nasiona marihuany

za wysokie ph gleby

Wyszukiwarka Forumowa:

Przysmak Teściowej

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
409
Buchów
0
Ja właśnie testuje plagrona ale nie tego lemona eko . Ja wybrałem tego ''chemicznego" :)
Stabilizuje ph wody w bańkach 5l i stoją sobie 3-4 dni i podlewasz tym , trzymają 6,5 jak zloto .
Uzywasz tyle żeby przy każdym podlaniu mieć te 6,5 w wodzie którą podlewasz planty - to i gleba je przyjmie .
I ma moc jak sk***esyn , 0,7ml na 5l i zbija z 8 do 6.5 :freak2:

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-...pjamaica.pl/product/plagron-ph-500ml/?id=1440

pzdr,
 

2112

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
317
Buchów
0
Ja pierniczę... Plagron butelkuje sok cytrynowy <lol>
Nie lepiej kupić cytrynkę i ekologicznie wycisnąć? Będzie taniej, świeżo i kupujesz tyle ile ci potrzeba.
 

bumis

Member
Rejestracja
Lis 10, 2013
Postów
9
Buchów
0
Ja właśnie testuje plagrona ale nie tego lemona eko . Ja wybrałem tego ''chemicznego" :)
Stabilizuje ph wody w bańkach 5l i stoją sobie 3-4 dni i podlewasz tym , trzymają 6,5 jak zloto .
Uzywasz tyle żeby przy każdym podlaniu mieć te 6,5 w wodzie którą podlewasz planty - to i gleba je przyjmie .
I ma moc jak sk***esyn , 0,7ml na 5l i zbija z 8 do 6.5 :freak2:

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-...pjamaica.pl/product/plagron-ph-500ml/?id=1440

pzdr,
a powiedz mi jak długo trzeba czekać na efekty działania
i czy można równo czesnie podawać nawozy np biohumus extra
 

Signum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2013
Postów
542
Buchów
1
Ja tam stosuje Ph- od plagrona.
Miałem juz różne,przeróżne obniżacze ph, ale żaden ***aniec nie był tak wydajny jak plagron.

zawsze zamawiałem ph- od ghe i każde zamówienie to było minimum 2litry.
Zamówiłem tyle samo plagrona.Pół roku już upalam 0,5L i dopiero połowa.A gdzie tu jeszcze 1,5Litra.

Także śmiało mogę polecić plagronik.
 

proch

Well-known member
Rejestracja
Gru 2, 2007
Postów
215
Buchów
0
ocet też trzyma 3-4 dni . ~2zł za litr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół