nasiona marihuany

Ganja Farmer > Sklep z Nasionami Marihuany > Najlepszy polski Seedbank > GanjaFarmer.com.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
podpisuje sie pod tym zwłaszcza jeśli chodzi o warra :p
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
Z całą pewnością można polecić Ganjafarmera, nasionek doszło nawet więcej niż się spodziewałem (critical i out mix 2x), szybka wysyłka i realizacja, kawałki opakowań z nasionami + nie było problemu, żeby wysłać trochę inaczej niż standardowo - gorąco polecam. Nasionka będą się bardzo dobrze kolekcjonowały ;)
 

trendowaty

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2015
Postów
29
Buchów
0
kurcze, widze ze sie nieco przetasowalo w rynku konopnym, gf czy hs spadly znaczaco. nie wiedzac o tym, zamowilem u farmera paczuszke - warunki mimo wszystko bardzo mi odpowiadaly, co zreszta potwierdza pozniejsze przejrzenie tych nowszych szopow z wieksza iloscia odpowiedzi - jakos nie zauwazylem w nich lepszych ofert, promocji, znizek, moze poza lokalnymi breederami...

no wiec tak - zestaw cbd + gratisiki pelnosezonowych mixow i do tego femina z dinafem daja bardzo rade... reszta standard - gazetka, foldery, vlepka, zapalniczka, dlugopis, fajne bletki:) no i zajefajny pomysl z ta gastro przekaska - akurat na outdoor:p - taki niby drobny, milutki, slodki akcencik, a morda mi sie od razu usmiechnela po otwarciu paczuszki i swiadomosc dbania o klienta:) jak dla mnie pelna satysfakcja - widze, ze konkurencja wymusza dobre stosunki ze starymi znajomymi i to sie chwali.

szkoda tylko, ze kody na znizki maja tak krotka trwalosc, mozna by choc dla powracajacych klientow punktowac ich nawet polowa tej znizki - byle by jakos premiowac pozostanie przy sklepie i zeby ta trwalosc byla na rok-dwa dla ociagajacych sie w sadzeniu...to zawsze daje efekt pozostania przy znanym, pewnym sklepie. z tego co widze chyba teraz juz nie ma tych kodow ze znizka...

moze jeszcze przydaly by sie jakies odmianki malo znanych breederow z landrace'ami, odmianami z wysokim cbd/niskim thc, to taka drobna sugestia...

generalnie jednak pelen pozytyw z zawartosci (wszystko porzadnie, dyskretnie zapakowane, babelki, te sprawy:)) i gotowosc na odwiedzanie, i kolejne zakupy w przyszlosci:) tak trzymac farmerze:)
 

Luther

Member
Rejestracja
Mar 29, 2015
Postów
5
Buchów
0
Polecam ten Seedbank, przy zamówieniu za 170zł gratis 3 feminizowane nasiona oraz 3 regularne.
 

maly18wawa

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
31
Buchów
0
witam

mam problem z działaniem sklepu, zamówienie na 1800zł wyświetla mi się 10 szt nasion gratisowych poza tym, nie mogę zmienić ani ilości nasion które chce jako gratis ani usunąć gratisów które mnie nie interesują. Raz wyświetla się inna ilość gratisów za chwile zmiana. Czy coś ***ę z ceny ? Jako gratis chcę wyłącznie Critical+ Auto - Dinafem. poza tym nie moge zrealizowac zamowienia. na dole strony pisze " Błąd: wybierz adres" i tyle.

Za 4 razem udalo sie zlozyc zamówienie lecz problem gratisow pozostał. Prosze o kontakt na pw podam numer zamowienia
 
Ostatnia edycja:

trendowaty

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2015
Postów
29
Buchów
0
trendowaty dziękuje za wyczerpujący komentarz:) Nie rozumiem tylko co masz na myśli mówiąc ze spadliśmy znacząco.
Nadal jesteśmy w Top 3 polskich sklepów,a to co wyświetla się na pierwszych stronach wyszukiwarki nie odzwierciedla rzeczywistego zaufania klientów :)

Wyniki w google nijak sie mają do rzeczywistej popoularności witryn internetowych.
Szczególnie teraz, po wprowadzeniu coraz to nowszych zasad i algorytmów które rządzą wyszukiwarką.
Google promuje tylko te witryny które się dobrze pozycjonują. W dzisiejszych czasach praktycznie żadna ze stron nie zawdzięcza swojej pozycji internautom ( tak jak było kiedyś) tylko firmom pozycjonerskim które sztucznie promują strony.

oczywiscie, ze wskazniki moga byc rozne i swiadczyc o roznych rzeczach. one jednak istnieja. patrzylem na ilosc wyswietlen na forum glownie - a to jednak swiadczy o popularnosci chocby watkow...co nie musi sie przekladac na zakupy, ale rownie dobrze moze...co do rzeczywistych liczb klientow - tu sie nie wypowiem, mozliwe ze wcale wiecej nie maja. ale daje sie zauwazyc wzrost zainteresowania chocby. co do wyszukiwarek - coz tego nie bralem pod uwage - nie wiem na ile to udzial wyswietlen uzytkownikow, a ile robota ludzi nad pozycjonowaniem. mozliwe, ze ta ostatnia ma wiekszy wplyw...

racja, ale moga byc dwa zasadnicze przyczyny - albo ktos nad pozycjonowaniem pracuje, albo odzwierciedla to zainteresowanie. albo te dwie rzeczy na raz. na pewno jednak moze to wplywac na koncowe efekty w sprzedazy.

generalnie chodzilo mi o to, ze efekt taki, ze te sklepy zaczynaja byc widoczne przez przegladarki, przez potencjalnych klientow - co widac po ilosci odwiedzin tu w watkach. to niewatpliwie MOZE sie przelozyc na ilosc klientow - w koncu reklama dzwignia handlu - przegladajac dany sklep sila rzeczy bedziemy miec wieksza tendencje zeby dany sklep wybrac w przyszlosci. zapewe moze i ja sie kiedys skusze...

Narazie nie rozdajemy bonów ale za to częściej bedziemy robić promocje zeby każdy mógł z niej skorzystać :)

a no to jest tez dobre, bo te znizki porownujac z innymi sklepami sa znaczne:). ale wiesz pewnie, ze aspekt psychologiczny dzialajacy na konkretnego klienta, ktory wraca jest tez wazny - ze wlasnie dlatego, ze JA wracam i zostaje przy sklepie - to jestem premiowany. to wlasnie wiaze kupujacego, bo czuje sie wyrozniony:). ale moze i taka ogolna promocja tez jest dobra, zwlaszcza ze moze chodzi w tym KAZDEGO klienta, w koncu konkurencja nie spi...jednak nawet wtedy zwykle tez dziala cos w rodzaju elity stalych klientow, ktorzy wiedzac, ze sa "lepsi" - trwaja przy sklepie, bo to jest wygodniejsze nie zmieniac nawykow co do wygladu strony, mechanizmu zakupu itp. i do tego jest to dodatkowo PREMIOWANE. no nic, jak to zwykle pewnie wszystko zalezy od EKONOMII i ostatecznej oplacalnosci, wiec nie wnikam co sie Wam bardziej na dany czas oplaca - w koncu Wy to wiecie lepiej. jak na razie - i tak bardzo mi sie podoba:)

Dzięki za docenienie naszej firmowej GASTRO-KRÓWKI, sam zawsze podjadam podczas pakowania nasion :D ( ale nie wyżeram z paczek ! :)

Pozdrawiam!

BA!, ta krowka ma jeden wazny aspekt - bardzo psychologiczny - otwierajac paczke, wielu skusi sie od razu ja zezrec w trakcie przegladania zawartosci - i zostanie wtedy MILE WSPOMNIENIE tej czynnosci i firmy, ktora do tego doprowadzila - naprawde stwierdzam, ze pod wzgledem marketingowym to jest STRZAL W DZIESIATKE, zeby taki klient wrocil!:) prosty mechanizm fizjologiczny, ale dzialajacy bez watpienia - bo to zwykly lakoc jakimi tresowani sa nasi milusinscy - nagroda za wykonane zadanie:). oczywiscie nie chce przez to powiedziec, ze to zle! w zadnym wypadku. po prostu dosc prosty, ale jednak skuteczny efekt marketingowy jak te serki podawane na stoiskach w marketach. bardzo mile - i proste danie do zrozumienia, ze chcecie zebysmy wpadali i kupowali wlasnie u Was:) jak dla mnie to bardzo fajny sposob, mile kojarzacy sklep:) a w koncu chodzi wlasnie o zapamietanie sklepu. i tu wlasnie Wasz plus za te drobna, a mila inwencje.

pozdrawiam rowniez!:)
 

Absit

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2015
Postów
17
Buchów
0
Najważniejsze sklep jest bezpieczny. Pracownicy są profesjonalistami chociaż na stronie mogli by dodać odmiany dla początkujących
No więc tak
Obsługa 5/5
Ilość odmian 5/5
kiełkowalność 5/5
dostawa 5/5
cenna 4/5

Moim zdaniem zamiast gratisów w postaci gilz , zapalniczki,długopisu , gastro krówki , gazetki konopnej i katalogów moglibyście dać niższe cenny nasion :D
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
Panowie, a co z tym SSL? Na stronie piszecie
Nasza strona internetowa chroniona jest certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
SSL to szyfrowanie, które uniemożliwia odczytanie danych przesyłanych między Twoim komputerem a naszym serwerem.

a tu przeglądarka co innego pokazuje :freak2:
Nie zrozumcie mnie źle - w dalszym ciągu uważam, że GanjaFarmer to jeden z najlepszych seedshopów, ale liczę na jakieś sprostowanie.

sDgcp53.png
 

trendowaty

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2015
Postów
29
Buchów
0
o dobrze to wiedziec...moze przydala by sie taka graficzna podpowiedz w FAQ dot. zakupow na stronie? no u mnie po wpisaniu "ganjafarmer" w google i kliknieciu na sklep (link wskazuje ganjafarmer.pl, bez http na poczatku) - wyswietla sie adres ganjafarmer.pl bez http czy https na poczatku. przegladarka: chrome i klony chroma tak samo...chyba cos po stronie serwera...dopiero po wpisaniu na poczatku 'https://' wyswietla sie strona z adresem https.
 

Chary

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2015
Postów
23
Buchów
0
Sklep godny polecenia! Przesyłka dotarła w nie całe 24h, ciekawe gratisy, np.: zapalniczki, bletki, itd., bardzo dyskretna paczka, a i jeszcze jedno wielki props za "gastrokrówke", bardzo ciekawy pomysł i po otwarciu paczki od razu pojawia sie banan na twarzy :D. Jak widać jakość tkwi w szczegółach. Tak na marginesie była bardzo smaczna :D. Choć zakupy w tym seedbanku robiłem po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Nic dodać, nic ująć: POLECAM TEGO SEEDBANKOWICZA !!! :D
 

Esco

Member
Rejestracja
Kwi 12, 2015
Postów
21
Buchów
0
Seedbank godny polecenia. Zawsze można liczyć na ciekawe gratisy i błyskawiczną wysyłkę. W zeszłym sezonie kupiłem automaty (sensi genetics) i byłem bardzo zadowolony z ich jakości ;]]
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Drogi Farmerze,
planujecie jeszcze jakies promocje w tym miesiącu? :)

Pozdrawiam
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Zamawiałem Jack'a Herer'a i Northern Light'a, dostałem do tego passion#1, zapalniczkę, bletki, ołówek, 2 katalogi nasion, wlepke oraz Gazetę konopną "Spliff" :) zamawiałem pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół