nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Kiedy bedzie dostepny ONA block apple crumble bo chce kupic a akurat nie ma :/
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie.

Jesteśmy na etapie oczekiwania na duża dostawę , która dojedzie do nas pod koniec tygodnia. W razie pilnej potrzeby jesteśmy w stanie ściągnąć Panu ten produkt wcześniej. Proszę o kontakt na PW.

Jeśli chodzi o portal aukcyjny Allegro to jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów i na pewno będą systemy lojalnościowe i promocyjne.

<peace>
 
Ostatnia edycja:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie

W związku z bardzo duzym zainteresowaniem ostatnią promocją miesięczną postanowiliśmy przedłużyć promocje na zestawy uprawowe o kolejny miesiąc




Promocja tygodniowa :

 

szakalaka

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2013
Postów
111
Buchów
1
Witam mam pytanie co z waszym projektem lampy ledowej, kiedy bedzie dostepna i ile wat lampa bedzie miala, jakies info by sie przydalo ;)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Dzieki za szybka reakcje i sciagniecie ONA dla mnie.
Dzieki za rabat -10, na pewno sie go uzyje :)
Dzieki za 2 zapalniczki i smycz. Zapalniczki sa ok ale smycz RQS to przypalowy gratis ;)
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Lampa LED

Witam mam pytanie co z waszym projektem lampy ledowej, kiedy bedzie dostepna i ile wat lampa bedzie miala, jakies info by sie przydalo ;)

Witajcie.

Szczegółów jak na razie nie ujawniamy gdyż nadal kilka projektów które wykonalismy jest w fazie testów. Chcemy mieć pewność że docelowy produkt będzie spełniał wymagania potencjalnych nabywców...

Testujemy panele o róznej mocy i konfiguracji barw widmowych. Naszym założeniem jest wykonanie panelu z mozliwością stopniowej regulacji intensywności mocy świecenia (coś na wzór panelu firmy Heliospectra).

Dodatkowo walczymy nad mozliwościa kaskadowej zmiany zakresu doświetlania powierzchni...

To wszytko musi byś sprawdzone i przetestowane a niestety testy zajmują lwią część czasu z całego projektu.
Nie sztuką jest złożyć coś na szybko i wciskać marketingowy kit klientom że ma sie najlepsze panele na rynku. Swoja drogą wiele firm tak twierdzi a rzeczywistość jest bardzo smutna. Naszym celem jest zaprojektowanie i wykonanie panelu którego działanie docenią nasi klienci.

---------- Post Zaktualizowany 22:15 ---------- Data pierwszego postu 22:05 ----------

Dzieki za szybka reakcje i sciagniecie ONA dla mnie.
Dzieki za rabat -10, na pewno sie go uzyje :)
Dzieki za 2 zapalniczki i smycz. Zapalniczki sa ok ale smycz RQS to przypalowy gratis ;)

Witajcie.

Dzieki za customer feedback...Staramy się zawsze coś dorzucać do przesyłek i w przypadku smyczki RQS chcieliśmy dobrze bo smyczka jest naprawde fajna i dobrze wykonana ale rozumiemy sugestie i przetrawimy ten temat w firmie.

P.S.

Dzisiaj doszła nam bardzo duża dostawa z nowymi i ciekawymi produktami na sezon outdoor...szczególy juz wkrótce na łamach forum oraz na naszej stronie.

TatraMoc - przy następnych zakupach zaproponujemy a Ty sam wybierzesz co mamy Ci dorzucić do przesyłki. Jak to mówią: Klient nasz Pan. <peace>
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
Zamówionko przyszło dzisiaj do mnie, w domciu zobaczę czy wszystko jest jest ;)

Jeżeli chodzi o pakunek to solidnie zapakowane, zabezpieczone przed uszkodzeniami.
Polecam jak najbardziej!
 

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
P.S.

Dzisiaj doszła nam bardzo duża dostawa z nowymi i ciekawymi produktami na sezon outdoor...szczególy juz wkrótce na łamach forum oraz na naszej stronie.

Osobiście to czekam, bo właśnie wybieram kilka niezbędników na outdoor i szukam najlepszych cen :)
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
Osobiście to czekam, bo właśnie wybieram kilka niezbędników na outdoor i szukam najlepszych cen :)

polecam, wszystko odpakowałem i okazało się, że dostałem mały gratisik w postaci ukorzeniacza z plagronu, za co dziękuję
nie pomyślałem o okablowaniu do lampy, sądziłem, że to standard xd
 
F

fan

Guest
Witam.Panowie wielki szacunek..szok poprostu..takiego mega gratisu to w zyciu bym sie nie spodziewal.,dostalem wiecej niz kupilem.Dziekuje serdecznie i zakupy tylko u Was zawsze bede robil:)jeszcze raz wielkie dzieki.! Pozdrawiam i do nastepnego..
 
Ostatnia edycja:

sepix

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2015
Postów
78
Buchów
0
Witam Panowie z FLory też u was zawszę kupuję i mam małe pytanie, nie dało by rady zmienić nazwy nadawcy, teraz jest nazwa wszego sklepu na etykiecie firmy kurierskiej, lepiej by było żeby np. było sklep ogrodniczy lub hurtownia elektryczna, :p pzdr
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witam Panowie z FLory też u was zawszę kupuję i mam małe pytanie, nie dało by rady zmienić nazwy nadawcy, teraz jest nazwa wszego sklepu na etykiecie firmy kurierskiej, lepiej by było żeby np. było sklep ogrodniczy lub hurtownia elektryczna, :p pzdr

Witamy.

Dzięki za kolejny Customer FeedBack...Dzięki Waszym sugestiom , możemy na bieżąco wpływać na poprawę obsługi klienta. Właśnie wprowadziliśmy pewne zmiany które jeszcze bardziej podniosą bezpieczeństwo Państwa zakupów.

Jeśli w przyszłości pojawią się jakieś sugestie dotyczące działalności naszej firmy to prosimy o opisywanie ich w naszym wątku sklepowym.

Najciekawsze sugestie zostaną przez nas nagrodzone.


---------- Post Zaktualizowany 17:03 ---------- Data pierwszego postu 11:18 ----------



Witajcie drodzy Forumowicze ...

Od dnia dzisiejszego ruszamy z naszym turtorialem ,prezentacją nowych produktów . W poniedzialek , środe oraz piątek będziemy publikowali post z jednym produktem z naszego działu Nowości...

W każdym poście umieszczony zostanie kod rabatowy -10 % do wykorzystania na zakupy on line w naszym sklepie , ale tylko i wyłącznie jeden więc zasada jest prosta kto pierwszy ten lepszy.

Na pierwszy ogień idzie Strzykawkowy tester na zawartość CO2 w powietrzu :









Zaleca się pomiar poziomu CO2 okresowo, aby zapewnić optymalny wzrost roślin. Ten test jest niedrogą alternatywą dla kosztownych monitorów elektronicznych. Mierzy od 300 do 5000 ppm. Łatwy w użyciu.


Każdy zestaw zawiera:

Strzykawkę

2 rurki do wykrywania gazu

Pełna instrukcja


SPOSÓB UŻYCIA:

Krok 1: Zacznij od wciśniętego tłoka. Próbki powietrza powinny być podejmowane z pomieszczenia na poziomie roślin. Odciągnąć tłok do 100 cc, masz teraz swoją próbkę powietrza.

Krok 2: Umieść małą gumową rurkę (w zestawie) na strzykawce. Ostrożnie zerwij dwie okrągłe końcówki probówki CO2. Upewnij się, że strzałka na szklanej rurce jest skierowana od strzykawki (w tym samym kierunku co powietrze pochodzące ze strzykawki), włóż koniec szklanej rurki do rurki gumowej.

Krok 3: Naciskając tłok powoli przez około jedną minutę, tak żeby powietrze ze strzykawki przechodziło przez szklaną probówkę. Czas próbkowania wynosi około jednej minuty.

Krok 4: Probówki CO2 pokażą odczyt PPM. Poziom CO2 zaznaczony będzie fioletowym kolorem, odczyt pobiera się z miejsca gdzie fiolet zaczyna przechodzić w biel.

Krok 5: Optymalny poziom CO2 dla wzrostu roślin wynosi około 1200 PPM. Poziomy ponad 3000 PPM NIE są dopuszczalne dla ludzi.

kod : 20150102-5314

link do produktu : http://www.flora-fauna.pl/product-pol-2417-Strzykawkowy-tester-na-zawartosc-CO2-w-powietrzu.html

---------- Post Zaktualizowany 17:05 ---------- Data pierwszego postu 17:03 ----------

 
Ostatnia edycja:

cookies

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
104
Buchów
0
Dzisiaj doszła nam bardzo duża dostawa z nowymi i ciekawymi produktami na sezon outdoor...szczególy juz wkrótce na łamach forum oraz na naszej stronie.

Kiedy mniej więcej można się spodziewać jakiegoś info na temat tych produktów outdoorowych?:) jestem w trakcie kompletowania stuffu i kupił bym coś przy okazji zakupu supli. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół