nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Siema,

Robiłem zamówienie na aktualnego indoora - najniższe ceny na rynku , szybka dpowiedź na pytanie , jedynym minusem była ziemia w oryginalnym opakowaniu ( fajnie gdyby była owijana ,, streczem '' ) i oczywiście rabat w postaci kilkunastu procent.

Dzięki :)
Przy zakupie stacjonarnym, wystarczy tylko poprosić o zawinęcie w strecz. Przy wysyłce, zawsze worki są owijane czarnym streczem.

Siema!Potrzebuje superthrive kupic...odezwijcie sie na pw bo zalezy mmi na czasie pozdro
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] poszło pw
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Jal z wysylka za granice? Jaki cennik czy od jakies sumy wysylka też free?
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Jal z wysylka za granice? Jaki cennik czy od jakies sumy wysylka też free?

Wysyłamy paczki zagranice. Każdą paczkę zagraniczną wyceniamy indywidualnie. Resztę info masz na pw.
 

KITOWIEC

Member
Rejestracja
Maj 4, 2020
Postów
22
Buchów
0
Sklep rewelacja już kilka zakupów i za każdym razem taka obsługa i rabat jakiego nigdzie nie dostałem ;D

Pozdro
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] mam pytanie, jaka jest różnica między " Donica zewnętrzna DWC IWS " za 45 zł A " BAZA DO SYSTEMU HYDROPONICZNEGO OXYPOT, NUTRICULTURE, 19L, 35x35xh38cm, BEZ NAPOWIETRZANIA, 1 PLANT " za 93 zł... ? Czym te donice do DWC sie różnią między sobą prócz kolorem i ceną oraz zerowym opisem tej pierwszej ? Pozdrawiam.
Dziękuje za obszerne tlumaczenie ;) można na Was liczyć.
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Napisze to tak w trzech słowach :
KONKRETNIE, WIELKIE DZIĘKI <3
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Witaj [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] Potrzebuje twojej pomocy. Mianowicie chciałbym zamówić 1kg węgla aktywnego CTC70 z Waszej oferty. Wysyłka była by do UK. Czy jest możliwy jakiś rabat z forum # ewentualnie jakaś tańsza przesyłka? Super by było gdybyś podesłał ile by to wyszło i czy jesteście w stanie pomóc. Dzięki za pomoc!
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witaj [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] Potrzebuje twojej pomocy. Mianowicie chciałbym zamówić 1kg węgla aktywnego CTC70 z Waszej oferty. Wysyłka była by do UK. Czy jest możliwy jakiś rabat z forum # ewentualnie jakaś tańsza przesyłka? Super by było gdybyś podesłał ile by to wyszło i czy jesteście w stanie pomóc. Dzięki za pomoc!

Masz info na pw
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Siema,

Pare nowości pojawiło się u nas w sklepie m.in: namioty, żarówki ;)

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź nowości

Wśród nowości znajdziecie nową lampę led :eek:gl:Lampa PuzzLEDQ 100W :eek:gl:

Dane techniczne:

  • Zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce z najlepszej jakości komponentów
  • Widmo światła dobrane do każdej fazy wzrostu
  • Regulacja mocy świecenia gałką
  • Soczewka dla ochrony i lepszej penetracji niższych warstw
  • Bezgłośna, pasywnie chłodzona aluminiowa obudowa
  • Najwydajniejsze diody LED dostępne na rynku
  • Wodoszczelna obudowa IP65
  • Łatwość zawieszenia na jednym haku oczkowym
  • Długi na 5 m kabel zasilający ułatwiający montaż

Więcej info na naszej stronie.


A tak rosną pomidorki pod PuzzLEDQ 100W



Już niedługo startujemy z konkursem, gdzie PuzzLEDQ 100W będzie główną nagrodą.
Info wkrótce ;)
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Jestem posiadaczem 2 lamp PuzzLEDQ 100w do przetestowania więc napiszę swoje wrażenia po rozpakowaniu.

****Na pierwszy rzut oka rzuca się ciężar i jakość wykonania. Lampa naprawdę jest dobrej jakości, radiator wykonany jest z żeliwa (chyba) stąd waga jest wyczuwalna, ale w niczym to nie przeszkadza, bo obudowa ma bardzo dobre mocowanie z oczkiem - chociaż nie powiem, bałem się że przy 2 lampach rurka na, których wiszą lampy nie wytrzyma, ale dała radę bez problemu. Waga 1 lampy to jakos 2,5kg ( bez kabla-wczesniej się pomyliłem , sorka) więc nie nadaje się do słabych konstrukcji. LED posiada również możliwość regulowania mocy, co jest na plus, a także długi kabel 5m który można odczepić, jakoś 30cm nad obudową gdyż jest łączony na fajne szybko złączki. Na diodach się nie znam za bardzo to nie wiem jakie są użyte, ale moim zdaniem świecą bardzo dobrze. Zauważyłem tylko że oprócz normalnych diod są 4 czerwone diody (chyba far red?). Tak więc na pierwszy rzut jak dla mnie lampa jest za***ista, ale okaże się jak się sprawuje podczas uprawy gdzie będziecie mogli ją zobaczyć w fotorelacji wkrótce. Pozdro i poniżej kilka fotek podglądowych.
****











****
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Yo
Dzięki @flora-fauna za kolejne dość skromne, ale bardzo udane zakupy.
:thumright:
A3A6CDCD-4918-4379-985A-2D5865DCDBA4.jpeg


P O Z D R O !

<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół