nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Sorry ale zapomniałem odpisać @Shiny Leaves. WP = wettable powder. Ta druga jest w granulacie. Są różne opinie na temat stosowania mikoryzy. Myślę że ma za***isty stosunek ceny do jakości. Używałem chyba pierwszy raz na większą skalę. Polecił mi tutejszy użytkownik z doświadczeniem;)
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Sorry ale zapomniałem odpisać @Shiny Leaves. WP = wettable powder. Ta druga jest w granulacie. Są różne opinie na temat stosowania mikoryzy. Myślę że ma za****sty stosunek ceny do jakości. Używałem chyba pierwszy raz na większą skalę. Polecił mi tutejszy użytkownik z doświadczeniem;)
THX :)
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,332
Odznaki
13
Musze tu napisać kilka słów , pozytywnych oczywiscie , zazwyczaj też nie popieram reklam bo pewnie ktoś może zrozumieć ten wpis w tak sposób , otóż tak , robiłem zakupy w różnych sklepach , polecanych i mniej polecanych , ten sklep bije wszystkie na głowę , są nie przypałowi , w przeciwieńśtwie do tego co to niektóre sklepy piszą na swoich etykietach wysyłkowych , mniejsza o to , godni zaufania , zawsze można sie dogadać , co najważniejsze sami też ufają , gdzie np robilem zakupy na duże kwoty i inne sklepy podkreślały zebym zapomniał o pobraniu , ten zawsze idzie na rękę , dla mnie to bardzo ważne , najczesciej jest tak ze jak nie ma pobrania to nie ma dla mnie opcji zakupu , można się potargować zawsze , OGOLNIE BARDZO POLECAM I ZACHĘCAM DO ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Musze tu napisać kilka słów , pozytywnych oczywiscie , zazwyczaj też nie popieram reklam bo pewnie ktoś może zrozumieć ten wpis w tak sposób , otóż tak , robiłem zakupy w różnych sklepach , polecanych i mniej polecanych , ten sklep bije wszystkie na głowę , są nie przypałowi , w przeciwieńśtwie do tego co to niektóre sklepy piszą na swoich etykietach wysyłkowych , mniejsza o to , godni zaufania , zawsze można sie dogadać , co najważniejsze sami też ufają , gdzie np robilem zakupy na duże kwoty i inne sklepy podkreślały zebym zapomniał o pobraniu , ten zawsze idzie na rękę , dla mnie to bardzo ważne , najczesciej jest tak ze jak nie ma pobrania to nie ma dla mnie opcji zakupu , można się potargować zawsze , OGOLNIE BARDZO POLECAM I ZACHĘCAM DO ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE
Sorki nie mogłem się powstrzymać ale taka malutka uwaga do wpisu. Przed przecinkiem nie wstawiaj spacji :). Samych dużych plonów życzę :)
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Miłe, sobotnie newsy :)

Wjechały nowe produkty:
Pochlaniacze.png

https://flora-fauna.pl/szukaj.html?qs=d-odr

I odpaliliśmy promocję!
Promocja-300zl-500zl8a61890c8d02c55d.png


Zapraszamy na zakupy!
https://flora-fauna.pl/
 
Ostatnia edycja:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Wiosna nadciąga, HPSy wydzielają sporo ciepła... Może LEDy? Na sklep wjechały gooorące nowości Bilberry - zachęcamy do zapoznania się z możliwościami tych cacek :)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół