nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
562
Buchów
5
Witam, kolejne zamówienie dotarło całe i zdrowe. Jak zawsze szybko dotarła i solidnie zapakowana. Jedyny szkopuł to taki, że ten wasz Janusz co pakuje paczki dalej nie wrzuca wlepek broszurek itd. do moich zamówień. Ostatnio po z***aniu go dostałem wypas a teraz znowu od zera zaczynamy. Pozdro
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Ja też znów mega zadowolony zarówno z obłsugi jak i otrzymanego towaru.
Wszystko super! Do nastepnego i DZIEKUJE ZA UCZCIWOŚĆ
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Tez polecam sklep, dyskretna paczka, ladnie popakowane, zabezpieczone odpowiednio i przede wszystkim wysylka dotarla do mnie z predkoscia swiatła :) Pozdro :)
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
562
Buchów
5
Dotarło całe i zdrowe
P1020463.JPG
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Po raz kolejny musze pochwalic sklep, takiego gratisu to w zyciu nie dostalem jak u nich!!!! Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. I oczywiscie podziekowania dla obslugi za fach-porady i dobry kontakt. Kupujcie tylko tutaj :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Dzieki flora za paczke dzsiaj ja dostalem. Wszystko ok tylko polecac i chwalic!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,041
Odznaki
4
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] czy wiadomości prywatne do Was docierają? Dostałem odpowiedź, potem już wysłałem szczegółowe info, w czwartek wysłałem pw z pytaniem co jest grane i do teraz nie mam wiadomości.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
761
Buchów
160
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] czy wiadomości prywatne do Was docierają? Dostałem odpowiedź, potem już wysłałem szczegółowe info, w czwartek wysłałem pw z pytaniem co jest grane i do teraz nie mam wiadomości.
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] docierają i blokują skrzynkę. Właśnie odkopaliśmy się z zaległości, wszystko masz już na pw.

Pozdro !
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
NAJLEPSZY GROWSHOP z którym miałem przyjemność współpracować!!!
Jak zawsze wzorowy kontakt tylko polecać :)
Dostałem od nich prezent na kolejną fotorelacje i chcę się z Wami podzielić drodzy koledzy co ciekawego od sklepu otrzymałem :)

IMG_20180215_164657.jpg


IMG_20180215_165207.jpg


IMG_20180215_165239.jpg


Już nie mogę się doczekać kolejnego projektu w którym przetestuje odżywki i podzielę się a Wami wrażeniami.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Super ze kolejny projekt poleci na tych suplementach i zostanie fotorelacjonowany gdyz sa to bardzo ciekawe pozycje. Powodzenia green.
 
M

Maniaczek

Guest
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] dobrze by było jak byście mieli mikoryze od biotabs w 100g opakowaniu, bo niestety musze sie zaopatrywać w ten produkt u konkurencji, a nie chce tego robić bo wy jesteście najlepsi na rynku.. i zakupy u was to sama przyjemność.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
witam
paczka dotarła,wszystko w porządku,jesteście mistrzami :)

polecam sklep,dobry kontakt,bezproblemowa ekipa,można się dogadać we wszystkim

dziękuje i pozdrawiam
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
761
Buchów
160
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] dobrze by było jak byście mieli mikoryze od biotabs w 100g opakowaniu, bo niestety musze sie zaopatrywać w ten produkt u konkurencji, a nie chce tego robić bo wy jesteście najlepsi na rynku.. i zakupy u was to sama przyjemność.


Jest dostępna: https://flora-fauna.pl/mycotrex-bio...rzenia-zwiekszenie-do-700-mikoryza,p2410.html

Odpiszcie na pw ;)
[MENTION=83034]Arcane[/MENTION] masz pełną skrzynkę.


Obecna promocja:



Pozdrawiamy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół