce stosuje się lampy imitujące księżyc. Księżyc jest jak wielki odbłyśnik ale w sumie właśnie wpadłem na to ze nie świeci przecież za często także sory, najarałem się. xd
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Hmm troche odswieze temat ale faktycznie to by byl dobry eksperyment heh :D Znalazlem taka terrarystyczna lampe imitujaca ksiezyc kosztuje 15 zl :D kto sie podejmie i wyprobuje taki patencik w uprawie ? (zarowa nazywa sie TRIXIE 50W Moonlight Heatlamps).
 
P

Pustelnik

Guest
Green pomysl chwile i daj sobie spokoj,przyciaganie jak to zrobisz?ksiezyc nie tylko odbija swiatlo.Druga sprawa ciemni sie w zaden sposob nie zakluca,wiec odpada i odpada.Skad Wy takie durne pomysly bierzecie?
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
Zgadzam się z kolegą DAJCIE SOBIE SPOKÓJ wpływ faz księżyca ma znaczenie w glebie a gdy roślina śpi to nie należy jej przeszkadzać
 

Illumipłaci

Banned
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
376
Buchów
8
Marihuana to nie roślina tylko susz kwiatów konopi. Gdy mamy pełnie, mamy przypływ, Ty nie możesz spać bo cała woda na ziemi jest jakby ciągnięta ku górze, to samo dzieje się w roślinach. Odstawianie krzaka do ciemni na 48h nic nie daje, ale ścinanie go w czasie pełni może przynieść jakieś efekty.

Dokładnie tak jest,od zawsze ścinam outdorowe planty na następny dzień po zakończeniu pełni aby wydobyć jak najwięcej żywicy,niezależnie od tego czy już wcześniej roślina była do ścinki.
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Hahahaah ja juz przed chwila jak sobie o tym pomyslalem co tutaj bylo rozkmiane to faktycznie glupoty pisalem i prosze pociski poszly :D Aleee co ktos moze sobie pyknac ksiezyc w swoim boksie i robic rewolucje bedzie ciekawie :sunny: A co faktycznie tak jest ze w jedna noc moze sie cokolwiek zmienic na plancie przez ta cala pelnie, opisze to ktos jakos konkretniej ? ;>
 
S

sub

Guest
(zarowa nazywa sie TRIXIE 50W Moonlight Heatlamps).

Masz kilka ton koksu do wrzucenia do piwnicy.. i szukasz Wszechstronnej pomocy?

==>

avatar65981_4.gif
 
S

sub

Guest
symuluje ona księżyc w pełni

Nie wiem co do tego ma księżyc: ale te Cycki są ok:
Wystarczająca pełnia: i nic więcej do szczęścia raczej nie potrzeba.

avatar63782_9.gif


choć znowu się pojawia:
MONSTER

monster.gif


avatar65981_4.gif


Znaczy się: pod avatarem a nie na: Spory postęp:...
 

tophunter

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
94
Buchów
0
Witam mam pewien pomysł otóż marihuana jak wiecie jest inna niż reszta roślin lecz rozwijała się w tych samych warunkach co wszystkie i o to mam patent a co gdyby przez kilka dni w miesiącu "udawać" fazy księżyca? kupić podświetlany na niebiesko wentylator który zastosujemy jako mieszający (główne zastosowanie w mikro) doczepić go koło lampy i włączać w nocy ?
Moim zdaniem czemu nie chyba nie zaszkodzi? ponoć gdy jest pełnia to zachodzą jakieś procesy w "wnętrzu" krzaka to prawda? odbite światło z księżyca trafia na liście i zachodzi "jakiś" proces, może to odbija się na plonie, mocy a może na czym innym? pozdrawiam!

Leże hahahahahah :lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół