nasiona marihuany

Ganja Farmer > Sklep z Nasionami Marihuany > Najlepszy polski Seedbank > GanjaFarmer.com.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

Mandzior

New member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
1
Buchów
0
Siema Farmerze,

Właśnie odebrałem paczuche, elegancko wszystko się zgadza!!!

P.S. Ale wpadła za***ista promocja, chyba zamówie jeszcze raz :p

Z fartem!
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Siemasz. Mam pytanko, czy zastanawialiscie sie moze nad wprowadzeniem kolekcji od Warra ? Chetnie bym sie zaopatrzyl w jego wynalazki na sezon i mysle ze nie tylko ja ;) Pozdrawiam.
 
G

Guest

Guest
Paka doszła cała i zdrowa już na drugi dzień i zapakowana jak na wojnę hehe eheh :rude-greetings-smil
 

dr.grenbaat

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2015
Postów
60
Buchów
0
Wszystko pięknie, ładnie, bez żadnych niedomówień :) 2x zamawiane 2x 100% zadowolenia :D POLECAM
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Dlaczego dajecie w gratisach nasiona sezonówek na OUT które nie dochodzą w PL? ,to mnie irutuje .Sklep ogólnie można polecić
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Haa ale po co ma ci dochodzic?? przeciez to jest kolekcjonerskie bo w pl jest nielegalne haha
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Ktore odmiany nie dochodzą? Jesli chodzi o Outdoor OG Kush to mówiono mi ze to dobra odmiana na outdoor.
Jesli nie odpowiada Ci jakaś odmiana możesz ja zmienić. Zawsze w ofercie gratisowej jest jakiś automat.

NIE no spokojnie ,ale z tego co się dowiedziałem amnezja jak i og kush nie dochodzi ,ale spróbuje raczej na tym nie stracę.
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Przecież ta amnesja jest dla osób które chcą sadzić w boxie.... Mają 1x na out, 1x na in oraz 1x auto, nadal źle?


Sorry za OF'a Ganja.
 
Rejestracja
Kwi 15, 2010
Postów
8
Buchów
0
Zamówione w niedzielę a we wtorek już mnie z rana nawiedził listonosz z pancernie zabezpieczoną przesyłką. Fajne gadżety + niezdradzająca zawartości przesyłka oraz dobre ceny na sionka to atuty tego sklepu. Tak trzymać! Dziękuję.
 

Marceli

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2014
Postów
1,604
Buchów
1
Polecam sklepik, szybka dostawa dorodne nasiona dostałem no i jak narazie same panny. Napewno będę zamawiał w tylko tym sklepie.
 

HighEffect

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 30, 2014
Postów
556
Buchów
1
czy bedą jakieś gratisy od innych producentów niż bulk? w tamtym roku dostałem amnesie xxl od dinafem fajnie by było gdyby takie gratisy byly i w tym roku :)
a co do waszego sklepu jest świetny :p z ręką na sercu polecam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół