nasiona marihuany

Ganja Farmer > Sklep z Nasionami Marihuany > Najlepszy polski Seedbank > GanjaFarmer.com.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
Właściwie mogłem najpierw wpaść na strone sklepu i zobaczyć czy jest cos nowego. Szczerze nie spodziewałem sie bo codziennie po 1000 razy wchodze i cos kukam :D
Critical jest spoko fajnie ze dołączył. Jak STS siądzie to jutro zamówie cos na początek skromnie :p
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Cześć. Orientujecie się może czy można zapłacic gotówką w jakiejś placówce na której stoi paczkomat ? Ktos pisal ze mozna ale na stronie doreczyciela chyba nic nie pisze o takiej mozliwosci. Dzieki z góry za podowiedz. ;)
 

Amon Hiki

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2010
Postów
74
Buchów
0
Oczywiście, że jest opcja za pobraniem w paczkomatach. Wejdź na stronkę z paczkomatami i poszukaj odpowiedniego punktu w swoim mieście. Punkty w których można opłacić przesyłkę są inaczej oznaczone na mapie.
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Tak sa wyznaczone punkty w ktorych mozna odebrac przesylke za pobraniem ale placac karta a ja pytam czy jest mozliwosc zaplacenia gotowka ; )
 

Kręgosłup

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
292
Buchów
0
Polecam bardzo ganjafarmer, zawsze super gratisy i promocje i super nasiona w gratisie! Chociaz kiedys, jakis czas po zakupach moja klatke nawiedzili smutni Panowie z psem i nie wiem czym bylo to spowodowane, dlatego kazdemu rekomenduje zamawianie na paczkomat.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Dobrze wyjaśnione z tym anonimowym odbiorem z paczkomatow, nie do końca wiedziałem jak to dokładnie sie odbywa, kiedy wiosenne promo?
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
No takie PROMOOO to ja rozumiem wczoraj pytałem dziś już jest hehe , +3 pestki za 100zł przekonałeś mnie , a przeglądałem oferty wielu sklepów
 

kjan

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
63
Buchów
0
Miałem na oku trzy seedshopy, lecz wybrałem GanjaFarmer i nie żałuję, dużo gratisów, szybka wysyłka, dobry kontakt

To na pewno nie był mój ostatni zakup w tym sezonie, POLECAM :)
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Również polecam sklep GanjaFarmer, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Tak trzymać : )
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Ja tez polecam sklep za 200zł dostałem w gratisie 9 pestek a zgodnie z trwającą wtedy promocją powinienem dostać tylko 6 , tak wiec dzięki za miła niespodziankę , a to prawdziwa niespodzianka bo te 3 pestki wiecej to out mix hehe
 
Ostatnia edycja:

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Prosze was postarajcie się o to żeby jeszcze na ten sezon na sklepie pojawily sie pestki Warra, Oriona czy Grzecha bo mam dosyc okrojony budżet a też nie chce sie zamykac w pestkach od FS i DP. Mam do was 100% zaufania i nie chcialbym motac pestek w innym sklepie ale jednak to jest dosc spory minus. Pozdrawiam ;)
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Prosze was postarajcie się o to żeby jeszcze na ten sezon na sklepie pojawily sie pestki Warra, Oriona czy Grzecha bo mam dosyc okrojony budżet a też nie chce sie zamykac w pestkach od FS i DP. Mam do was 100% zaufania i nie chcialbym motac pestek w innym sklepie ale jednak to jest dosc spory minus. Pozdrawiam ;)

zgadzam się w 100% nie raz robiłem u was zakupy i boli :pl: że brakuje w składzie tych nazw, uzupełnienie tym repertuaru byłoby jak miód na serce, brakuję naprawdę kilku porządnych marek i tyle. POzdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół