nasiona marihuany

Jakie motocykle polecacie

Wyszukiwarka Forumowa:

Eleazaros

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2011
Postów
81
Buchów
0
Ja mam aprilie Rx ale mam zamiar zmienić nie wiem jaki cross najlepiej ;]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mammacha Gandy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2013
Postów
556
Buchów
0
No najlepiej to jakbyś posmigal dwusowem i czterosowem i dopiero zaczął ogarniać co chcesz. Różnią się diametralnie i zależy jak styl jazdy wolisz
 

dudu

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
64
Buchów
0
No tak, Dwusuw, jest bardziej narwisty, ale za to mniejsze przebiegi wytrzymuje, a czterosuw to i kultura pracy samego silnika, może jakieś Super moto, typu Derbi Senda? Coś z silnikiem AM06 Bo są w miare bez awaryjne względem mocy, A i jeszcze jedna sugestia, jeśli już kupujesz to nie żadne chińczyki :)
 

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
Na wszystkich plastikach bolalala mnie dupa i nadgarstki, o plecach nie wspomnę dopóki nie kupiłem hondy xx 1100.. Po małym lifcie nabiera bardzo przyjemnego wyglądu i można nia robic setki km bez ciśnień ze cos boli..Dopóki nie wyszła hayabusa to był to chyba najszybszy seryjny moto ta swiecie.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Tez polecam Honde mam mam NX 250 4t praktycznie bezawaryjna , co do awaryjnosci to tez kwestia przygotowania moto do sezonu . Zalezy do jakiego celu chcesz uzywac motocykla jak do jazdy na spota to polecam cos z enduro , polecił bym crosa no ale crosy nie mają zwykle zamontowanych świateł co utrudnia powrót noca ze spota, a poo ciemku łatwo sie wyj***c wiem cos o tym heh
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
Do jazdy codziennej wsk trójka. 175 wiatr mocniejsze ale szybciej się ***ały...
W teren polecam k750 lub m72 ( dobrze mieć napęd kosza)
Jak 4-sow to JAWA 500 OHC . Z junaka wiecznie cieknie
Godnymi polecenia są też jawy 350 i mz 250. Super machiny :)
 
P

Pustelnik

Guest
Yamaha yz125, Husqvarna te 610,Suzuki dr 650,Kawasaki klx 250-650
 
Ostatnia edycja:

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0
Ja bym Ci proponował WSK 125 :) Zależy od preferencji oczywiście, a jesli cross to tylko husqvarna pojemność już zależy od Ciebie, moim zdaniem motor nie do za***ania. Pozdro
 
G

Guest

Guest
A o co dokładnie chodzi o motocykle czy motory dla dorosłych :)
 
K

kacpi-92

Guest
No właśnie sam nie wiem. Podobno najlepiej cross. Ale moim zdaniem istotniejsze jest to czy to ma być na a jeden, dwa czy zwykłe. Bo jak chcesz 125 to moim faworytem jest nsrka, żadne 4 suwy bo przy takich pojemnościach słabo idą. Ważne jeszcze jest czy chcesz drogi czy tani, do czego ma być i w ogóle. Mój staruszek miał swego czasu hayabuse, wcześniej bandita 650 i oba goraco polecam, bandit świetnie się prezentuje jako naked. Zaś najfajniejszy jest dla mnie szerszen, bez dwóch zdań. Jak chcesz choppa to intruder a w teren, preferuje quady :p
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Napisał wyraźnie, że chodzi o crossa. A jeśli chodzi o crossówki, to KTM nie ma sobie równych. Jeśli chcesz typowo w teren i nie będziesz jeździć po mieście, to seria SX. Bez homologacji ale osprzęt taki jak zawieszenie czy heble ma z wysokiej półki. Jak każdy dwusuw wymaga częstszego serwisowania, ale odwdzięcza się boskim oddawaniem mocy. Polecam w 100%. A jak będziesz chciał wyjechać na drogę to SX-F. Wybór jest ogromny. Musosz sobie odppwiedzieć na pytanie czego oczekujesz od motocykla. Ja od lat jeżdżę ścigałkami i nie narzekam. Zdarzają mi się długie trasy i jakoś wytrzymuje.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Jak dla mnie post zagadka , autor nie okreslił do czego ma służyć motocykl , jak do dojazdu pracy to scigacz lub czoper do pokonuwnia dlugich tras przy pełnym komforcie. Jesli do owiedzin out spota dosc odległego to cross/enduro z preferencja do enduro wydech nie jest tak głosny wiec trudniej wscibskim frajera bedzie zlokalizowac polozenie rolnika , dla poczatkujacych zalecam zaczac od 125cm3 nie jedego kozaka taka 250 zerwała na koło po czym nakryła a to nic przyjemnego jak twój własny motor warzacy 150kg cie nakryje:D Ja raz spadajac ze swojego tylkop patrzyłem czy mnie nie goni hehe. Co do polskich produkcji MZ WSK czesci sa cały czas dostepne 250 robi robote jak ktos ma opkazje polaka do remontu kupic to tez mozna dobrą bestie zmontowac.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Jak dla mnie post zagadka , autor nie okreslił do czego ma służyć motocykl , jak do dojazdu pracy to scigacz lub czoper do pokonuwnia dlugich tras przy pełnym komforcie. Jesli do owiedzin out spota dosc odległego to cross/enduro z preferencja do enduro wydech nie jest tak głosny wiec trudniej wscibskim frajera bedzie zlokalizowac polozenie rolnika , dla poczatkujacych zalecam zaczac od 125cm3 nie jedego kozaka taka 250 zerwała na koło po czym nakryła a to nic przyjemnego jak twój własny motor warzacy 150kg cie nakryje:D Ja raz spadajac ze swojego tylkop patrzyłem czy mnie nie goni hehe. Co do polskich produkcji MZ WSK czesci sa cały czas dostepne 250 robi robote jak ktos ma opkazje polaka do remontu kupic to tez mozna dobrą bestie zmontowac.
napisał wyraznie, że chodzi o crossa.potwierdzam słowa Yebaka-KTM nie ma sobie równych.Jeżeli jednak zmienisz zdanie i zdecydujesz sie na szlifierke to albo suke(suzuki-od k4 wzwyż) gdyż swietnie kręci od samego dolu i dobrze się prowadzi,albo yamaha
r6 lub r1(zalezy jak wysoko cenisz swoje umiejętności)świetne prowadzenie i doskonale hamulce(z dolozonym oplotem oczywiscie)
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Panowie panowie, nie przesadzajcie tak z tymi KTM'ami. Mają dobrą reklamę i dlatego tak dużo ludzi je kupuje. Są dobre to fakt, ale nie mieliście chyba do czynienia z Honda CRF 450, to taki sk***ol że łapy wyrywa. Mocniejsza jest nawet od ktmów z pojemnościami 500+. Honda wg mnie jest również lepsza jeśli chodzi o zawias. W ogóle można by było wymieniać dużo zalet Hondy. Yebak jak latasz na Supersportach to na pewno masz porównanie do innych marek w tej kategorii. Honda równie perfekcyjnie podchodzi do offroadu jak i szosówek. KTM ma natomiast jedną dużą zaletę. Ma coś takiego jak EXC. Offroadowy sprzęt z homologacją. Hondzie brakowało tego i na pewno straciła przez to wielu potencjalnych klientów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół