nasiona marihuany

Ganja Farmer > Sklep z Nasionami Marihuany > Najlepszy polski Seedbank > GanjaFarmer.com.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

Jiss

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
11
Buchów
1
Też polecam GF miła współpraca i owocna ? Napewno jeszcze nie raz coś zamówię
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Polecam bardzo, korzystam tylko z waszego sklepu od kilku lat. Zawsze miałem 100% kiełkowalnosci i pięknie wsio rosło. Ostatnie zamówienie mnie zawiodło, 1/3 niestety albo nie wykiełkowała albo geny tak słabe, że część siewek poszła do kosza. Ale nie mam do was pretensji.

Ale w ogólnym rozrachunku jesteście super i napewno za niedługo kolejne zamówienie pójdzie.

Jak można prosić uzupełnijcie stany DNA, Delicious i Reservy.
 

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
zamowilem nasiona od bulka black mazar xxl skittelz af i jacka af. jak narazie 2/2
kielek to az chce isc cos czuje ze beda dobre plony na jesien ^^
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Polecam bardzo, korzystam tylko z waszego sklepu od kilku lat. Zawsze miałem 100% kiełkowalnosci i pięknie wsio rosło. Ostatnie zamówienie mnie zawiodło, 1/3 niestety albo nie wykiełkowała albo geny tak słabe, że część siewek poszła do kosza. Ale nie mam do was pretensji.

Ale w ogólnym rozrachunku jesteście super i napewno za niedługo kolejne zamówienie pójdzie.

Jak można prosić uzupełnijcie stany DNA, Delicious i Reservy.

Jezeli nie uprawiałeś tych nasion w Polsce to napisz w notatce przy kolejnym zamówieniu ile sztuk było uszkodzonych, coś zaradzimy :)



Cześć

przypominamy o naszych promocjach i zapraszamy :D






nie zapominajcie o MEGA promocji na klasyk Auto Mazar z Dutch Passion w ilości 3fem!



no i oczywiście...

 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Również polecam zakupy od ganjafarmer. Robiłem swoje pierwsze zamówienie i realizacja w tempie ekspresowym w dodatku chłopaki nie wystraszyli się opcji za pobraniem ? kiełki 3/3 tylko jeden mutant ale rośnie ciekawe co to będzie. A i dzięki za ?
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Cześć

przypominamy o naszych promocjach i zapraszamy :D






nie zapominajcie o MEGA promocji na klasyk Auto Mazar z Dutch Passion w ilości 3fem!



no i oczywiście...

 
M

Muerte

Guest
Polecam,expresowa wysyłka, dostawa inpost w mniej niż 24 godziny od opłacenia zamówienia.
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
Siemka , wysyłka ekspres obsługa również ale miałbyc gratis x2 a przyszedł tylko 1 ;/ konkurencja wygrywa pod tym względem . Pozdrawiam
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Siemka , wysyłka ekspres obsługa również ale miałbyc gratis x2 a przyszedł tylko 1 ;/ konkurencja wygrywa pod tym względem . Pozdrawiam

Cześć
Napisz do nas emaila w tej sprawie, a rozwiążemy tę pomyłkę :)

---------- Post Zaktualizowany 12:22 ---------- Data pierwszego postu 12:19 ----------

Polecam,expresowa wysyłka, dostawa inpost w mniej niż 24 godziny od opłacenia zamówienia.

Dziękuję za opinię :)

---------- Post Zaktualizowany 14:04 ---------- Data pierwszego postu 12:22 ----------

Siema!

Od dzisiaj zapraszamy na promocję, w której kupisz odmiany automatyczne z Dinafem o 50% taniej!


Dodatkowo dodaliśmy promocję, w której do każdego opakowania automatycznej odmiany z Royal Queen Seeds dodawana jest kolejna paczka gratis!

Przypominamy również o tym, że wciąż mamy opakowania Auto Mazar z Dutch Passion za 45zł za paczkę 3 szt.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
To poczekamy na promocję na nasiona nie automatyczne, może będzie taka...
 
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
22
Buchów
59
Proszę o pomoc w wybraniu nasionka medycznego, na pierwsza upraw, Indor. Chcę przetestować czy to lekarstwo mi będzie pomagać
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Siemanko!
Lato niesamowitych Promocji dopiero się zaczyna! Oprócz -50% na Automaty Dinafem i 1+1 na Automaty Royal Queen Seeds
Podwajamy wybrane nasiona gratisowe. Za wydane 100 PLN dostajesz 2 nasiona!




Do wyboru: Auto Amnesia 47 XL, Auto Orange Jack XL, Auto Big Critical oraz Fast Critical Skunk ze stajni Big Seedbank, plus cała reszta gratisowych nasion zgodnie z dotychczasowymi zasadami!

Zapraszamy na GanjaFarmer.com.pl
 

totaldefraut

Member
Rejestracja
Maj 12, 2018
Postów
6
Buchów
0
Elegancki pakunek, gołąb w 48h, zobaczymy jak się kolekcjonuje te auto z promo dinafem

Pozdro
 

nowik

New member
Rejestracja
Paź 7, 2011
Postów
1
Buchów
0
Fajny, przejrzysty, bezpieczny sklep. Przesyłka anonimowa, dłuższą chwilę zastanawiałem się co to jest. Rewelacja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół