nasiona marihuany

[af][ak47,diesel] - rico planto

Wyszukiwarka Forumowa:

BioGrower

New member
Rejestracja
Gru 6, 2014
Postów
2
Buchów
0
Odmiany:
-Royal Auto AK from Royal Queen Seeds
-Diesel Ryder from Grass-o-matic

Nawozy od BioBizz:
-Bio-grow
-Bio-Bloom
-Top-max

11.12.2014 :
clear.gif



16.12.2014

AK:
clear.gif


Diesel:
clear.gif


Gratis ??
clear.gif


Z tym gratisem jest taki problem, że od 6 dni w ogóle nie rośnie. Pierwsza para liści właściwych była złączona dziwnym białym włoskiem i jak w końcu się rozczepiła wygląda tak samo. Tamte rosną jak szalone, a ta stoi w miejscu. Wie ktoś o co może chodzić ?
Następne zdjęcia za ok. tydzień. Pozdrówki :)

---------- Post Zaktualizowany 18:33 ---------- Data pierwszego postu 14:53 ----------

Mam jeszcze pytanie odnośnie nawozów. Chodzi o to czy mieszankę trzeba robić za każdym razem na świeżo przed podlaniem, czy można zrobić mieszankę w większej butli, tak żeby stała i lać potem z niej za każdym razem. Od razu mówię, że wiem o tym , że mniej więcej co 2 tyg zmienia się stężenie ml nawozu, na litr wody, chodzi o to czy ta mieszanka może stać w jednej butelce przez te 2 tyg ?
Pozdrawiam :)
 

6Mr.Boobs9

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
112
Buchów
0
poczytaj na etykiecie butelek nawozów często można znaleźć informacje na ten temat ogólnie to nie powinno zaszkodzić po takim czasie
 

chucckydolls

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2014
Postów
51
Buchów
2
Ja mialem te nawozy i lalem do 5 litrowej butli kazdego po pare ml juz nie pamietam dokladnie ile sie tego lalo, ale lalem na swiezo.
Pare godzin przed wyjazdem na spota szykowalem butle i ogień, powodzenia
 

czerczil

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2014
Postów
90
Buchów
0
To zależy od Ciebie ale ja bym mieszał bo z czasem możesz mieć niedobór lub nadmiar czegoś i wtedy możesz dorzucić lub ująć któregoś nawozu w tej mieszance bez kombinowania
 

BioGrower

New member
Rejestracja
Gru 6, 2014
Postów
2
Buchów
0
Witam,
Roślinki ładnie rosną, tylko ta gratisowa nie przetrwała, ale od początku było z nią coś nie tak. W ziemię poszły dzisiaj 4 nowe, Easy Bud, Diesel, Auto AK i Auto AK x Auto Haze.
Zdjęcia robione 24.12

AK:
clear.gif


Diesel:
clear.gif


Razem :)
clear.gif


Następna aktualizacja na nowy rok
Pozdrawiam :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół