nasiona marihuany

Flora & Fauna - www.flora-fauna.pl - Specjalistyczny Sklep Ogrodniczy w Krakowie

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
[MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] pw
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Florku, po raz kolejny dzięki za udane zakupy.

45C816C9-B825-4857-B3C2-32C20BB0D322.jpeg


Pozdrawiam

<peace>
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam
Polecam sklep z całego serca filtr i went przyszedł na drugi dzień po zamówieniu do tego spoko rabacik zaproponował mi sprzedawca . Pełna profeska :thumbs-up-smiley-em
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Siema !

Przypominamy o trwającej promocji:



Dodatkowo do działu -12% na outdoor dorzuciliśmy nawozy z Plagrona


Miłego weekendu !

[MENTION=85296]bisek[/MENTION] masz pełną skrzynkę.
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Za mną kolejne udane zakupy w FF ;) nie zrobiłem żadnej fotki żeby nie było pusto ale wszystko szybko ogarnięte, ładnie zapakowane no i w dobrej cenie! Dzięki.
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Na waszej stronie napisane jest że wysyłka gratis za zakupy od 200zł, zrobiłem u was zakupy za ponad 700zł i musiałem płacić za przesyłkę.
???
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Dzowlo, panowie za profesjonalna pomoc.
Jestem mega zadowolony z waszych produktów.
Pozdro, do następnego.
Gratiski mega.
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Na waszej stronie napisane jest że wysyłka gratis za zakupy od 200zł, zrobiłem u was zakupy za ponad 700zł i musiałem płacić za przesyłkę.
???

Może byście odpowiedzieli na tego posta zamiast chować głowe w piasek?! Z tego co się dowiedziałem to macie doświadczenie w tego typu akcjach; ludzie zamawiają za kwoty 200+ i też nie mają darmowej wysyłki. To jest celowe wprowadzanie w błąd-oszustwo.

Przesyłka kosztuje ok 25zł, niby nie dużo, ale jak większość klientów będzie płacić (za przesyłke która powinna być darmowa przy kwocie 200+) to w skali roku niezła sumka się uzbiera... To się nazywa profesjonalne podejście do klienta. Biznes jest biznes.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Może byście odpowiedzieli na tego posta zamiast chować głowe w piasek?! Z tego co się dowiedziałem to macie doświadczenie w tego typu akcjach; ludzie zamawiają za kwoty 200+ i też nie mają darmowej wysyłki. To jest celowe wprowadzanie w błąd-oszustwo.

Przesyłka kosztuje ok 25zł, niby nie dużo, ale jak większość klientów będzie płacić (za przesyłke która powinna być darmowa przy kwocie 200+) to w skali roku niezła sumka się uzbiera... To się nazywa profesjonalne podejście do klienta. Biznes jest biznes.

Cześć,

Po 1 nikt nie chowa głowy w piasek.

Po 2 nie jestem codziennie na forum.

Po 3 napisz proszę na pw numer zamówienia i zobaczę co się podziało.
 

Indortenptak

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
39
Buchów
17
Robiłem zamówienie na aktualnego indoora - najniższe ceny na rynku , szybka dpowiedź na pytanie , jedynym minusem była ziemia w oryginalnym opakowaniu ( fajnie gdyby była owijana ,, streczem '' ) i oczywiście rabat w postaci kilkunastu procent.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Siema!Potrzebuje superthrive kupic...odezwijcie sie na pw bo zalezy mmi na czasie pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół