nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Komu miernik pH + EC? :)
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji - do oddania są 2 sprzęty Aqua Master Tools. Zgłoszenia do 06.08

>>>>>>>> KLIK <<<<<<<<​

AquaMaster-Logo.png
 

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
46
Buchów
4
Drugie zakupy i pierwszy komentarz. Ogólnie bez zarzutu jak dla mnie, nie ma do czego się doczepić. Wszystko gra, zapakowane dobrze i tak dalej... polecam jak najbardziej. I ładna, czytelna strona internetowa.

Te chrupki można konsumować? Bo chciałem spróbować ale niebieski barwnik mnie odstrasza :LOOL:
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Dziękujemy za wpis!

Te chrupki można konsumować? Bo chciałem spróbować ale niebieski barwnik mnie odstrasza :LOOL:

Chrupki można konsumować ale tylko na własną odpowiedzialność :)

Zgodnie z tym co przewidywał nasz firmowy synoptyk powracają upały. Dlatego do końca sierpnia produkty z działu STEROWANIE KLIMATEM I OŚWIETLENIEM kupicie 20% taniej. Dodatkowo w tym tygodniu -15% na OŚWIETLENIE CMH, które cieszy się coraz większą popularnością.

 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie i na wstępie wybaczcie spóźnienie z nową promocją!
Plus jest taki, że akcja obejmuje wiele produktów, które cieszą się ponadprzeciętną popularnością :headbanger:

Sprawdźcie sami!



Promocja -20% na wrzesień ---> KLIK
Promocja -15% na ten tydzień ---> KLIK
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Aktywowaliśmy właśnie promo na ten tydzień. Tym razem przygotowaliśmy zniżkę na doniczki - bez nich ciężko o jakikolwiek grow.
Bez względu na to czy wybierzesz kwadratowe, okrągłe, AirPoty czy doniczki materiałowe u nas masz -15%! Akcja obejmuje też podstawki.



Promocja -20% na wrzesień ---> KLIK
Promocja -15% na ten tydzień ---> KLIK

Zapraszamy!
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Od dziś nowe promo. Chętnie wybierane przez Klientów nawozy i boostery Plagron -15%.



Promocja -20% na wrzesień ---> KLIK
Promocja -15% na ten tydzień ---> KLIK


PS. ...a już niedługo zupełnie nowa akcja promocyjna. Dogrywamy detale, szczegóły powinny pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Zapraszamy na zakupy!
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Skorzystałem z promki na żarówki, jak zawsze wszystko ok. Paka solidnie zapakowana, szybki czas dostawy.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Siema w weekend!
:chili::chili::chili:GORĄCY NEWS!:chili::chili::chili:
Niedawno zapowiadaliśmy nową promocję. Ogłaszamy, że jest już aktywna! Pełny regulamin znajdziecie wchodząc na stronę i klikając banner lub klikając poniższą grafikę/link poniżej.
Cashback i akcja słodziaki się chowają <coolpalacz> Od teraz kupując w naszym sklepie otrzymujecie kody, które wymieniamy na bony na kolejne zakupy. Możecie je wydać na co tylko chcecie :)

Chcesz wiedzieć więcej? KLIKAJ



LINK: https://flora-fauna.pl/robzakupyzgarniajbony.html

PS. Promocje tygodniowe i miesięczne nadal będą obowiązywać:)

Na bogatości :headbanger:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Kolejne zakupy u Florka przebiegły sprawnie i przyjemnie. Zamówiłem biotabsy bo mi się kończą, większe opakowania powinny wystarczyć na dłużej :)
Zapomniałem zrobić foto nowych mieszaków, które też znalazły się w koszyku. Wrzucę jakoś w fotorelce ale wyglądają tak:
https://flora-fauna.pl/wentylator-m...-biegowy-z-oscylacja-50w-40x40x13c,p4476.html

Polecam! Robią spory wiatr i mają oscylację.
Z gadżetów wpadła jeszcze lampa MH. Nie wiedziałem, że to taka duża bańka :)

 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Dzięki Florek za udane zakupy!

EB41BF95-1E36-4317-B150-86519C597017.jpeg


<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół