nasiona marihuany

9x AK47 FEM od Holenderskiego Skuna & 2x Ivory Ice by Virus czyli automatyczny ogród Metha w środku pola kukurydzy 2014.

Wyszukiwarka Forumowa:

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Witam wszystkich!

W tym roku ruszyłem z outem z 20 pestkami WARRa na spocie w który włożyłem sporo pracy i pieniędzy, niestety wszystko zostało zniszczone więc z tego co mi zostało musiałem na szybko ruszyć z nowym spotem i automatami żeby mieć cokolwiek do palenia. Jako spot wybrałem pole kukurydzy, w jeden dzień kupiłem ziemie i zawiozłem ją do kukurydzy a na drugi poszedłem sadzić, pierwsze co zrobiłem to miejsce w kukurydzy, ziemi potem szukałem dobre 40 minut a potem spota chyba ponad godzinę na kolanach łażąc w kukurydzy :crazy:

Nasiona:
9x AK47 AF od Holenderskiego Skuna wysadzone 3 lipca. (Rośliny mają duuuży potencjał jak na auto, na normalnym spocie w normalnej donicy ew. ziemi mogą porosnąć konkretne automaty)
3x Ivory Ice od Virusa wysadzone około 15 lipca wrzucone tak żeby wykorzystać całe miejsce. Wysadzone na zasadzie że jak coś urośnie to zawsze na jakiegoś lolka będzie.

Ziemia:
Każda roślina znajdowała się w donicy foliowej w której było ~8-10l zwykłej ziemi kwiatowej ze sklepu PH 5,5-6,5. W każdej donicy znajdowały się dwie rośliny, w jednej donicy trzy.

Nawozy:
Biobizz Alg-A-Mic z 2 razy na wegu, a na flo Hesi Boost/Top-Max.


No i jak to wszystko w tym roku przebiegło ukazane na zdjęciach (Ostrzegam, trochę tego jest ;)):

12 Lipca - start.



43 dzień życia roślin.



Kolejny raz gdy odwiedziłem spota zastał mnie taki widok jak na zdjęciach poniżej, z mojej własnej głupoty i niewiedzy podlałem boostem bodajże 2-3 razy pod rząd w wyniku czego całe krzaki mi pożółkły, topy przestały puchnąć i tylko dojrzewały co odbiło się mocno na ostatecznym wyniku, który zapowiadał się bardzo dobrze.





Dzień 76 - 4 dni przed harvestem.



Dzień 80 - GAME OVER.

Wybrałem się na spota w trakcie deszczu w celu skoszenia wszystkich pozostałych plantów, jak zaszedłem na spota to wiatr i deszcz tak poskładał kukurydze, że nie wiedziałem którędy mam wejść na spota, z bite pół godziny łaziłem mocno wk***iony, pomiędzy mokrą rozwaloną kukurydzą zasmarkany, bawełniane gacie całe
brudne i mokre ważące chyba 3 kilo przez ten deszcz, lecą mi z tyłka i już zmarniony wracam tym polem kukurydzy i cud - wracając nareszcie znalazłem mojego spota. Od razu micha się cieszy, biorę aparat, potem nożyczki i jazda :crazy:









Malutka kuleczka zeskrobana z nożyczek:



Foty suszu:









Różne zdjęcia okołooutowe:































I dobiegamy do końca, króciutki opis odmian i waga.

Ivory Ice - 6,5g (worek 1,5) - Średnio/Słabo zbite bo rosły w cieniu swoich większych koleżanek prawie cały czas. Były wrzucone do jednej donicy z jednym AK w celu zapchania max miejsca bo już nie miałem co z ostatnimi dwoma nasionami zrobić.
Całkiem ładnie oszronione. Dużo w życiu co prawda nie próbowałem ale takiego zapachu jeszcze nie czułem. Od razu czuć grubo ale dopiero jak rozwala się topka to ulatnia się mega piękny cytrusowy słodko-kwaśny aromat, już samo wąchanie tych topków sprawia mi przyjemność.



Auto AK47 - Mocno zbite, lepkie i za***iście oszronione jak dla mnie budy . Mocny a zarazem słodziutki zapach z nutą jakichś owoców leśnych. Gorąco polecam każdemu tego straina, w optymalnych warunkach można na spokojnie wycisnąć z niego 30-50g jak nie więcej dobrego palenia.







Oficjalny wynik wyniósł 111,5g Liczyłem na sporo więcej ale nie narzekam. Powodem takiego wyniku była ta akcja z podlaniem boosterem pod rząd 2-3 razy w konsekwencji czego krzaki się strasznie zamuliły i stanęły w miejscu. Doświadczenie zdobyte, wnioski wyciągnięte. Więc teraz tylko czekać na kolejny sezon który przy odrobinie szczęścia powinien wyglądać lepiej niż ten. Szacunek i dziękówa dla każdego kto dotrwał do końca tej fotorelacji.
Także do zobaczenia w kolejnym roku, pozdrawiam!

 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
Wychodzi poniżej 10 z krzaczka, trochę słabo, ale zawsze masz swoje. I na następny GROW będziesz miał nauczkę, aby nie przesadzać z nawozami. Poza tym ładnie oszronione tę topki :)
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Masz rację, jeśli patrząc na cyfry to cienko, tylko np. z tych Ivory Ice'ów to skosiłem po 3g, jeśli patrzyłbym na same AK to plon wahał się raczej od 10-15g co z resztą też nie jest jakimś świetnym wynikiem. Ale tak jak mówię, o wyniku przeważyło właśnie przelanie przez co krzaki stanęły w rozwoju. Na początku flo zanim to się stało wszystko zapowiadało się obiecująco ;)







Dzięki za komentarz, piona!
 

johnbut

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
209
Buchów
2
Jak dla mnie to mega głodne te krzaki. Dobrze zrozumiałem, że nie podlałeś ich żadnym nawozem, same melasopodobne boostery? Następnym razem daj im chociaż kilka razy coś na flo, przygotuj porządną mieszankę gleby, albo podsyp jakimiś granulkami, bo sama ziemia uniwersalna daje niestety mizerne efekty. Można było z tego spokojnie wyciągnąć 3x tyle.
 

Meth

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2011
Postów
356
Buchów
0
Tak, na flo dostały tylko Top Maxa od Biobizz i Hesi Boosta. Ta żółć to nie od tego że były głodne tylko od tego że przelałem tym Boostem, w jeden dzień byłem były zieloniutkie a jak przyszedłem za dwa dni były strasznie marne i straciły całkowicie kolor. W następnym sezonie mam zamiar coś zrobić ze spotową ziemią wcześniej a jak wyjdzie to zobaczymy. Dzięki za rady, zastosuje się! A co do ostatniego zdania to masz rację ;)
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,517
Buchów
2,964
Odznaki
3
Bardzo pouczająca relacja. Bravo za determinację. . Ciekawa opcja z póżnym sadzeniem Auto.
 

buginho5

Member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
6
Buchów
0
też zaczynałem od słabego wyniku(mniej niż oczekiwałem )ale im dłużej się w to bawie tym więcej wiem !P.S udanych plonów 2015!
 
T

TymczasowyPalacz

Guest
automatow to chyba nie oplaca sie sadzic bo czesto jest po 10gram:/

---------- Post Zaktualizowany 23:00 ---------- Data pierwszego postu 22:59 ----------

z krxakaaaaaaaaa
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
zawsze dobrze kila auto posadzić wczesne palonko masz. Jak masz dobre geny to 30gr. z jednej to jest minimum no i wiadomo warunki itp muszą być dobre
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół