nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Kiedy znów będzie -12% na wszystko?

Odezwij się do nas na pw, uzgodnimy odpowiedni rabat ;)



pink.jpg


Cyco to znana na całym świecie, australijska marka specjalistycznych nawozów i preparatów do roślin. Nawozy Cyco produkowane są od 10 lat z zachowaniem najwyższych standardów.

Cyco to nawozy klasy premium, które często są wybierane przez wymagających growerów.

Jak podaje producent, nawozy Cyco wytwarzane są z minerałów farmaceutycznej jakości, a czystość końcowego produktu sięga 98%.

W procesie produkcji zastosowano technologię 1-mikronowej filtracji, dzięki czemu nawozy Cyco nie zawierają metali ciężkich, produktów ubocznych wytwarzania oraz wypełniaczy.

Białka zawarte w nawozach powstają w wyniku oddzielnego procesu produkcyjnego, w którym na poziomie molekularnym łączy się minerały z L-aminokwasami. Ta technologia pozwala uzyskać lepszą wchłanialność minerałów i jednocześnie radykalnie obniża zawartość soli utajonej.


Zapraszamy do promocji CYCO

PROMO_CYCO_25.jpg


W naszym asortymencie pojawiły również butelki o pojemności 250 ml.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Paka odebrana. Bóg zapłać za twą hojność milordzie. Obsługa klienta na Perfekt(jeśli klient zażyczy sobie, aby sprzedawca zmierzył jakis element, wyliczył np. pojemność filtra tak się poprostu dzieje <shiza> . Szybka wysyłka, porządnie zabezpieczona paczka. Wszystko elegancko wytłumaczone. Nic ino brać sprzynt od Florzastego <shiza> Sklep warty polecenia.

 

potoczny

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
28
Buchów
0
Na waszej stronie nie ma połowy produktów plagron, bio tabs i biobizz, Będzie jakaś dostawa w najbliszym czasie?
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Na waszej stronie nie ma połowy produktów plagron, bio tabs i biobizz, Będzie jakaś dostawa w najbliszym czasie?


Które produkty masz konkretnie na myśli?
Z tego widzimy to wszystko działa, tak jak powinno.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Cześć,

W tym tygodniu, do każdego zamówienia powyżej 400 pln dorzucamy słoik do przechowywania o pojemności 5,6 litra, a do zamówień powyżej 600 pln słoik o pojemności 9,5 litra.


Zrzut_ekranu_2018-10-08_o_14_30_33.png




Pozdrawiamy
Flora& Fauna


P.S.
Ilość słoików ograniczona.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam Panowie :)

Paczka bardzo dyskretnie zapakowana i wszystko co zamawiałem było w środku bez uszczerbku :)
Nie mieszkam w PL a paczka była już u mnie na następny dzień (mega dobra sprawa z przesyłkami lotniczymi)

Dodatkowo do zamówienia dostałem jako pierwszy do przetestowania nowej generacji panel LED.
Co do specyfikacji jeszcze się dokładnie nie wypowiem (brak czasu). No, ale jak go odpaliłem na chwilę to mi oczy prawie wypaliło jest piekielnie mocny. Wypowiem się, więcej jak go podłączę do box-a w weekend.

Kilka fotek:

DSC_0017~1.JPG


DSC_0022~4.JPG


DSC_0020~2.JPG


DSC_0026~4.JPG


DSC_0028.JPG


Pozdrawiam :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Witam Panowie :)

Paczka bardzo dyskretnie zapakowana i wszystko co zamawiałem było w środku bez uszczerbku :)
Nie mieszkam w PL a paczka była już u mnie na następny dzień (mega dobra sprawa z przesyłkami lotniczymi)

Ale sztossss! Też chcę taki na testy. :D Daj znać ile to ma W i czy ma regulację. :p
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
w poniedziałek złożyłem zamówienie a w środę paczka już była u mnie z kilkoma drobnymi bonusami :)
miło :)
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Uwaga uwaga



Nowa mucha już wylądowała.

Niestety ostatniej muchy nikt nie złapał :freak2: W tym tygodniu za znalezienie muchy do wygrania bon o wartości 150 pln

Zapraszamy do konkursu


Pozdrawiamy
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2


Kolejny zakup w sklepie flora fauna Mega gratisy dostałem SUPA sticky gratis do zamówienia i resztę co ze zdjęć
POLECAM <joint>
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Uwaga uwaga





Nowa mucha ląduje o 21:30.


Niestety ostatniej muchy nikt nie złapał :freak2: W tym tygodniu za znalezienie muchy do wygrania bon o wartości 200 pln


Zapraszamy do konkursu




Pozdrawiamy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół