nasiona marihuany

Ganja Farmer > Sklep z Nasionami Marihuany > Najlepszy polski Seedbank > GanjaFarmer.com.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Gratisy do zamówień!

Siema!

Zapraszamy do zakupów, gdzie za wydane 399 zł otrzymacie zestaw towarzyski z Royal Queen Seeds zawierający popielniczkę oraz karty do gry.



Natomiast wydając 599zł dostaniecie słoik z Barney's Farm.



Przypominamy również o tym, że za każde wydane 100zł otrzymacie 2 gratisowe nasiona!



Jako, że jest dziś Piątek to zapraszamy do posłuchania relaksującej piosenki :lisc:

 

FaYa-sTaRT@

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2015
Postów
62
Buchów
9
Niestety chcę podzielić się negatywną opinią. Przez lata byłem z GanjaFarmer.pl, aż do momentu kiedy chciałem zareklamować paczkę pestek, które nie wyszły (co od lat mi się nie zdażyło). Przy reklamacji robią problemy i nie udało mi się. Nie będę już robić reklamy innego sklepu, ale przechodzę tam gdzie nie robią takich problemów.
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Niestety chcę podzielić się negatywną opinią. Przez lata byłem z GanjaFarmer.pl, aż do momentu kiedy chciałem zareklamować paczkę pestek, które nie wyszły (co od lat mi się nie zdażyło). Przy reklamacji robią problemy i nie udało mi się. Nie będę już robić reklamy innego sklepu, ale przechodzę tam gdzie nie robią takich problemów.

Witam,
naprawdę nie jest w naszym interesie aby robić problemy z tytułu reklamacji, jesteśmy na rynku od wielu lat i staramy się zadowolić każdego klienta bo to nie tylko nasza praca ale też pasja.
Problem pojawia się jeżeli ktoś reklamuje nasiona po prostu wbrew ustalonym od wielu lat zasadom. Nie mozemy przyjąć reklamacji z tytułu np. iż nasiona nie wykiełkowały/ nie wzeszły. W Polsce jest to nielegalne i nie popieramy tego.
Nasiona sprzedajemy w Polsce kolekcjonersko, jesli przyszły uszkodzone, zgniecione, nie podobają się Panu. Możemy wysłać coś nowego bez problemu na adres pierwszej wysyłki.
Bardzo mi przykro ale jeżeli być może Pan w nieodpowiedni sposób zgłosił reklamację to nie możemy jej uznać, chyba ze wysylka nowych nasion ma pojść na adres Holenderski, hiszpanski, czeski.
Nie chodzi tu o robienie problemów tylko o zasady i bezpieczeństwo funkcjonowania sklepu w Polsce.

Pozdrawiam
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Niestety chcę podzielić się negatywną opinią. Przez lata byłem z GanjaFarmer.pl, aż do momentu kiedy chciałem zareklamować paczkę pestek, które nie wyszły (co od lat mi się nie zdażyło). Przy reklamacji robią problemy i nie udało mi się. Nie będę już robić reklamy innego sklepu, ale przechodzę tam gdzie nie robią takich problemów.

Może opisz swój problem bo ja jakoś nie miałem problemu z reklamacją
 

FaYa-sTaRT@

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2015
Postów
62
Buchów
9
- WItam, z przykrością muszę poinformować, że gratisowe blue widow od dinafem ładnie wyszły po dwóch dniach, lecz 3x white widow od dutch passion po pięciu dniach nawet się nie otworzyły. Od lat nie miałem takiej sytuacji. Coś z tym robimy? Pozdrawiam

- Witam,
jak najbardziej możemy uznać reklamację, ale pisząc o kiełkowaniu mamy częściowo związane ręce. Takie nasiona możemy wysłać jedynie do krajów gdzie uprawa jest legalna w innym przypadku narażamy siebie jako sklep na zarzuty pomocnictwa w uprawie. Poniżej link do kategorii reklamacje z naszego sklepu:
https://ganjafarmer.com.pl/content/77-reklamacja

- Przeczytałem zasady reklamacji.
Mogę napisać, że nie podoba mi się wygląd.
Czy muszę wysłać Wam rozpakowane nasiona których opakowań już nie posiadam, czy możemy pominąć ten krok?
Niestety wysyłka do mnie za pomocą Poczty Polskiej nie jest możliwa. Czy paczkomat Inpost może być?
Pozdrawiam

- Niestety w pierwszej wiadomości został poruszony temat kiełkowania, więc w tym momencie mamy częściowo związane ręce.

- Chciałbym dodać, że kiełkowałem w Czechach, a do Polski zamawiam ponieważ jest tańsza wysyłka.

- Koszt wysyłki nasion reklamacyjnych pokrywamy my. Jeśli otrzymamy czeski adres to możemy wysłać taką paczkę.

Nie wiem czy sklep ma monitorowaną skrzynkę przez służby, czy może bali się, że to podpucha, ale w tym momencie już mnie to nie obchodzi. Znajomemu jak pestki nie wyszły i napisał o tym do innego sklepu to na drugi dzień wysłali drugą paczkę tych samych pestek.

Śmieszą mnie trochę dwa punkty w regulaminie GF.pl:
- Wyślij wadliwe nasiona do nas.
- nie obraź się jeśli nowe nasiona które Ci wyślemy będą po prostu tańsze od poprzednich (co nie znaczy że gorsze).

Podzieliłem się opinią i przechodzę do innego sklepu. Pozdrawiam.
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Dzięki za opinię, rozumiem. Każdy ma swój punkt widzenia. Odsyłanie nasion z wiadomych względów
pomijamy zazwyczaj i to nie jest nowość, na pewno może to potwierdzić ktoś kto u nas reklamował nasiona.

Tak jak wspominaliśmy, jakby Pan napisał ze nasiona przyszły uszkodzone, wymienione zostałyby na nowe.
Dobranie odmiany jest do dogadania, ponieważ jak wiadomo nie jesteśmy producentem tych nasion i jeżeli
zwrócilibyśmy się bezpośrednio do producenta to maja bardzo zazwyczaj rygorystyczne rozpatrywanie „uszkodzonych” nasion.
Trzeba napisać do producenta z dokładnym opisem co się stało jak się stało, oni patrzą czy błąd nie był popełniony przez klienta.
Zdarzało się ze tak mówili, dlatego my nie czekamy i działamy wysyłamy nowe nasiona, podobne, lepsze jeśli mamy to te same.

Pozdrawiam



Zapraszamy do skorzystania z promocji - za wydane 399 zł otrzymacie zestaw towarzyski z Royal Queen Seeds zawierający popielniczkę oraz karty do gry.



Natomiast wydając 599zł dostaniecie słoik z Barney's Farm.



Przypominamy również o tym, że za każde wydane 100zł otrzymacie 2 gratisowe nasiona!

 
Ostatnia edycja:

wiadomokto28

New member
Rejestracja
Mar 8, 2020
Postów
2
Buchów
0
ja rowniez kupowalem co roku od was Ganja Farmery asortyment I po ostatnim zakupie jestem zniesmaczony Zakupilem 10x fat banana nie wyszlo nawet 1 Ja rozumiem nie wyjdzie 1 2 czy 3 pestki z 10 ale wszystkie to lekka przesada ! Napisalem wiadomosc 2 marca na wasza poczte i do dzisiaj nie raczyliscie udzieic odpowiedzi (dlatego napisalem o tym tutaj) Moze tu laskawie opowisz mi na pytanie jakim cudem nie wyszlo nawet 1 pestka (5 na chusteczkach 5 po namoczeniu 24h w wodzie) czuje sie wyje....y na 3 stowki ale na biednego nie trafilo Pozdrawiam Wszystkich czytajacych ten wpis i dziekuje za uwage.
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
ja rowniez kupowalem co roku od was Ganja Farmery asortyment I po ostatnim zakupie jestem zniesmaczony Zakupilem 10x fat banana nie wyszlo nawet 1 Ja rozumiem nie wyjdzie 1 2 czy 3 pestki z 10 ale wszystkie to lekka przesada ! Napisalem wiadomosc 2 marca na wasza poczte i do dzisiaj nie raczyliscie udzieic odpowiedzi (dlatego napisalem o tym tutaj) Moze tu laskawie opowisz mi na pytanie jakim cudem nie wyszlo nawet 1 pestka (5 na chusteczkach 5 po namoczeniu 24h w wodzie) czuje sie wyje....y na 3 stowki ale na biednego nie trafilo Pozdrawiam Wszystkich czytajacych ten wpis i dziekuje za uwage.

odpisujemy na wszystkie wiadomości, być może wiadomość trafiła do spam. Napisz proszę jeszcze raz
Jutro zweryfikujemy

Pozdrawiam
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Koronawirus i sytuacja z nim związana

Uwaga!

W związku z dużą ilością zapytań o to jak działa nasz sklep podczas koronowirusa postanowiliśmy zrobić baner w którym opiszemy jak działamy ze względu na aktualną sytuację:

1. Działamy normalnie bez opóźnień
2. Chwilowo zawieszamy możliwość zamawiania towarów "na zamówienie"
3. Mamy duże zapasy nasion dostępnych w magazynie
4. Radzimy zamawiać w ciągu najbliższych 10 dni póki sytuacja w POLSCE jest stabilna
5. Nie możemy zagwarantować dostępności nasion jeśli granice dla obrotu towarów zostaną zamknięte


Życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia!





https://ganjafarmer.com.pl/
 
Ostatnia edycja:

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
jest jakis rabat dla forumowiczów obecenie dostepny ew bedzie jakis w najblizszych dniach?
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Rabat za zakupy

jest jakis rabat dla forumowiczów obecenie dostepny ew bedzie jakis w najblizszych dniach?

Cześć

Dzięki za pytanie o rabaty, aktualnie z powodu wysokiego kursu euro nie przewidujemy rabatów, ale dla naszych forumowiczów przygotowaliśmy rabat, gdzie po wpisaniu kodu : "HASZ" otrzymacie 5% na zakupy ważny do końca miesiąca.

Pozdrawiamy i zapraszamy na zakupy :)

https://ganjafarmer.com.pl/

PS. Rabat łączy się z naszym rabatem na brak gratisów :)
 

Hellik

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2019
Postów
12
Buchów
0
chyba cos nie tak, tutaj jest ze co 100zl 2 nasionka a na stronce ze 1 :) to ja zaczekam az beda 2 :)
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
chyba cos nie tak, tutaj jest ze co 100zl 2 nasionka a na stronce ze 1 :) to ja zaczekam az beda 2 :)

Robimy co w naszej mocy, ale wszelkie "nasionowe źródła" chwilowo się zamykają.
Napisz do nas w notatce, coś zaradzimy. Dogadamy się indywidualnie.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół