nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
to są lalki :D dostałem je na rozluźnienie humoru do gratisowego sprzętu i nawozów od Flory :D
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
na początku chciałem sprzedać, ale jednak zatrzymam dla siebie :) sprawdź w ich ofercie, mają różne rozmiary :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Wczoraj dostałem informacje z PL, ze growbox został dostarczony pod wskazany adres. Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam !
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie

W związku z ostatnimi wydarzeniami wokół paneli ledowych PROLUX / MARS HYDRO II / BLACK DOG a tak na prawdę LG LED Solution jesteśmy zmuszeni przerwać współpracę z firmą produkującą te panele.
Kroplą która przelała czarę, był serwis który mieliśmy zagwarantowany.
Po zgłoszeniu reklamacji do producenta otrzymaliśmy torebkę strunową (nie pierwszy raz) wraz z nieopisanymi pojedynczymi częściami. Po kontakcie została przekazana nam informacja że taką wymianę może przeprowadzić każdy. Mimo zapewnień, woleliśmy oddać produkt do kogoś kto na co dzień ma do czynienia z podobnymi naprawami.
To co usłyszeliśmy od serwisanta przeszło najśmielsze oczekiwania... Jakość wykonania panelu jest poniżej jakichkolwiek norm. Wymiana która miała być bezproblemowa sprawiła problemy nawet specjaliście.
Nie chcemy nikogo oczerniać ani robić złego PR, chcemy was tylko ostrzec, że kupując te panele bezpośrednio od producenta nie możecie liczyć na współprace po zakupieniu panelu, a wyjaśnienie i rozwiązanie reklamacji składanych w sklepach najprawdopodobniej będą trwały ekstremalnie długo.
Poniżej kilka zdjęć pokazujących jak działała "współpraca".
Z powodu tak nieprofesjonalnej usługi serwisowej w ramach gwarancji, po naszych ustaleniach wewnątrz firmy rezygnujemy ze współpracy i sprzedaży paneli LG Solution w ramach zadowolenia naszych klientów.
Na chwilę obecną, mamy panele od sprawdzonych producentów takich jak:
Heliospectra, STB, Plantphotonics którzy bezproblemowo pomogą, odpowiedzą, doradzą, naprawią lub wymienią podzespoły lub całe panele w celu zadowolenia klienta.

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądała sytuacja z serwisem:
normal_serwis_1.JPG





Taka decyzja przyśpieszyła wprowadzenie na rynek wysoce zaawansowanego panelu FireFlyLed
Szczegóły poniżej:



Zapraszamy do zapoznania się z postem opisującym panele FireFlyLed

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, zbliżamy się do oficjalnej premiery paneli ledowych FireFlyLed!
Nie mamy ich jeszcze w regularnej sprzedaży, ale uruchamiamy zamówienia w trybie PREORDER.

Posiadamy 30 sztuk paneli do zamówienia w korzystniejszej cenie niż w dniu oficjalnej premiery.

Zamówienia będą realizowane według kolejności pojawienia się w naszym systemie.
Zamówienia będą przyjmowane tylko i wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.flora-fauna.pl*
Panele są sprzedawane w okazyjnej cenie, dlatego nie będą na nie działać dodatkowe kody rabatowe.
Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na zamówienie, do paneli dołożymy: rolki / zawieszki z karabińczykiem do regulacji wysokości panelu nad roślinami oraz bon rabatowy na kolejne zakupy.

Zamówienia można składać od 21.12.2015 do 10.01.2016 lub do wyczerpania puli!
Wysyłki realizowane będą 11-12.01.2016

Cena panelu przy zamówieniu PREORDER: 1200zł

Oficjalna premiera już w kilka dni po zrealizowaniu preorderowych wysyłek.

*Zamówienia składane przez e-mail/telefon bądź za pośrednictwem forum nie będą uznawane.



led5~0.JPG










P.S

PODKREŚLAMY: PANELE PROLUX ZAKUPIONE W NASZYM SKLEPIE NA KTÓRE OBOWIĄZUJE OKRES GWARANCYJNY, BĘDĄ OBJĘTE SERWISEM DO KOŃCA TRWANIA GWARANCJI
 
Ostatnia edycja:
N

nhstreet

Guest
witam, mam pytanie czy dostane u was rurki, stelaż do boxa 150x150x200, zgubiłem gdzies cała konstrukcje
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
witam, mam pytanie czy dostane u was rurki, stelaż do boxa 150x150x200, zgubiłem gdzies cała konstrukcje

Witaj,
jeśli będziesz w stanie dociąć sobie 4 rurki o przekroju fi 16 lub 19mm (dwie opcje do wyboru) na długość 2 metrów, to będziemy mogli dla Ciebie ściągnąć pozostałe rurki wraz z potrzebnymi łącznikami i narożnikami.

Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się proszę na PW.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu, oraz aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Życzy
Flora Fauna Team

 

Dr Dina

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2015
Postów
96
Buchów
5
Szczerze polecam te lampy Fire Fly. Jesli ich specyfikacja do Was nie przemawia, zapraszam do zapoznania sie z moja fotorelacja. Topy puchna jak szalone :harvest:



Nie dziwie sie czemu ludziom slabo idzie uprawa na tych Proluxach LG skoro to takie badziewie :zombi:

Pozdrawiam ekipe Flora Fauna i rowniez zycze Wesolych Swiat<joint>
 
Ostatnia edycja:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Polecam sklep, szybka dostawa i mimo tego że zamówienie za śmieszną kwotę to gratis był, dzięki za zina i opakowanie na jointa :)! Na bank następnym razem jak będę coś potrzebować to zamawiam u Was! Pozdrowienia i Zielonych Świat!
 

jamann

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2014
Postów
325
Buchów
4
Szczerze polecam te lampy Fire Fly. Jesli ich specyfikacja do Was nie przemawia, zapraszam do zapoznania sie z moja fotorelacja. Topy puchna jak szalone :harvest:
Dr. Dina a uzywasz tego 70W rozumiem ? Jaka powierzchnia ?
Czy fauna-flora moze podpowiedizec podejrzewam, ze do boxa 1,20x1,20 to przynajmniej ze 2szt musze wrzucic (teraz 600W)
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Dr. Dina a uzywasz tego 70W rozumiem ? Jaka powierzchnia ?
Czy fauna-flora moze podpowiedizec podejrzewam, ze do boxa 1,20x1,20 to przynajmniej ze 2szt musze wrzucic (teraz 600W)

Witaj,
żeby doświetlić powierzchnię 120x120cm najbardziej opptymalnym rozwiązaniem jest użycie czterech paneli. Jeden panel idealnie oświetli rośliny na powierzchni 60x60cm.

---------- Post Zaktualizowany 08:09 ---------- Data pierwszego postu 08:04 ----------

W te święta mamy dla Was coś jeszcze...

 
Ostatnia edycja:

jamann

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2014
Postów
325
Buchów
4
Dzieki za super szybką odpowiedź, kiedyś może się zdecyduje, bo teraz 5k wydać to sporo, a zysk na poziomie 300W/h to żaden zysk chociaz dla osob ktore maja male boxy to super rozwiazanie.... ale za to wezme udział w zabawie ;)
May the Force be with you :p
Wesołych Świąt :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół