nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

Natur

Active member
Rejestracja
Sty 5, 2015
Postów
40
Buchów
0
Polecam sklep. Profesionalne podejscię do klienta. Bardzo dobry konktant,
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie

Wielka rozdawka Canny przerosła nasze oczekiwania , do chwili obecnej złożyliśmy ponad 60 paczek , w związku z tak ogromnym zainteresowaniem wstrzymujemy całą akcje na następne 24 godziny co znacznie usprawni podział odżywek dla osób zainteresowanych …
Pełna lista pozostałych produktów Canny zostanie zamieszczona na Forum w piątek, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na maila po opublikowaniu zaktualizowanej listy – bartek@flora-fauna.pl


PAMIĘTAJCIE
Aby usprawnić całą akcje wysyłajcie na maila :

1. listę rzeczy które Was interesują
2. dane kontaktowe + nr telefonu
3. forma płatności za paczkę
A. przelew na konto
B. za pobraniem
C. odbiór osobisty

A oto góra Paczek którą wyślemy już dzisiaj



A tu Wasza zamówiona Canna przygotowana do spakowania



Paczek cała masa , zainteresowanie ogromne , już w piątek ruszamy dalej , pamiętajcie kto pierwszy ten lepszy , zgłoszenia przyjmujemy dopiero po opublikowaniu zaktualizowanej listy w PIĄTEK!!!

Pozdrawiamy
 

Obywatel Pacanowa

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
262
Buchów
2
Panowie z F&F bardzo mili :) Poczekali na mnie 15 minut po zamknięciu sklepu.
Sam sklep robi wrażenie, każdy grower poczułby się tam jak u siebie :smokee:
Propsy za akcje, bo równie dobrze mogliście to opie****ić za pół ceny na allegro :)

 

PolnaSzuja

Połamany rolnik
Rejestracja
Lut 1, 2014
Postów
308
Buchów
0
Akcja pierwsza klasa. Sklep stacjonarny też bomba. Podejście do klienta bardzo dobre.
Kupowałem, kupuję i będę kupować bajery w tym sklepie.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
To jest najlepsza reklama jaką możecie sobie wymarzyć, nie jeden zapamięta Wasz sklep przez tą "wydawkę", często takich rzeczy się nie widzi. Brawo dla pomysłodawcy, jeżeli cokolwiek będę w przyszłości potrzebować to będziecie pierwszym sklepem do którego będę zaglądać.:thumright:

Tylko ludzie pamiętajcie, nie bierzcie na zapas tylko tylko ile potrzeba żeby większej ilości osób starczyło.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
A w poniedziałek ...



Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową na produkty Hesi .


Kolejna edycja listy produktów Canny

Pamiętajcie produkty ,które rozdajemy to produkty tylko i wyłącznie z listy



Miłego weekendu ...
 
Ostatnia edycja:
L

Littlefinger

Guest
Paka dotarła, pozdrawiam :D
normal_Zdjecie039.jpg
 
A

Azael

Guest
Flora, mam pytanie.
Mówiliście że producent zarzekał się co do przydatności nawozów do 2 lat po upływie terminu.
W Canna Cure (spray) do 2013 roku pływają takie "gluty". Spryskałem tym rośliny, bo zauważyłem dopiero po zabiegu.
Czy w butelkach jeszcze przed terminem też jest taka zawiesina?
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie.

W odpowiedzi na pytanie...

Tak,butelki które długo stoją na półce mają na dnie osad. Płyn zawiera składnik który powoduje, że na liściach tworzy się lekko tłusta warstwa ochronna i to ten składnik wytrąca się w butelce.
Tak samo dzieje się w podobnym produkcie firmy BioBizz LeafCoat. Aby uzyskać 100% działanie preparatu należy bardzo dobrze go wstrząsnąć, tak długo, aż nie rozpuści się osad w butelce.
 
Ostatnia edycja:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
….I poszło wszystko … Informujemy iż z dniem dzisiejszym tj. wtorek 27.01.2015 wielka rozdawka Canny została zakończona . Wszystkie dotychczasowe zamówienia zostaną zrealizowane w tym tygodniu .

 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Cześć załogo różowego latającego chochlika(?) Czym tak w ogóle jest Wasze logo ?:D

Prosiłem tylko o canna flush, cure i rhizotonic a dostałem dodatkowo 2x cannazym, pk 13/14 i cure 750ml, do tego 3 kozackie naklejki Dinafem'u oraz rabat na następne zakupy 10%!

Dziękuje Wam bardzo serdecznie.

 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
witaj

Latający chochlik to nic innego jak szczerbate muszysko , które towarzyszy nam od samego początku powstania firmy ...

---------- Post Zaktualizowany 09:26 ---------- Data pierwszego postu 09:16 ----------

Witajcie

Pragniemy podziękować wszystkim Forumowiczom ,którzy skorzystali z akcji wielkiej rozdawki . Dziękujemy za wszystkie Wasze pozytywne komentarze . Zachęcamy do śledzenia naszych akcji Promocyjnych...

Dziękujemy Flora and Fauna Team
 
Ostatnia edycja:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
dobry kontakt,jedna wysyłka gratis,rabacik na przyszłość oraz na dodatek Cannowa rozdawka ...wielkie dzięki Floro&Fauno
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół